اسکات هال، اسطوره دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای (WWE) پس از سه بار سکته قلبی، در حال حمایت از زندگی است


بر اساس گزارش PWTorch، اسکات هال، اسطوره کشتی WWE و WCW، پس از سه بار حمله قلبی در شب شنبه (12 مارس) در حال حاضر تحت حمایت زندگی است. هال که برای طرفدارانش با نام ریزور رامون نیز شناخته می شود 63 سال سن داشت.

او هفته گذشته تحت عمل جراحی تعویض مفصل ران قرار گرفت اما به دلیل لخته شدن خون دچار عارضه جدی شد. به گفته این وب سایت، او در بیمارستان Wellstar Kennestone در Marietta، Ga. هال در ابتدا به دلیل شکستگی لگن کمی بیش از یک هفته پیش در بیمارستان بستری شد.

دو بار تالار مشاهیر WWE، هال قرار بود در دالاس در جریان رسلمنیا این هفته ظاهر شود. هال به همراه هالک هوگان و کوین نش یکی از اعضای موسس نظم جهانی جدید WCW (NOW) بود.

هال، دو بار قهرمان جهان، در سال 2010 از کشتی حرفه ای بازنشسته شد. او در سال 2014 به عنوان یک مسابقه انفرادی وارد تالار مشاهیر WWE شد و از آن زمان گهگاه در WWE ظاهر شده است.

این افسانه با مشکلات سلامتی، از جمله مشکلات قلبی که منجر به کاشت دفیبریلاتور و ضربان ساز در قفسه سینه و همچنین سوء مصرف مواد شد، سروکار داشته است.

افکار و دعاهای من برای اسکات هال است که در بیمارستان Wellstar Kennestone تحت حمایت زندگی است. ما سالهای زیادی را در WCW و WWE با هم گذراندیم. چند خاطره عالی، “مارک مرو شگفت انگیز در توییتی منتشر کرد.

هال، دقیقاً مانند جیک «مار» رابرتز، سرانجام توانست با کمک دایاموند دالاس پیج پاک شود. افکار و دعاهای ما با اسکات هال و خانواده اش است. در حال حاضر به همه شما فکر می کنم. ارسال سلامتی، شفا، عشق و قدرت بسیار به شما. Xoxo، “میکی جیمز، قهرمان ناک اوت کشتی ضربه ای، بعد از ظهر یکشنبه توییت کرد.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم