انیمیشن روح; روح ها ارزش زندگی را خوب می دانند


برترین ها: «روح» اثری جدید در زمینه های ماجراجویی، علمی تخیلی، فانتزی، کمدی، موزیکال است که توسط تهیه کننده، نویسنده و کارگردان با استعدادی به نام پیت دکتر، سازنده انیمیشن هایی مانند In and Out، Up، Monster Company و … ساخته شده است. انیمیشن «روح» بدون شک یکی از بهترین نتایجی است که در سال های اخیر از دیزنی و پیکسار دیده ایم.

انیمیشن «روح» در 11 اکتبر در جشنواره فیلم لندن، بزرگترین رویداد ملی فیلم بریتانیا، به نمایش درآمد. این فیلم قرار بود در 25 دسامبر در ایالات متحده اکران شود، اما به دلیل بیماری عروق کرونر قلب، استودیو والت دیزنی پیکچرز تصمیم گرفت انیمیشن را در همان تاریخ و در سرویس دیزنی استریم دیجیتالی کند. به علاوه برای مشتریان خود برای نمایش.

روح

داستان انیمیشن «روح» درباره شخصیتی به نام جو. جو (صدای جیمی فاکس) معلم موسیقی دبیرستان است. زندگی مطلوب او از بین نمی رود. علایق اصلی او سبک جاز و سبکی در آن حرفه است. وقتی او به ایالت دیگری سفر می کند تا به شخص دیگری کمک کند تا علاقه واقعی خود را به زندگی پیدا کند، به زودی متوجه می شود که داشتن روح به چه معناست و چگونه زندگی را تحت تأثیر قرار می دهد.

روح

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که احساسات، رویاها و علایق شما از کجا می آیند؟ مارک نیلسن، تهیه کننده پیکسار به هالیوود ریپورتر درباره انیمیشن «روح» گفت. شما چه سایزی هستید؟ پیکسار در سال 2020 شما را از خیابان های نیویورک به کیهان می برد تا به مهم ترین سوالات زندگی در این سفر پاسخ دهید.

اولین اقدام ستودنی سازندگان انیمیشن «روح / انیمیشن» این است که در طراحی، نمایش و توصیف جهان پس از مرگ خود از آینه ها و ادیان مختلف جهان فراتر رفته اند. آنها شناسایی هر نظری را با گفتگوهای متحرک امکان پذیر می کنند.

روح

انیمیشن «روح» آنقدر خوب ساخته شده که بسیاری از منتقدان چیزی جز تمجید از آن نگفته اند.

منتقد والدین پیتر بردشاو: “این انیمیشن واقعاً یک فیلم دوست داشتنی، لذت بخش و باحال است.”

آه تو. او با انتقاد از نیویورک تایمز گفت: “فیلم جدید پیکسار این سوال را مطرح می کند که چرا بسیاری از ما بارها به خواب رفته ایم. س: چرا وجود داریم؟ هدف از بقا چیست؟ و در آن صورت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این موضوع نیست. اولین باری که استودیو پیکسار از مهارت های بصری و داستان سرایی استفاده کرد.» جنبه آموزشی این انیمیشن صادقانه، صمیمانه و جدایی ناپذیر از هنرمندی سازندگان آن است.

روح

پیتر دبروگ، منتقد ورایتی: «ممکن است بسیاری از کودکان درگیر این موضوع نباشند؛ اما بسیاری از بزرگسالان هستند که آرزو می‌کنند هرگز به دنیا نمی‌آمدند، و «اسپریت» «با قلبی بزرگ و بخشنده مانند فیلم‌های قبلی پیکسار کار می‌کند و حتی زندگی معمولی جو گارنر را تمجید می‌کند». یه همچین چیزی به خوبی کنار هم جمع میشن “کاری که بیننده پیر و جوان رو به موقعیتی میبره که حس میکنن روح خودشون مثل یه شخصیت کارتونی خاص داره میسوزه.”

الکس گادفری، منتقد امپراتور: “فیلم تاثیر احساسی امیدوارکننده خود را ارائه نمی دهد، بسیاری از ایده ها هرگز خلق نمی شوند، اما “روح” بدون شک سفری زیبا و تاثیرگذار پر از شگفتی است. فیلم در 100 دقیقه زیبا است، اما اینطور نیست. یک سفر احساسی عظیم.” اما روایت این کار را انجام می دهد. فیلم لحظات عالی دارد، لحظاتی که روایت کاملاً با انیمیشن مطابقت دارد و شما را به جای دیگری می برد. این لحظات جادویی پیکسار هستند. “همه چیز در این لحظه منطقی می شود.”

دیوید فیر منتقد رولینگ استون: درس های مفصلی درباره زندگی و سبک زندگی «روح» وجود دارد. از قضا، بهترین آنها ساده است: “تماشا کنید، تلاش کنید، یاد بگیرید. لذت ببرید.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم