انتخابات پنجاب: کنگره سومین لیست نامزدها را منتشر کرد.


دهلی نو: کنگره روز یکشنبه (30 ژانویه) سومین لیست نامزدهای انتخابات مجلس پنجاب را منتشر کرد که وزیر ارشد چارانجیت سینگ چانی از حوزه انتخابیه دیگری – وادور – نامزد شد.

کنگره 8 نامزد دیگر را در لیست خود معرفی کرده است. در 15 ژانویه، آقای Chamkaur از کنگره، از صندلی SC به آقای Channi بلیط داد. منابع ANI قبلا گفته بودند که سی ام چانی می تواند از دو کرسی رقابت کند.

به طور قابل توجهی، کنگره، شهردار سابق پاتیالا، ویشنو شارما را از حوزه انتخابیه پاتیالا علیه رهبر سابق آن، امریندر سینگ به میدان فرستاد.

مانیش بانسال، پسر پاوان کومار بانسال، وزیر سابق اتحادیه، از حوزه انتخاباتی مجلس بارنالا رقابت خواهد کرد، در حالی که موهان سینگ فالیانوالا از کرسی مجلس جلال آباد با سوخبیر سینگ بدال از شیرومانی آکالی دال رقابت خواهد کرد.

ایشوارجوت سینگ چیما از لودیانای جنوبی، سوخپال سینگ از بولار خم کاران، تارسم سینگ از حوزه انتخابیه سیالا عطاری (SC) و ساتبیر سینگ ساینی از بالیچیکی پنجاب از ناوان شهر مسابقه خواهند داد.

انتخابات مجلس 117 نفری پنجاب در 20 فوریه و شمارش آرا در 10 مارس برگزار می شود.

در همین حال، کنگره مشتاق حل مشکلات وزیر ارشد در ایالت است. راهول گاندی در جریان بازدید از حوزه انتخابیه اطمینان داد که پس از مشورت با کارگران حزب، تصمیم گیری برای پست عالی اتخاذ خواهد شد. «چارنجیت سینگ چانی، وزیر ارشد پنجاب و ناوجوت سینگ سیدو، رئیس کنگره ایالتی، به من اطمینان داده‌اند که هر کسی که پنجاب (چهره وزیر ارشد) را رهبری کند، توسط شخص دیگری حمایت خواهد شد. گاندی گفت: کارگران حزب تصمیم خواهند گرفت (نام وزیر ارشد).

(با ورودی آژانس)

پخش زنده
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم