آخرین اخبار «جدید ترکیه

تانر از برگزاری نمایشگاههای گردشگری در چند شهر ترکیه در سال جاری میلادی خبر داد و از آذربایجان شرقی برای شرکت در این نمایشگاهها جهت معرفی جاذبههای تاریخی، طبیعی و صنایع دستی خود، دعوت کرد. گروه استانها ــ پنجمین روز از دهه فجر ۹۹ بود که با حضور مسئولان شهرستان گناباد طی مراسمی ایستگاه دوم آتش نشانی گناباد در حاشیه بلوار سرداران شهید این شهرستان افتتاح شد. «هاوکار الجاف» کارشناس مسایل امنیتی و دفاعی ترکیه به خبرگزاری المعلومه گفت که ارتش ترکیه پایگاههای جدیدی را در مرزهای مشترک منطقه کردستان و ترکیه در نزدیکی شهرستان زاخو ساخته است. ترکیه اعلام کرده است که از موتور های ساخت کره جنوبی برای تامین نیروی تانک های سری آلتای بهره خواهد برد. امیدوارم در دوره ماموریت شما از ظرفیت خوب استان آذربایجان شرقی برای گسترش تعاملات، استفاده بهینهای انجام گیرد. استاندار آذربایجان شرقی به جلسه خود با سفیر ایران در آنکارا اشاره کرد و گفت: هرگونه مانع در مسیر توسعه روابط با ترکیه از میان برداشته خواهد شد؛ البته موانع موجود بسیار کم و قابل حل هستند. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمد فرازمند امروز در ارتباط تصویری با استاندار آذربایجانشرقی با اشاره به نگاهی که در ترکیه نسبت به تبریز وجود دارد، اظهار داشت: متاسفانه این نقش مهم به درستی در ایران منعکس و ترجمه نشده و ضروری است در سطح ملی به این موضوع تاکید شود که باید نقش تبریز در روابط ایران و ترکیه در همه جوانب برجسته شود.

اخبار جدید مهریه 99اخبار جدید افغانستان

به گزارش اقتصادآنلاین، رییس جمهور در گفتگوی زنده با مردم اظهار داشت: درباره عوامل افزایش اجاره بها اظهار کرد: اجاره بها از نگرانیهای جدی مردم و خانواده ها است که دولت باید حتما در این ارتباط مساعدت داشته باشد و همان کارگروه به زودی برنامه های خود را اعلام میکند و ما هم اطلاع رسانی میکنیم تا تسهیلاتی نسبت به اجاره بها باشد. البته عدم موفقیت این انیمیشن تاثیری در ارزشمندی آن ندارد؛ اثری پراحساس و زیبا با داستانی شیرین که شایسته نامیده شدن به عنوان یکی از بهترین انیمیشن های جهان را دارد. درست است که انیمیشن درباره حیوانات و یا حتی موجودات منقرضشده مثل دایناسورها کم نیست، اما اشاره به دورانی همچون دوران یخبندان بزرگ، کمتر دیده میشود و معمولاً چنین کیفیتی هم ندارند. وزیر دفاع ترکیه درباره خرید تسلیحات جدید از سوی یونان از کشورهای مختلف گفت: این تسلیحات برای دفاع بسیار زیاد است اما برای مقابله با ترکیه بسیار کم است.

اخبار جدید شرکت صنعتی دریایی ایران

عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی در این دیدار با اشاره به اراده جدی دولت سیزدهم برای ارتقای روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با کشورهای همسایه گفت: ترکیه همسایه مورد احترام ما است و این ارتباط دوستانه و برادرانه به ویژه از تبریز روزبهروز توسعه خواهد یافت. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با سرکنسول جدید جمهوری ترکیه در تبریز با اشاره به اراده جدی دولت سیزدهم برای ارتقای روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با کشورهای همسایه، اظهار داشت: ترکیه همسایه مورد احترام ماست و این ارتباط دوستانه و برادرانه بویژه از تبریز روزبهروز توسعه خواهد یافت. هرگونه مانع در مسیر توسعه روابط با ترکیه از میان برداشته خواهد شد؛ البته موانع موجود بسیار کم و قابل حل هستند. محمد فرازمند روز دوشنبه در ارتباط تصویری با استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ترکها نگاه نوستالژیک (خاطره انگیز) نسبت به تبریز دارند، افزود: بسیاری از آثار معماری در ترکیه از معماری تبریز الهام گرفته شده است و نگاه مثبتی نسبت به تبریز در این کشور وجود دارد. عابدین خرّم افزود: امیدوارم در دوره ماموریت شما از ظرفیت خوب استان آذربایجان شرقی برای گسترش تعاملات، استفاده بهینهای انجام گیرد. چتین تانر روز پنجشنبه در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی افزود: در خصوص موضوعات گمرکی اقداماتی را دنبال خواهیم کرد و نیازمند همکاری در این زمینه هستیم.

به گزارش ایرنا، حجتالاسلام و المسلمین محمدرضا میرتاجالدینی روز چهارشنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: فعالان حوزه تولید در گمرک سهلان با تطویل فرایند اخذ مجوزهای مربوطه و معافیت گمرکی و فرایند ارزیابی و ترخیص مواجه هستند که نتیجه آن دپوی هزاران تن ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولیدی در انبار گمرک و متروکه شدن آنها است. به گزارش ایرنا، در دیدار ایوب بهتاج با نئوزات اینانچ (NEVZAT İNANÇ) که روز شنبه در هتل تبریز برگزار شد دو طرف بر انعقاد تفاهم نامه و گسترش همکاری دو طرف تاکید کردند. به گزارش پول نیوز، ارزش سهام آرامکو یک درصد در ریاض صعود کرد و روند رشدی که از زمان آغاز معاملاتش در روز چهارشنبه داشت را به ۱۶ درصد رساند. تاج الدینی خواستار اتخاذ تمهیدات و اقدامات عملی وزارت اقتصاد و دارایی برای تسریع روند فوق و جلوگیری از متضرر شدن فعالان اقتصادی بخش خصوصی شد. معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر کسی انتظار ندارد که در ترم آینده صد درصد آموزش حضوری شود، تنها بحث ما مدیریت آموزش حضوری است. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در دیدار سرکنسول جدید ترکیه در تبریز گفت: این اشتراکات بسیار زیاد و ارزشمند است و میتواند برای توسعه روابط تجاری، آموزشی و فرهنگی زمینه ساز خوبی باشد.

اخبار جدید خراسان شمالی

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از اخبار جدید سریال های نمایش خانگی – روی وب سایت زیر کلیک کنید lawtraining.ir – ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم