استقلال و گلغر بهترین بازیکنان لیگ بودندخبرگزاری مهر: مدافع سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه از ابتدای فصل تاکنون بازی جذب را تماشا نکرده ایم، گفت:

محمدرضا شکورزاده درباره قهرمانی دو تیم استقلال در گل گهر سیرجان گفت: بعد از هفته ها شاهد یک بازی جذاب و دیدنی بین دو تیم در لیگ بودیم که در صورت پیروزی روی میز خواهند بود. . تنها کاری که آنها باید انجام می دادند تماشای بازی یکی از دو تیم مهاجم بود.

مدافعان سابق تیم فوتبال استقلال اضافه کردند: آبی پوشان در نیمه اول فوق العاده ظاهر شدند. شاهد بودم که در دقایق پایانی نیمه اول، استقلال صاحب هم صاحب یک پنالتی شد. رسیدن به توپ در نیمه دوم یک برد سه امتیازی بود. تیم در جست و جوی فراوانی، یک بار گلی پیدا کردند، اما وجود دروازه بان آماده به نام «تظاهرات» باعث شد در مستقل شود تا گل به طور مساوی به خانه نرسد.

شکورزاده تاکید کرد: احساس استقلال می کنم چون دو دری بودن برای این تیم خوب است. من و همه اهالی فوتبال معتقدیم که رشید مظاهری بهترین دروازه بان حال حاضر کشور است و البته می توانیم شماره یک تیم ملی ایران باشیم. و علیرغم اینکه در چند بازی اخیر استقلال با حریف برابری کرده اما آمادگی اهالی فوتبال بیشتر شده و حالا سرمربی تیم ملی ایران می تواند دروازه بان فوق العاده آماده ای داشته باشد. از رضایت و شادی

مدافعان استقلال با انتقاد از عملکرد او گفتند: با سه امتیاز می توانیم این بازی را ببریم اما هنوز نقص ها برطرف نشده است. متأسفانه مدافعان استقلال بارها در خانه اشتباه کرده اند که اشتباه است. محمود فکری که یکی از بهترین بازیکنان دفاعی فوتبال ایران است باید تجهیزات بیشتری در خط دفاعی داشته باشد و حتی اگر نیاز داشت در تمرینات هم تعداد بیشتری داشته باشد. اگر این روند ادامه پیدا کند استقلال در آینده دچار مشکل می شود بنابراین کادر فنی استقلال باید این تمرینات را بیشتر برای مدافعان این تیم انجام دهد.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال به ویژه در دیدار با تیم فوتبال استقلال که روز دوشنبه (دوم ماه) برگزار می شود، گفت: استقلالی ها هم باید برد گل خانه را فراموش کنند و خود را برای دیدن مساوی آلومینیوم آماده کنند. قطعا خطیبانی که دست بالا را دارند انگیزه شکست استقلال در تهران و یا به تساوی کشاندن را دارند بنابراین محمود فکری باید حریفان خود را به خوبی تحلیل کند و به نقاط ضعف و قوت حریفان پی ببرد. او همچنین باید در شرایط قوس آلومینیومی تمرینات خود را انجام دهد تا بتواند در این بازی پیروز شود و به ریاست خود ادامه دهد.

شکورزاده در پایان خاطرنشان کرد: تساوی اراک استقلال روحی و روانی پرسپولیس را مساوی می کند، این در حالی است که پرسپولیسی ها در دو بازی اخیر به تساوی رسیده و 4 امتیاز را از دست داده اند، ممکن است در ابتدا مساوی با سربازان و سپس مساوی استقلال شود. تا زمانی که خود را در صدر جدول قرار ندهیم پیروز خواهیم بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم