امتیاز و به‌روزرسانی‌های زنده India vs West Indies 1st T20I: WI هدف 158 دویدن را برای هند تعیین کرد


نیکلاس پوران پس از زدن پنجاه ضربه از آنجا جدا شد زیرا وست هند همچنان در فواصل منظم ویکت های خود را از دست می دهد. پیش از این، راوی بیشنوی دو ویکت به دست آورد، در حالی که یوزوندرا چاهال مایرز را به پاویون بازگرداند تا هند را در صدر قرار دهد. اما، وست هند، علیرغم از دست دادن ویکت های اولیه، به نظر نمی رسد که روحیه ای برای آرام شدن داشته باشد، زیرا آنها با مرزها برخورد می کنند و ضربات خطرناکی را برای تحت فشار قرار دادن میزبان انجام می دهند.

پیش از این، روهیت شارما، کاپیتان هند، برنده بازی شد و تصمیم گرفت در اولین مسابقه T20I از سری سه مسابقه ای که در روز چهارشنبه در باغ ادن برگزار شد، ابتدا در مقابل هند وست کاسه بازی کند. مردان آبی پوش اسپینر راوی بیشنوی اولین بازی خود را در T20I انجام دادند و او اولین کلاه خود را از همکار اسپینر یوزوندرا چاهال دریافت کرد.

در زمان پرتاب، روهیت کاپیتان هند گفت: “به نظر می رسد که ما ابتدا در اینجا کاسه بازی می کنیم. من نمی خواهم در مورد زمین نظر بدهم زیرا هر بار متفاوت بازی کرده است. ما باید خودمان را با یک چشم به استرالیا آماده کنیم. باید به علامت زدن جعبه ها ادامه دهیم. آنها هستند. ما با پنج ضربه‌زن، یکی همه‌جانبه و دو اسپینر بازی می‌کنیم، راوی بیشنوی اولین بازی خود را انجام می‌دهد.”

همچنین روهیت تایید کرد که ایشان کیشان با او بازی را باز خواهد کرد.

امتیاز زنده و تفسیر مسابقه را اینجا ببینید

از سوی دیگر، کیرون پولارد، کاپیتان هند وست، گفت: “پرتاب 50-50 است. ما سعی می کنیم در زمان حال بمانیم. جیسون هولدر در طول تمرین دیروز ضربه خورد و از این رو او از دست داد.”

پیش از این، وست هند در سری ODI مقابل هند با نتیجه 0-3 شکست خورده بود.

در سه ODI، ضربه زدن به هند وست چیزهای زیادی را به دست آورد و تیم نتوانست امتیاز قابل توجهی کسب کند. مرتبه برتر همیشه سقوط می کرد و این دسته پایین تر بود که به کمک آمد، اما این کافی نبود زیرا تیم کارائیب هر سه ODI را در برابر هند از دست داد.

هند (بازیکن یازدهم): ایشان کیشان، روهیت شارما (ج)، ویرات کوهلی، سوریاکومار یاداو، ریشابه پنت (و)، ونکاتش ایر، دیپاک چهار، شاردول تاکور، هارشال پاتل، راوی بیشنوی، یوزوندرا چاهال

وست هند (بازیکن یازدهم): براندون کینگ، کایل مایر، نیکلاس پوران (وزن)، رومن پاول، کیرون پولارد (ج)، راستون چیس، روماریو شپرد، آکیل حسین، اودین اسمیت، فابیان آلن، شلدون کاترل
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم