انزاگی: با این رکورد نتوانستم برنده شوم


کد خبر: 1811742 |
01 اسفند 1392 14:28 |
3,348 بازدید |

2
دیدگاہ

سیمونه انزاگی، سرمربی اینتر معتقد است تیموش امروز در بازی با ساسولو اشتباه کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، اینتر پس از توجه به وقفه در دیدار شب گذشته، امیدوار به پیروزی در دیدار روز سه شنبه مقابل ساسولو بود که حریف شکست می خورد تا آخر هفته بد در آخر هفته ادامه پیدا کند.

سیمونه انزاگی در پایان خاطرنشان کرد: من از دست تیم خیلی عصبانی هستم زیرا سه روز است که از بازی خارج شده‌ایم و در مورد اینکه ساسولو، میلان و یوونتوس شکست خورده‌اند صحبت کردیم، آنها فوتبال فوق‌العاده‌ای بازی می‌کنند و ما هم داریم. خیلی مواظب باشیم.ما سعی کردیم نیمه دوم شرایط را تغییر دهیم.موقعیت های خیلی بیشتری ایجاد کردیم اما بدشانس هستیم اما این واقعیت هم وجود دارد که باید متفاوت باشیم.می خواهیم شرایط را تحلیل کنیم. بازی اینجاست، ما همه اینجا هستیم و ادامه می دهیم. واقعیت این است که تیمی که می خواهد اسکادتو را بیرون بیاورد، نمی تواند مانند امروز اشتباه کند.”

انزاگی ادامه داد: امروز باید آنالیز کنیم که چه اشتباهی رخ داده است. چهار روز بعد یک مسابقه دیگر است. ما شکست خواهیم خورد و همه چیز.

“من فکر نمی کنم هیچ نظارتی وجود داشته باشد، قهرمانان بزرگ به این بازی عادت کرده اند. فکر می کنم این یک مشکل جسمی و روحی بود. ما متوجه شدیم که این یک تصادفی نیست. ما هنوز بهترین خط حمله را در سوریه داریم. و ما در اسرع وقت به گلزنی باز خواهیم گشت.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم