افسر پلیس شیراز به قتل متهم شددر ادامه رسیدگی به اتهامات قاتل شهید رنجبر در شعبه اول دادسرای کیفری استان فارس، رئیس کل دادگستری کشور با گذشت یک ماه از وقوع این حادثه، حکم قصاص متهم را صادر کرد.

به گزارش فارس، حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس امروز؛ در پرونده ای ویژه.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی از ابتدای رسیدگی کیفری به خاص بودن و سریع بودن موضوع، در کمترین زمان ممکن قانون و مفاد قانون اساسی را رعایت کرده است.

موسوی اظهار داشت: پس از تکمیل تحقیقات در دادسرا و صدور عذرخواهی و همچنین معرفی وکیل متهم و رعایت مفاد قانون اساسی در پرونده دادری، دادگاه سریعاً وارد عمل شد. پس از گذشت یک ماه از حادثه قتل و شهادت شهید رنجبر، جلسه رسیدگی در دادگاه تشکیل شد و دادگاه پس از اعلام ختم رسیدگی با حضور در دادگاه رای صادر و متهم را متهم کرد. او در رابطه با قتل به حبس ابد و جراحی بی اثر محکوم شد.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با بیان اینکه حادثه این جنایت هولناکی در بین مردم سراسر کشور ایجاد کرده است، گفت: در چهلمین روز شهادت افسر مسئول اداره کل نیروی دریایی، متهم به دادگاه معرفی و به اعدام محکوم شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه قانون رای بر اساس قانون حوزه قضایی صلاحیتدار مهلت زمانی را پیش بینی کرده است، افزود: تکمیل گشت قانونی به دیوان عالی کشور ارسال می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم