آخرین و جدیدترین اخبار رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان در سال 98 و 99

محمدرضا میرتاجالدینی در خصوص راهکارهای دولت برای جبران حذف ارز ترجیحی گفت: در صورت حذف ارز ترجیحی، دولت یارانه مستقیم و جبرانی برای مردم در نظر خواهد گرفت. باشگاه خبرنگاران جوان مشهد – محمدرضا نخعی گفت: در جهت اجرای بخشی از تفاهم نامه مشارکت مردمی احیا و اصلاح مراتع در روستای گیسور گناباد شامل عملیات کنتور فارو، بذرپاشی و نهال کاری آغاز شد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید قم روز دوشنبه طی آیینی با جضور احمد وحیدی وزیر کشور در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان مشهد – در فروردین ماه ۱۴۰۰ بود که همزمان با نام گذاری سال به نام تولید، پشتیبانیها و مانع زدایی محمد صفایی نماینده گناباد از شرکت برق خراسان رضوی درباره ایجاد مانع در تولید گلایه کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، صبح امروز بارش برف جاده گناباد به کریمو را سفید پوش کرد؛ بارش برف در این جاده موجب لغزندگی آن شده است.

اخبار جدید ژاپن

باشگاه خبرنگاران جوان مشهد – ۱۴ اردیبهشت ماه امسال بود که در کمتر از سه ساعت بیش از ۲۱ میلی متر بارندگی در شهرستان گناباد صورت گرفت که سبب راه افتادن سیل و ایجاد خسارتهایی در این شهرستان شد. رضا نصیری روز پنجشنبه به مناسبت حماسه نهم دی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: دشمنان هیچ زمان دست از فتنه انگیزی و توطئهگری برنمیدارند و در هر شرایط باید برای مقابله با دسیسه چینی آنان آمادگی داشت. حسین ابراهیمی کردیانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رخداد نباید موجب عادی انگاری نسبت به رعایت پروتکلهای بهداشتی شود چون کاهش حساسیت عمومی مخاطرات شیوع بیماری کووید ۱۹ را افزایش می دهد. به گزارش عصر دوشنبه استانداری خراسان رضوی در پیام یعقوبعلی نظری آمده است: درگذشت حجتالاسلام والمسلمین مدنی ناشرالاسلام گنابادی از علمای عظام خطه گناباد پس از عمری مجاهدت علمی و تبلیغی موجب تاسر و تالم خاطر گردید. رضا نصیری روز یکشنبه در جلسه برنامه ریزی تشییع و بزرگداشت حجت الاسلام والمسلمین مدنی افزود: آن مرحوم از استوانه های انقلابیگری و از پشتوانه های نهضت انقلاب اسلامی در این منطقه بود و مجاهدتها و اقدامات شاخصی در دوران انقلاب انجام داد. حجت الاسلام مهدی برهان شنبه شب در آیین بزرگداشت نخستین سالگرد ارتحال آیت الله مصباح یزدی در گناباد افزود: روشهای تربیتی و اخلاقی آیت الله مصباح در جامعه نیازمند بازشناسی است.

اخبار جدید خودرو

حجتالاسلام عباسعلی فاطمی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا به مناسبت نخستین سالروز ارتحال آیتالله مصباح یزدی افزود: دیگر ویژگی شخصیتی آن فقید مرحوم که حتی دشمنان نیز به آن اذعان داشتند، تیزبینی آیتالله مصباح در شناسایی دشمن بود. دکتر جواد باذلی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مرحله، واکسن کرونا از نوع آسترازنکا به اولویت نخست گروههای هدف شامل بقیه کادر بهداشت و درمان که در دوره قبلی واکسن دریافت نکردند پاکبانها، افراد مسن و دارای بیماری زمینه ای تزریق می شود. شب گذشته محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بخش عمده ای از مبلغ قیمت تمام شده واحدهای مسکونی در طرح نهضت ملی توسط تسهیلات دولت تامین اعتبار می شود و مابقی آن از سوی متقاضیان طی ۴ تا ۵ مرحله در طول دوره ساخت تامین خواهد شد. از این رو تصویربرداری آن با دوربین های حرفه ای نیست و مخصوصا تصویربرداری های جنگل، چنگی به دل نمی زند. محمد صفایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال مذاکراتی با رییس مرکز قرض الحسنه بنیاد علوی تسهیلات اشتغالزایی طی ۲ مرحله به متقاضیان مربوطه در شهرستانهای گناباد و بجستان پرداخت شده و یا در دست پرداخت است.

اخبار جدید در افغانستان

در معرفی خود ارز دیجیتال تتر باید گفت که تتر در واقع یک ارز بدون نوسان در میان ارزهای دیجیتال می باشد. به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری دانشجو، سرهنگ علیمحمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا در گفتگویی به موضوع صرافیهای آنلاین خارجی اشاره و اظهار داشت: ارزهای دیجیتال فاقد هرگونه پشتوانه دولتی و بانکی بوده لذا سرمایهگذاری در این رابطه با مخاطراتی همچون بلوکه شدن داراییها و انواع کلاهبرداری مواجه است. گروه استانها- نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس با بیان اینکه شهید سلیمانی دغدغه عدالت و آزادیخواهی داشت، ‘tj: حاج قاسم نماد انسانیت انقلاب اسلامی بود. رضا نصیری روز یکشنبه در نخستین جلسه شورای اداری گناباد بعد از انتصاب خود با اشاره این که روحیه کار و تفکر جهادی باید رویکرد مهم مسوولان در خدمت گذاری به مردم قرار داشته باشد افزود: باید از همه ظرفیتهای موجود برای تحقق معیارهای دولت اسلامی در حیطه عمل استفاده کرد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اخبار جدید یاسوج لطفا از صفحه ما بخواهید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم