الگری: پوگبا از دست من عصبانی است! – تمرین سه


کد خبر: 1813812 |
14 اسفند 1400 ساعت 17:31 |
4,931 بازدید |

0
دیدگاہ

گفتگو منطقی نیست

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس ایتالیا هیچ علاقه ای به شایعات پیرامون پوگبا نشان نداد.

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد پل پوگبا با ستاره فرانسوی منچستریونایتد، فصل را در پایان فصل به پایان می رساند و یوونتوس به دنبال از سرگیری مذاکرات پس از 6 سال است. در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار یوونتوس و اسپازیا، مکس آلگری در این رابطه صحبت کرد و البته ادعا شد که تنها هدف خبره کسب پیروزی به هر شکلی در ادامه فصل است.

مکس آلگری گفت: اسپازیا در چهار بازی اخیر خارج از خانه پیروز شده است، آنها تیمی دارند که فوتبال بازی می کند و همیشه سه بازیکن در خط حمله دارند. بازی ها در طول فصل سخت خواهد بود.

با نزدیک شدن به پایان فصل، زمان ریکاوری کاهش می یابد و امتیازات اهمیت بیشتری پیدا می کنند. ما هم در کورس عقب هستیم، بنابراین باید تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام دهیم و بازیکنان یوونتوس در این مسیر بدون اینکه بتوانند استراحت کنند، استراحت می کنند.

احتمال برنده شدن؟ طرز فکر همیشه این بوده که ما برای رسیدن به بزرگترین اهداف تلاش می کنیم و همه در این مورد اتفاق نظر داریم. اما یک مشکل ریاضی هم وجود دارد که بسته مقیاس امتیازات و جدول لیگ است. اگر آتالانتا تورین را شکست می داد، پنجم می شدیم و تکرار می کردیم که امتیاز لازم برای بردن اسکادران 84 بود.

انتقال پوگبا به یوونتوس در فصل تبستان؟ صحبت های فعلی در بازار در مورد پل پوگبا یا پرونده منطقی نیست. او برای منچستریونایتد بازی می کند و فکر نمی کنم سال آینده بازی کند. من و پوگبا رابطه خوبی داریم، اما منطقی نیست که در مورد بازار صحبت کنیم و فقط به اهداف خود فکر کنیم. البته پل پوگبا از دست من عصبانی است، زیرا من همیشه او را در بسکتبال شکست دادم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم