آخرین اخبار «جدید قم

به گزارش ایرنا، کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین اعلام کرد: برنامه سازمان انرژی اتمی برای تولید یک صفحه سوخت سیلیساید برای استفاده در رآکتور تهران، ۹ روز قبل به اطلاع آژانس رسید و بلافاصله امور عملیاتی آن آغاز گردید. ایران اکونومیست- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هر زمان که موافقت دولت برای پرداخت سهام عدالت به جاماندگان به مجلس اعلام شود، امکان عملیاتی شدن این طرح وجود دارد. وی ادامه داد: زمینهای رها شده شامل دو دسته املاک تحت مالکیت دولتی و خصوصی است که از آنها برای محل تجمع زباله و خاک و نخالههای ساختمانی استفاده میشود همچنین بخشهایی از زمینهای دولتی در مسیر قنوات جاری قرار دارد که به علت برخوردار نبودن از استحکام کافی و موقعیت نامناسب امکان تردد وسایل نقلیه و نیمه سنگین را برای پاکسازی دشوار کرده است. تا به حال دو قسمت از فیلم های سینمایی شرلوک هلمز ساخته شده است و در سال 2022 باید منتظر اکران قسمت سوم اخبار جدید انتخاب واحد فاز 6 شهید کشوری اصفهان – https://meclass.ir – – خانه – از آن باشیم. هادی رفیع؛ عضو شورای اسلامی گناباد در همین زمینه در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در گناباد اظهار داشت: موضوع پارک بانوان از دوره سوم شورا مطرح شده و از انتظارات شورای اسلامی از مدیریت شهری است و دارای سابقه طولانیتری است.

اخبار جدید بی بی سی

۰۴ تير ۱۳۹۹ – ۱۴:۴۷ استانها خراسان رضوی نظرات – اخبار استانها – مهران حسین زاده در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: بهرهمندی از محیط پارک مدرن و جدید از مطالبات سالهای اخیر شهروندان بوده به همین جهت شهرداری گناباد در دوسال گذشته توجه ویژهای به فضای پارکهای سطح شهر داشته به طوری که سه بوستان اصلی شهر مورد بازپیرایی و بهسازی قرار گرفت و نواقص سایر پارکها برطرف شده است. شهردار گناباد گفت: در سه ماه گذشته دو هزار و ۷۵۰ تن آسفالت در معابر عمومی این شهر بکار رفته است. وی ادامه داد: زمینهای رها شده شامل دو دسته املاک تحت مالکیت دولتی و خصوصی است که از آنها برای محل تجمع زباله و خاک و نخاله های ساختمانی استفاده می شود همچنین بخشهایی از زمینهای دولتی در مسیر قنوات جاری قرار دارد که به علت برخوردار نبودن از استحکام کافی و موقعیت نامناسب امکان تردد وسایل نقلیه و نیمه سنگین را برای پاکسازی دشوار کرده است.

اخبار جدید درباره کوییک ار

اما با تصویب طرح جدید دولت امکان ثبت نام سهام عدالت برای کودکان و جاماندگان در سال 99 فراهم شده است. او افزود: طرح اجرایی پروژه کمربندی گناباد در دست طراحی بوده که متاسفانه نهایی شدن آن توسط پیمانکار با تاخیر مواجه شده است. وی بیان کرد: افزایش قیمت مصالح و کاهش توان خرید مردم سبب شد بخشی از متقاضیان طرح های مسکن مانند مسکن مهر نتوانند سهم و آورده مالی خود را به موقع تامین کنند. شهردار گناباد گفت: یکی از اقدامات موثر در سرعت بخشیدن روند آسفالت و کاهش هزینههای تولید در اجرای طرحهای عمرانی این شهر بازسازی کارخانه آسفالت بود که در تابستان ۱۳۹۷ به همت کارکنان فنی شهرداری گناباد بازسازی شد. وی ادامه داد: با توجه به فرسودگی آسفالت برخی معابر سطح شهر به خصوص محلات هدف بازآفرینی شهری روند روکش آسفالت معابر شهری گناباد طی ماههای آینده نیز ادامه دارد. وی ادامه داد: با توجه به فرسودگی آسفالت برخی معابر سطح شهر به خصوص محلات هدف بازآفرینی شهری روند روکش آسفالت معابر شهری گناباد در ماههای آینده نیز ادامه دارد.

اخبار جدید خودرو

وی ادامه داد: ۳۳۵ مورد از پروندههای ارجاعی به کمیسیون رسیدگی به تخلفات ساختمانی گناباد مشمول جریمه شدند، ۷۴ مورد رأی تعریض یا تخریب گرفتند و بقیه تبرئه شدند. وی ادامه داد: ۳۳۵ مورد از پروندههای ارجاعی به کمیسیون رسیدگی به تخلفات ساختمانی گناباد مشمول جریمه شدند، ۷۴ مورد رای تعریض یا تخریب گرفتند و بقیه تبرئه شدند. وی ادامه داد: شهرداریها و شوراهای اسلامی در اجرای طرحهای عمران شهری باید توجه خاصی به حفظ و صیانت از بافتهای تاریخی داشته باشند و بازگشایی معابر به گونهای طراحی و اجرا شود که این بافتهای با ارزش تخریب نشوند. شهردار گناباد ادامه داد: به دنبال تاخیر پیمانکار در طراحی این پروژه شهرداری گناباد خلع پیمان را در دستور کار قرار داده که در مراحل پایانی است. گروه استانها-گسترش فضاهای تفریحی با رویکرد غنیسازی اوقات فراغت از جمله راهکارهایی است که میتوان در شهرستانها در دستور کار قرار داد. دبیر کمیسیون ماده ۱۰۰ (رسیدگی به تخلفات ساختمانی) شهرداری گناباد از افزایش ۱۰ درصدی این تخلفات در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد. به گزارش قدس آنلاین، مهدی حراز افزود: ۴۴۳ پرونده تخلف ساختمانی از ابتدای امسال تاکنون در این کمیسیون بررسی شده در حالی که طی مدت مشابه پارسال ۴۰۱ پرونده مورد بررسی قرار گرفته بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم