آخرین اخبار «جدید قم

احتمال شروع جنگی تازه در مناطق اشغالی و خط و نشان انصارالله یمن برای اسرائیل بخشهای برنامه این هفته «جریان خاورمیانه» (Midea Stream) شبکه پرس تیوی را تشکیل میدهد. بله، متاسفانه به دلیل اینکه هنوز پاندمی کرونا در آمریکا و اروپا از بین نرفته است، احتمال تغییر در تاریخ اکران برای این فیلم ها وجود دارد. این پسر بچه به نام «چیس پست» که یک قهرمان قلمداد میشود، جمعه گذشته با پدرش استفن و خواهرش ابیگیل در رودخانه سنت جانز شنا میکرد که جریان آب آنها را از قایق خود دور کرد. محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه تهران و فعال سیاسی اصولگرا در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حمایت جبهه اصلاح طلب از عبدالناصر همتی در اتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: نامزد جناح اصلاح طلب عبدالناصر همتی است، ولی از آنجا که نمیخواهند روی او ریسک کنند، اینکه همه جبهه اصلاح طلب او را بپذیرند با ریسک همراه است. نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اشکالات گفتمانی قابل توجهی به آقای لاریجانی وارد است و امروز که بنده می گویم برای اصلاح وضع موجود آمده ام یعنی برای اصلاح مدل حکمرانی لاریجانی – روحانی آمده ام چون آقای لاریجانی بخش مهم و تفکیک ناپذیر وضع موجود است.

اخبار جدید اربعین 99

بیست و هشتم خرداد ماه سال جاری، انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم با حضور ۷ کاندیدای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان برگزار خواهد شد؛ انتخاباتی که پنج گزینه نزدیک به جریان اصولگرایی را در خود میبیند و دو گزینه اصلاح طلب در آن حضور دارند. با وجود تمام هیاهوی مربوط به پرداخت یارانه ۸۰۰ هزار تومانی، شرط اجرای آن یعنی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی فعلا منتفی شده و همین موجب عدم پرداخت یارانه های ۸۰۰ هزار تومانی وعده داده شده، میشود، مگر آنکه دولت در فرصت باقی مانده برنامهای ارائه کند که پاسخگوی تمامی ابهامات حذف ارز ترجیحی بوده و مدیریت بعد از آن را تضمین کند. به گزارش «تابناک»؛ پس از آن که شورای نگهبان، نتیجه بررسیهای خود درباره صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد، جریان اصلاحطلبی به دلیل رد صلاحیت هر ۹ گزینه معرفی شده توسط نهاد اجماع ساز (جبهه اصلاحات ایران) اعلام کرد که کاندیدایی در انتخابات پیش روی ندارد و از گزینهای حمایت نخواهد کرد؛ هرچند افرادی نظیر عبدالناصر همتی و محسن مهرعلیزاده همچنان برای این جریان در انتخابات باقی مانده بودند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها کرونا و واکسن کرونا یک موضوع داغ است و مسافران از قبل برای ورود به کشورهای خاص در سراسر جهان به واکسن نیاز دارند و بسیاری نیز، برای سفر باید گواهی سلامت و عدم ابتلا به کرونا را تحویل مراکز تهیه بلیت دهند، با این وجود، ایده «پاسپورت کرونا» نیز در برخی نقاط جهان اخبار جدید یارانه دی ماه ۱۴۰۰ مطرح است.

اخبار جدید باور 373

جریان «پاسپورت کرونا» برای انجام سفرهای بینالمللی چیست؟ جریان صدر عراق و رئیس حزب دموکرات کردستان دنبال تشکیل یک ائتلاف هستند تا رهبری دولت آتی عراق را برعهده بگیرند. علاقه مندان به فیلم های تاریخی قطعا فیلم سینمایی جدید حفاری را خواهند پسندید. سرهنگ سید فرشاد موسوی تبار در تشریح این خبر گفت: برابر ماده ۱۰ انجام امور زیر در مورد مشمولان وظیفه عمومی مستلزم ارائه مدرک دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی و فتوکپی مدرک ارایه شده از جمله منضمات ضروری پرونده متشکله هستند. به گزارش جام جم آنلاین به نقل از اسپوتنیک به نقل از تسنیم، طی روزهای گذشته، رزمایش مشترک پدافند هوایی ایران در گسترهای بهاندازه بیش از نیمی از کشور و با بهکارگیری یگانهای نیروی پدافند ارتش ایران و هوافضای سپاه انجام شد و طی آن، برخی از مهمترین سامانههای دفاع هوایی ساخت ایران مورد تست و ارزیابی قرار گرفت. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از خرم آباد،افشین بازگیر،رئیس ستاد انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ۱۴۰۰، شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان از یک سال و نیم گذشته در استان شکل گرفت.

اخبار جدید گوگل

طبق قرار قبلی اعلام شده یارانههای ۴۵ هزار تومانی نقدی شب گذشته برای ۷۸ میلیون نفر واریز شده و کسانی که قبلا وام یک میلیون تومانی کرونا گرفته بودند کمتر از این مبلغ را دریافت کردند. به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چهرههای سیاسی کشور هم مانند بقیه مردم در شبکههای اجتماعی صفحاتی را دارند که در آن نسبت به اتفاقاتی که رخ میدهد پست یا توئیتهایی را منتشر میکنند. با توجه به شرایطی که وجود دارد احتمالا بانکها برای پرداخت وام فوری با کارت یارانه سختگیری بیشتری کنند، مگر این که ضامن هم به آن اضافه شود یا مبلغ وام کمتر از ۱۰ میلیون تومان باشد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «محمود محمودزاده» از اعلام نتایج پالایشهای ثبتنام طرح در دیماه خبر داد و افزود: تا امروز بیش از یک میلیون و ۹۰۰ خانوار در این طرح ثبتنام کردند که در این مرحله در حال پالایش اطلاعات آنان هستیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم