آخرین اخبار «جدید قم

استاندار جدید قم با صدور پیامی ضمن قدردانی از ابراز محبت عموم مردم شریف استان گفت: نیل به اهداف متعالی انقلاب اسلامی در گام دوم، جز به مدیریت جهادی کارگزاران و همدلی مومنانه مردم و مسئولان تحت زعامت رهبر معظم انقلاب و راهنماییهای مراجع تقلید محقق نخواهد شد. جو بایدن اولین سال حضور در کاخ سفید را با نارضایتی اکثریت قاطعی از آمریکاییها در مواجهه با بحث مدیریت پاندمی کرونا و تورم سرسامآور به پایان رساند. وی پایانه رازی را یکی از مهمترین پایانههای مرزی کشور در توسعه ترانزیت، صادرات و تردد مسافر دانست و گفت: ساخت این پایانه از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و تا پایان امسال آماده بهره برداری میشود. به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی گمرک «سید روح الله لطیفی» اظهار کرد: با نزدیک شدن سال جدید میلادی و ارسال محمولههای تجاری قبل از پایان سال و تعطیلات سال نو از سوی شرکتها و در نظر گرفتن جایزه صادراتی از سوی آنکارا و نزدیک شدن مهلت انقضای مصوبه ورود کشندههای با سال ساخت ۳ ساله که عمدتاً سال ساخت آنها ۲۰۱۸ هست، صفهای طولانی برای ورود محمولهها به مرز بازرگان تشکیل شده است. کلانتری اظهار کرد: تکمیل پروازهای هفتگی، افزایش مسیرهای پرواز و آیتم دیگری که بعداً به اطلاع مردم خواهم رساند، مورد توجه است.

اخبار جدید طرح ملی مسکن

بلکه موضوع افزایش کیفیت زندگی، حمایت از خانواده و خانواده محوری مورد توجه قرار گرفته است. این اثر اولین کار انیمیشنی است که توانسته برای دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم سال نامزد شود و راه را برای دیگر آثار انیمیشنی باز کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، دولت تانزانیا قراردادی برای ساخت حدود ۳۷۰ کیلومتر راه آهن به منظور تسهیل مراودات تجاری با همسایگان با دولت ترکیه امضا کرد.پیش بینی میشود هزینه ساخت این راه آهن حدود ۱.۹ میلیارد دلار باشد که تانزانیا قرار است بخشی از آن را از طریق اخذ وام از کشورهای مختلف تامین کند. قرارداد ترکیه با تانزانیا برای کمک در ساخت این خط راه آهن بخشی از خطوط راه آهن ۱۲۱۹ کیلومتری است که در حال حاضر به منظور تقویت مراودات تجاری با کشورهای همسایه در حال تکمیل است. در حقیقا گوش دادن به اخبار انگلیسی برای تقویت زبان بسیار مناسب است زیرا مهارت های لغوی، درک مفاهیم و دستور زبان شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

اخبار و جدید

درپی این اقدام نرخ برابری دلار در برابر لیر با ثبت یک رکورد جدید تا نزدیکی سطح ۱۷ افزایش یافت. خبرگزاری میزان – شمار مبتلایان به کرونا در جهان در حالی به بالای ۲۷۰ میلیون و شمار تلفات این بیماری به بیش از ۵ میلیون نفر رسیده که سویه جدید کرونا با نام «اومیکرون»، به نگرانی جدی در آستانه فرا رسیدن زمستان مبدل شده است. مطابق آمارها در سال جاری میلادی ارزش پول ملی ترکیه در مقابل دلار نصف شده است؛ این در حالی است که نرخ تورم به بیش از ۲۱ درصد رسیده است. این در حالی است که اکنون رقم یارانه نقدی ماهانه نفری ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است و مجموع یارانه نقدی یک خانوار چهار نفره ۱۸۲ هزار تومان است. به گزارش خبرنگار مهر، حسین عباسی پیش از ظهر سه شنبه در جریان بازدید از بازدید نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس و معاونان امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد و دارایی و گمرک ایران از روند ساخت پایانه مرز رازی خوی اظهار کرد: پیش بینی میشود ساخت این پایانه تا ۳ ماه آینده با صرف بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر بهره برداری برسد.

اخبار جدید حوادث

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، نسبت به شناسایی سه دهک بالای درآمدی یارانهبگیران از طریق پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان اقدام کرده است. وی هدف از احداث این پایگاههای ترکیه را باز کردن راهها و جادههای جدید بین دهوک و نینوا و همچنین استقرار نیروهای نظامی در نزدیکی عراق و سوریه ارزیابی کرده است. این بدان دلیل بود که دولت ترکیه بر خرید سامانههای پدافند هوایی ساخت روسیه که مقامات آمریکایی مدعی هستند میتواند اطلاعات حساس را در خصوص اف-۳۵ جمع آوری کرده و به دست روسیه برساند، پافشاری کرده بودند. با این حال، این ماموریت سادهای نخواهد بود و آنها از خطراتی که این ماموریت دارد، آگاه هستند. آفتابنیوز : روزنامه ترکیهای “ینی استقلال” در گزارش تازهای فاش ساخته که “رضا ضراب” بازرگان ایرانی که به اتهام پولشویی در امریکا به ۱۳۰ سال زندان محکوم شده بود در خارج از زندان به سر میبرد و زندگی راحتی دارد. تین نیوز سخنگوی گمرک گفت: با تلاشهای شبانه روزی کارکنان گمرک و همکاری سازمانهای همجوار در مرز در ۴۸ساعت گذشته حدود یکهزار و ۴۰۰ کامیون در مرز بازرگان برای ورود به کشور پذیرش شده که میانگین زمانی آن برای هر کامیون کمتر از دو دقیقه است. سخنگوی گمرک گفت: با تلاشهای شبانه روزی کارکنان گمرک و همکاری سازمانهای همجوار در مرز در ۴۸ ساعت گذشته حدود ۱۴۰۰ کامیون در مرز بازرگان برای ورود به کشور پذیرش شده که میانگین زمانی آن کمتر از دو دقیقه است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از اخبار جدید شرکت بادران (This Internet site) ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم