اجتناب از اختلالات شخصیتی؛ چرا مجرد؟


بهترین: یکی از دلایل مجرد بودن جوانان پرهیز از اختلالات شخصیتی است. عزیزان، در ابتدا بگوییم که دلیل ازدواج نکردن ما این است که امروز شرایط اقتصادی حاکم است. اما هدف ما در این زمینه بررسی مسائل اقتصادی، دیگر دلایل و مشکلات جوانان بدون در نظر گرفتن آنهاست.

تنها چیزی که ما در کودک نیاز داریم این است که به افراد مهم زندگی مانند والدین دلبستگی داشته باشیم، اگر شرایط سالم باشد، دلبستگی از نوع ایمان است و اگر شرایط ناسالم باشد، ممکن است دلبستگی باعث شود. ناسالم و نامطمئن و قابل اجتناب باشد.

من فقط می خواهم از صحبت در مورد نامزدی اجتناب کنم. بعضی از بچه ها تصمیم می گیرند که چون رابطه خوبی با والدینشان ندارند، به این نتیجه می رسند که نسبت به دیگران بی تفاوت هستند و برایشان مهم نیستند، بنابراین با خود می گویند: ما به این افراد نمی گوییم از بیماران دوری کنند.

از آنجایی که می‌خواهم در این زمینه چیزی بسیار ساده و غیرحرفه‌ای بگویم، نمی‌توانم توضیح زیادی در مورد آن بدهم، اما در مورد این افراد باید بگویم که این افراد سعی می‌کنند دیگران را از خود دور نگه دارند. این افراد یا در انتخاب همسر درست عمل نمی کنند و خودشان را انتخاب نمی کنند بلکه شخصی را انتخاب می کنند و مجبور می کنند با او در ارتباط باشند و همچنین چشمان ظریف خود را حفظ کنند و تقوا نداشته باشند یا حتی اگر این افراد با هم ارتباط برقرار می کنند، آنقدر بی تفاوت هستند، آنقدر بی تفاوت و بی توجه هستند که رابطه را از بین می برند. این افراد به عنوان بیماران روانپزشکی شناخته می شوند و نیاز به درمان دارند.

بیماران اجتنابی که ممکن است در یک طرح اجتماعی یا ارتدوکسی یا در یک طرح شکست یا اطاعت گرفتار شده باشند، باید به روانشناس مراجعه کرده و با تشخیص روانشناس و فرد دستگیر شده باید تحت درمان قرار گرفته باشد. روانشناس یا درمانگر

اختلال شخصیت غیرطبیعی و ازدواج

ویژگی های اختلالات شخصیت

. به دلیل عدم تمایل یا عدم تایید انتقاد، از فعالیت هایی که نیاز به تماس بیش از حد با افراد دارد می ترسند.

. به جز افراد خاص که از آنها راضی هستند، راه دیگری برای ارتباط با فرد وجود ندارد.

. به دلیل احساس شرم یا ترس از مسخره شدن، تظاهرات تحقیرآمیز ذهن دنیوی و درون خود، حتی با افرادی که رابطه بسیار صمیمانه و صمیمانه ای با آنها دارند.

. در موقعیت‌های اجتماعی، این موضوع دائمی است که آیا فرد به آن فکر می‌کند یا نه.

. از فعالیت های جدید به دلیل احساس شرم گریزی نیست و خطری وجود ندارد.

. آنها معمولاً ظاهر خوبی دارند، معمولاً ساکت هستند و زیاد پرحرف نیستند.

اختلال شخصیت غیرطبیعی و ازدواج

. افراد به شدت شرمنده شده و به طور موقت مجازات می شوند.

. افراد زیادی قابل تغییر نیستند، به عنوان مثال، اگر ماشینی داشته باشند سال ها به آن اهمیت نمی دهند.

. مغز مدام به دنبال تفاوت هاست نه شباهت ها.

. من همیشه فکر می کنم که هیچ چیز مشترکی ندارم.

. ماجراجویان هیجان انگیز به جدیدترین سرگرمی ها خیلی معتاد نیستند، حتی اگر بسیار محدود باشند.

. چیزها او را هیجان زده نمی کنند.

. در واقع شخصیت ها وحشت زده اند.

اختلال شخصیت غیرطبیعی و ازدواج

همه ما یاد می گیریم که چگونه با دیگران رابطه عادی داشته باشیم، چگونه با افراد جدید دوست باشیم، زندگی جدیدی را تجربه کنیم، از بیان خود لذت ببریم، باورهای خود را بیان کنیم، نیازهای خود را برآورده کنیم، و درک کنیم که دیگران دوستانی دارند که با ما در تماس باشید، ما پیام های بدنی و پیام های غیرکلامی یکسان را درک می کنیم.

اما افرادی که از اختلالات شخصیت دوری می‌کنند، همیشه مواظب این هستند که دیگران آن‌ها را دوست نداشته باشند و اهمیتی در رابطه با آن‌ها نبینند، اگر کسی بخواهد به آنها نزدیک شود، با شک به آنها نگاه می‌کند.

اختلال شخصیت غیرطبیعی و ازدواج

گاهی فکر می کنند که دارند از او سوء استفاده می کنند و به خاطر عزت نفس، خود را تحقیر می کنند و در واقع حماقت می کنند. آنها بسیار حساس هستند.

برای اکثر افرادی که دستگیر می شوند، اجتناب از اختلال شخصیت، مشکل بسیار بزرگ دارند، سعی می کنند گوشه ای داشته باشند، در پروژه های بزرگ شرکت نکنند، نقش حامی گروه را بر عهده نگیرند، مسئولیت خود را افزایش ندهند، انجام دهند. به همین دلیل است که دیگران را ارزیابی نمی کنند.

آنها به شدت از درگیری داخلی ناراحت هستند، از یک طرف به شدت به دیگران علاقه دارند و از طرف دیگر می ترسند مورد انتقاد و ارزیابی قرار گیرند.

کسانی که می‌خواهند در زمانی که می‌خواهند در یک رابطه باشند، باید کاملاً راضی باشند که با آنها با احترام و توجه رفتار می‌شود، اما واقعیت این است که چنین رابطه‌ای تضمینی نیست و باید ریسک‌های کمی کنیم. بنابراین، این افراد در برقراری ارتباط احساس راحتی نمی کنند و حتی اگر احساس کنند، وفاداری و درستکاری آنها مورد آزمایش قرار می گیرد.

اگرچه آنها در گذشته روابطی داشته اند، اما نمی توانند از آنها یاد بگیرند که چیزی ناخوشایند در آنها وجود ندارد.

فعالیت های انفرادی را ترجیح می دهند، اکثر این افراد می توانند با هم صحبت کنند، دوستان کمی داشته باشند و دوستان بیشتری داشته باشند.

البته همه ما انسان ها تا حدودی خجالتی هستیم و برخی از این خصلت ها در همه ما وجود دارد، اما این افراد آنقدر افراطی هستند که شغل و روابطشان با دیگران مختل می شود.

پرهیز از ویژگی های شخصیتی و روابط زناکارانه

اختلال شخصیت غیرطبیعی و ازدواج

افراد مبتلا به اختلالات شخصیتی غیرعادی چگونه در روابط خود عمل می کنند؟

از آنجایی که این افراد بسیار کوته فکر هستند و به روابط صمیمانه اهمیتی نمی دهند، تمام تلاش آنها بر عهده آنهاست. خانم گفت اگر می خواهیم جایی برویم باید هماهنگ کنم، زنگ را بزنم و حتی وقتی با خانه آشنا شدیم اول می آیم و بعد می آیم.

اگر باچین خصوصی ازدواج کرد، شما هستید که باید تماس بگیرید، قرار است ملاقات کنید، دلتان می خواهد کلمه عشق و محبت را از طرف مقابل بشنوید.

آنها همیشه مقدار زیادی از شما فاصله می گیرند و حتی اگر تمام جستجوها را خودشان انجام دهند، به مقدار مورد نظر شما پاسخ نمی دهند.

آنها به خود دستور می دهند که دیگران از دیدن دنیای درون خشنود نخواهند شد. شاید به دلیل نفوذ و شخصیت اجتماعی شما، فعالیت اجتماعی شما کاهش یابد.

تا جایی که امکان دارد از دیگران فاصله می گیرند، حتی شوخی ها و شوخی های گاه و بیگاهی که با آنها انجام می شود، مورد توجه و محرمانگی دیگران قرار می گیرد.

غیرمعمول نیست که متوجه شوید که در مجموع، اندوه و اندوه چنان شدید هستند که در روانشناسی آنها را بیمار روانی می نامیم و زندگی آنها عمیقاً ترسناک است.

چرا این امکان برای شما وجود دارد که از اختلالات شخصیتی اجتناب کنید؟

اختلال شخصیت غیرطبیعی و ازدواج

در طبیعت، همه ما انسان ها کسانی هستیم که چیزی را می خواهیم که نمی توانیم داشته باشیم و چیزی را جذب می کنیم که به راحتی به دست نمی آید. گاهی اوقات به این دلیل است که جستجوی کمی باعث می شود که مخاطب کمتر به شما تغییر کند یا به شما اعتماد کند.

جوایز به‌طور تصادفی، مطلوب‌ترین تلاش‌ها برای ایجاد سرعت الگوریتمی کلاس تحقیقاتی را که باک فریمن و همکارانش به مدت شش سال انجام می‌دادند، شمارش کردند. مثل داستان آزمایشگاه موش.

بنابراین، اگر شخصیت انتزاعی دارید، ممکن است مجرد بمانید یا رابطه آنها را از بین ببرید.

زیرا در روابط اعتماد و ابراز احساسات و نادیده گرفتن شرایط و ضوابط و سخت گیری لازم است اما شما بسیار سختگیر و جدی هستید و رابطه با شما سختگیرانه است.

اگر این علائم را به تنهایی یا در کنار خود مشاهده کردید، لطفاً با یک مشاور صحبت کنید.

منبع: خاطرات ارسطو رضایی در شبکه اجتماعی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم