آخرین اخبار «جدید قم

وی افزود: در این بازه زمانی ۳۱ بیمار جدید در مراکز درمانی استان بستری شدند و تعداد ۳۰ نفر از بیمارستانها ترخیص شدند. در این بازه زمانی ۱۴ بیمار جدید در مراکز درمانی استان بستری شدند و تعداد ۱۴ نفر از بیمارستانها ترخیص شدند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم از ابتلای ۲۴ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد. وی بیان داشت: همچنین طی شش ماهه نخست سال گذشته دوهزار و ۵۱۱ نفر مسافر در این فرودگاه جابجا شد که این تعداد در سال جاری به ۱۱ هزار و ۴۹۷ نفر رسید. اگر چه این فیلم قرار بود در سال جاری میلادی اکران شود، اما تاریخ اکران آن ماه مارس 2022 (15 اسفند 1400) عنوان شده است. اقتصاد آنلاین- پریسا شاکری؛ پرونده ثبتنام عمومی برای مسکن حمایتی ۱۵ دی ماه بسته شد و حالا بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی از ۲۰ دی ماه فرآیند ثبتنام مجردها آغاز میشود. به گزارش اقتصادآنلاین، روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی در واکنش به انتشار اخباری در خصوص بیماری وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: «رستم قاسمی سالم و پر انرژی در وزارتخانه مشغول انجام وظایف وزارتی و امضای تفاهم نامه های کاری با هیات ترکمنستانی است.

اخبار جدید دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

سیجانی با اشاره به روند شفاف سازی انجام شده در کشور در قالب سامانه جامع تجارت، گفت: در این راستا با نقدینگی کمتر سه برابر تسهیلات به بخش تولید پرداخت خواهد شد. وی با اشاره به روند شفاف سازی انجام شده در کشور در قالب سامانه جامع تجارت، بیان کرد: در این راستا با نقدینگی کمتر سه برابر تسهیلات به بخش تولید پرداخت خواهد شد. محمود سیجانی روز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات استانداری قم، افزود: پرداخت ۲۳۵ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۵ واحد صنعتی قم طی دو هفته گذشته نهایی شده و پرونده این واحدها به زودی به بانک های عامل معرفی خواهد شد. مدیرکل جدید آموزش و پرورش قم در این آیین، بیان کرد: قرآن، تربیت بدنی و هنر سه درسی است که هم اکنون در سطح نظام آموزش و پرورش کشور مورد غفلت واقع شده اند. باشگاه خبرنگاران جوان، اراک -نیمسال دوم دانشگاههای دولتی از ۲۳ بهمن ماه به آغاز میشود و طبق مصوبه وزارت علوم کلاسهای درس دانشجویان به صورت حضوری برگزار میشود؛ البته این موضوع استثنائاتی هم دارد. به گفته مصری در این مدت ۲۵ بیمار جدید کرونا در مراکز درمانی استان قم بستری و ۲۷ بیمار هم از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.

باشگاه خبرنگاران جوان قم – مهدی مصری، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین آمار کرونا در استان تا ۲۶ دی ماه ۱۴۰۰ گفت:در حال حاضر ۸۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی بستری و از این تعداد هفت تن بَدحال هستند. باشگاه خبرنگاران جوان قم -مهدی مصری،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین آمار کرونا در استان تا۲۱ دی ماه ۱۴۰۰ گفت :در حال حاضر ۹۸ بیمار کرونایی در مراکز درمانی بستری و از این تعداد ۷ تن بَدحال هستند. شنیدهها حاکی از آن است که مدیران صداوسیما پیشنهاد ساخت فصل هفتم «پایتخت» را برای نوروز ۱۴۰۰ به سازندگان این مجموعه دادهاند و امید دارند که بتوانند با این سریال بار دیگر مخاطبان بسیاری را پای تلویزیون بنشانند. در روزهای اخیر افراد سودجو و کلاهبردار با تبلیغات دروغین در مورد دو نرخی شدن سهمیه بنزین و ارسال پیامهایی با این محتوا به کاربران فضای مجازی و شبکههای اجتماعی این افراد را به درگاههای جعلی موسوم به فیشینگ هدایت کرده و پس از دریافت اطلاعات کارت بانکی نسبت به برداشت غیر مجاز از حسابشان اقدام میکنند. وی افزود: اگر شیوهنامهها توسط مردم رعایت نشود وضعیت استان از رنگ آبی به زرد و حتی به نارنجی تغییر میکند و بنده دعا میکنم که وضعیت استان قرمز نشود؛ از همه افراد و نهادها تقاضا میکنیم شیوهنامهها را بسیار بیشتر رعایت کنند چراکه سرعت همه گیری امیکرون و دیگر سویههای کرونا میتواند وضعیت بدی را برای استان رقم اخبار جدید وزارت معارف بزند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: هدف از این سامانه را پاسخگویی بهتر، کارآمد و خدمت رسانی به متقاضیان خدمات در حوزههای صنعت، معدن و تجارت است. به گزارش خبرگزاری برنا از قم، در این مراسم که با حضور دکتر محمد جمالزاده معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای دانشگاه پیام نور همراه بود، حجتالاسلام رجب اکبرزاده عضو هیئت علمی این دانشگاه و رئیس سابق واحد کهک، به عنوان رئیس جدید پیام نور استان اخبار جدید لیگ برتر قم معرفی شد. جمال زاده ،معاون دانشگاه پیام نور در این مراسم ضمن تشکر از زحمات محمد علی حسینی رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان قم، با اهدای حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام نور کشور، حجت الاسلام والمسلمین رجب اکبرزاده را به عنوان رئیس جدید این دانشگاه در استان قم معرفی کرد. باشگاه خبرنگاران جوان قم -سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در احکام جداگانه ای، «فرشید پوررستگار» و «محمود داود آبادی» را به ترتیب به عنوان «مشاور استاندار و مسؤل پیگیریهای ویژه» و «مشاور استاندار و دبیر قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی» منصوب کرد. در متن حکم فرشید پوررستگار آمده است: با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و به منظور استفاده از ظرفیت جوانی و جهادی شما و با هدف ایجاد فضایی جهت پیگیری مستمر و ویژه موضوعات و رسیدگی به موارد خاص جهت رفع مشکلات مردم، به موجب این حکم به عنوان «مشاور استاندار و مسئول پیگیریهای ویژه» منصوب مینمایم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم