آزمایش با پزشکان عمومی در رادیو ماشین با آرسنیک | دیجیاتو


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن را به عنوان تبلیغاتی نمایش می دهد و هیچ مسئولیت کتبی در قبال محتوای آن ندارد.

سیستم موقعیت یاب جهانی یا GPS، یکی از مهم ترین پیشرفت های تکنولوژیکی برای بشر قرن است. GPS به ما کمک می کند تا شبکه ای از اطلاعات متمرکز بر یک قطعه اطلاعات داشته باشیم که در مناطق مختلف کار می کند. اما GPS دقیقا چیست؟

تاریخچه GPS:

جی پی اس این یک ساختار تکنولوژیکی است که با کمک ماهواره های متعدد موقعیت یابی بسیار دقیقی را انجام می دهد. این اختراع نادر در سال 1880 ساخته شد و برای مقاصد نظامی مورد استفاده قرار گرفت. اما با گذشت زمان، احتمالاً تغییر خواهد کرد.

امروزه تقریباً در هر زمینه ای از GPS استفاده می شود. استفاده از ژئوپلیتیک در صنعت، کشاورزی و علم آنقدر گسترده است که همه قابلیت های آن ممکن نیست. با توسعه هدفون GPS هوشمند در دستگاه های تلفن همراه سیستم ردیابی خودرو او هم راهی پیدا کرد و جزئی جدانشدنی از آنها شد.

GPS چگونه کار می کند:

همانطور که قبلاً گفتم، GPS به طور فزاینده ای توسط اعداد پشتیبانی می شود. این ماهواره ها هر 12 ساعت یک بار به دور مدارها می چرخند. بنابراین دقت GPS فوق العاده بالا خواهد بود و در هر صورت قادر خواهد بود دقیق ترین اطلاعات مکانی را حتی چند متر در اختیار کاربر قرار دهد.

جی پی اس و رادیو ماشین:

یکی از مهمترین برنامه های GPS در این زمینه ماشین گردان ارتباط مستقیم این ماهواره ها با این دستگاه ها شما را قادر می سازد موقعیت یابی را به خوبی انجام دهید. یک دستگاه رودخانه ای از آنتن های خارجی استفاده می کند که برای ارتباط با ماهواره های مکانی استفاده می شود و به این ترتیب اطلاعات بین دستگاه و ماهواره رد و بدل می شود. اما این اطلاعات شامل چه مواردی می شود؟

موقعیت ماشین در هر لحظه تحت نظر شما:

سینی ها مکان دستگاه را هر لحظه مشخص می کنند و از طریق اپلیکیشن می توانید ببینید ماشین کجاست و وضعیت کجاست. این قابلیت رادیوهای کلیدی خودرو هستند که توسط سیستم موقعیت یابی GPS فعال می شوند.

در حقیقت جی پی اس ماشین با انتقال مداوم اطلاعات مکانی به ماشین، مشخص می کند که ماشین در هر لحظه در کجا قرار دارد. کلید این تبادل لحظه ای قطع شدن لحظه ای GPS متصل به هم دستگاه است. در این صورت، بر اساس آخرین مکان ثبت شده توسط GPS، می توانید محدودیت های دستگاهی که در آن قرار دارد را درک کنید.

امروز به هر کجا که نگاه کنید، موج احساسات حمایت گرایانه جاری است.

از آنجایی که GPS موقعیت مکانی خودرو را در لحظه ثبت می کند، بنابراین بر اساس این اطلاعات می توانید مسیر طی شده توسط خودرو را نیز مشخص کنید. لطفاً اطلاعات متفاوتی در مورد قابلیت های مختلف دستگاه ارائه دهید. برای مثال در نرم افزار می توانید محدوده تردید را تعیین کنید و اگر دستگاه شما از این محدوده فراتر رفت به شما هشدار می دهد.

جی پی اس

جهان بدون GPS؟ کاملا!

واقعا نمی توان ژئوپلیتیک را از زندگی مدرن امروزی جدا کرد. فعالیت های ژئوپلیتیکی بسیار گسترده است و تقریباً در هر زمینه ای به ما کمک می کند. GPS اساساً رادیوهای خودکار اتومبیل را ایجاد می کند که امنیت دستگاه را افزایش می دهد. همچنین با کمک جی پی اس در اکثر موارد می توانیم خودرویی را در خطر پیدا کنیم و به کمک (مثلاً در بیابان) با مکان مناسب برای کمک به آنها نیاز داشته باشیم.

یکی از دلایل اصلی تفاوت قیمت رادیوهای مختلف در بازار نیز اتصال به آنتن های رادیویی خارجی است که مستقیماً به GPS متصل می شوند. اگر قصد خرید یک آرایه مناسب را دارید، حتما مدل هایی را در نظر بگیرید که از دو آنتن خارجی استفاده می کنند. زیرا ترکیب دو آنتن بهترین کیفیت را در تبادل اطلاعات ارائه می کند که باعث افزایش ضریب امنیت خودرو می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم