افسر نیروی انتظامی شیراز چگونه به شهادت رسید؟


فرمانده انتظامی استان فارس جزئیات دستگیری این افسر پلیس را به صورت حضوری تشریح و شهادت ناجا را تحویل داد.

رهام بخش حبیبی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در گفت و گو با فارس با تشریح جزئیات جانشینی جانشین بیدزرد شیراز، اظهار داشت: ماموران نیروی انتظامی وظیفه حفظ آرامش و آرامش مردم و در داخل را بر عهده دارند. به این ترتیب خانواده آنها گفته می شود که رشید ناجا در منطقه شیراز بر اثر یک بمب گذار انتحاری کشته شد.

فرمانده انتظامی فارس جزئیات اسارت و شهادت این افسر را بدون اشاره تشریح کرده و اعلام کرده است: چهارشنبه 11 بهمن ماه رنجبر دوم جانشین پاساژ بیدزرد با همراهی یک سرباز در ماموریت روزانه گشت در دو پست کابینه شیراز اصلی سرپوشیده است.

وی گفت: معادل یک خودروی پراید، پلیس در کشف خودرو تردید داشت تا اینکه خودروی پلیس به رستوران رسید که اولین ضربه به سرباز و مجروح شدن وی انجام شد. از طرفی افسر رشید به من گفت که این صحنه در دفاع مستقیم از سربازی است که وارد دستگاه شده و خودش را مسلح کرده و حتی بدون قیچی – در حضور مردم و همچنین قوانین موجود – به مجرم تذکر می دهد و می رود. او گرفتار می شود این بمب در مقابل یک مرکز استخدام پلیس منفجر شد و حداقل دو نفر کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.

سردار حبیبی در پاسخ به این سوال از خبرنگار پرشین پرسید که آیا مردم در صحنه حضور ندارند؟ متخلف با ماشین برخورد می کند و فرار می کند.

وی در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر حضور ماموران پلیس در صحنه یا انجام ماموریت بر اساس تماس تلفنی؟ دودلی ماموران نیروی انتظامی در این مسیر به صورت روزمره انجام شده و روال و روال همیشه در راستای رصد و اشرافیت در منطقه انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس بر اساس این بیانیه خاطرنشان کرد: شواهد و سرنخ‌ها حاکی از آن است که فرد خاطی با قصد و قصد حمله به کلانتری آورده شده تا مجروح شود، در کنار پلیس و دلسوزانی هستیم که می‌خواهند. دستگیری و مجازات فرد مجرم و برخورد قاطع با مخالفان امنیتی.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم