اگر لینک سازی خارجی خیلی بد است، چرا آمار آن را نشان نمی دهد؟

نکته: در پست های نوشته شده معمولا بین 1 تا 5 لینک با توجه به تعداد کلمه های نوشه شده میتوان قرار داد.هر چقدر تعداد لینک های ایجاد شده کمتر باشد، قدرت لینک داده شده بیشتر خواهد بود. یکی از راهکار هایی که صاحبان سایت های وردپرسی برای ایجاد لینک داخلی در سایتشان استفاده میکنند، افزونه های ساخت لینک داخلی است. Quora وب­سایتی است که تمامی محتوای آن توسط کاربران ایجاد می­شود، در این وب­سایت کاربران سوال­هایی را پست می­کنند و دیگر کاربران به سوالات آنها پاسخ می­دهند. در این میان به پاسخ سوال اصلی چگونه لینک بسازیم نیز خواهیم پرداخت و از نوه لینک سازی خارجی به مواردی اشاره خواهیم کرد. برای مشاهده محتوای آموزشی و کاربردی در حوزه های مرتبط کافیست به وبلاگ سئوسل مراجعه نمائید. کاملا اختصاصی برای شما مطابق زمینه کاری شما لیستی از وبسایت های مرتبط و معتبر در حوزه خودتان توسط کارشناسان ما تهیه می شود. بدین صورت که با نظر دادن در وبلاگ های مشابه خود و قراردادن آدرس سایت خود در آن ها امتیاز سایت را بالا ببرید.خبرهای جدید وبلاگ و سایت خود را در سایت هایی که محتویاتشان مداوم به روز می شود قرار دهید. در نتیجه تیم سئو روز برای طبیعی جلوه دادن رپورتاژ و افزایش اثرگذاری، چند بک لینک معتبر و قابل استناد را برای صفحه رپورتاژ در نظر میگیرد تا کسب و کار شما بهترین خروجی ممکن را از کمپین خرید بک لینک دریافت کند.

Da᠎ta h as be en gen​er at ed  by G SA Content Gener at​or ᠎DE᠎MO!

بنابراین اگر شما برای کسب جایگاه مناسب در نتایج گوگل برنامهریزی کردهاید، خرید بک لینک برای سایت، روش مناسبی نیست، زیرا ممکن است شما را با مشکلات جدی مانند جریمه وبسایت روبهرو کند. چه بستری این فرایند را کنترل می کند؟ مثلا اگر شما در یک وبلاگ درباره طراحی لوگو صحبت کنید و با کلمه هایی مثل لوگو، لوگوی ارزان یا طراحی لوگو که مرتبط و شبیه هستند لینک دهی کنید، گوگل آن را طبیعی تشخیص می دهد ولی زمانی که به وسیله این مقاله به مواردی نا مرتبط مثل معرفی گوشی اشاره کنید گوگل به سرعت نسبت به لینک واکنش نشان خواهد داد. https://rinser.ir/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%db%8c-%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%a8%d8%b9%d8%af-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%9f/ در استفاده از آنها دقت کنید، زیاده روی نکنید و انکرتکست های بهینه برای کاربر و موتور جستجو قرار دهید. پس هرچه قدرت این صفحات را بیشتر کنید، سئو صفحات کوچکتر سایت را هم بهبود میدهید. به نظر شما، احتمال کلیک کردن کاربر روی کدام یکی از متن های پایین برای ورود به مقاله آموزش سئو محتوا بیشتر است؟ 3.در قسمت links سرچ کنسول گوگل شما با دو بخش external و internal مواجه خواهید شد که می توانید از آنها برای استخراج لینک های یک وب سایت استفاده نمایید. تمرکز بر روی یک کلمه کلیدی مهم است اما نباید هر دو صفحه یک موضوع را توضیح دهند.

هر چه آن وبسایت مرتبط تر و از لحاظ سئویی قویتر باشد، به همان میزان، توجه گوگل هم به شما بیشتر خواهد بود. در لینک سازی داخلی سایت هم باید به دسته بندی ها اهمیت زیادی بدهید و توجهتان را روی آنها متمرکز کنید. فعالیت افزونه لینک داخلی به این صورت است که کلمات کلیدی سایت شما را به صفحات مقصد آن، در هر صفحه و برگه لینک میکنند. بعد از مدتی تصمیم میگیرید لینک این صفحه را عوض کنید یا به هر دلیل دیگری آن را به یک صفحه دیگر ریدایرکت کنید. شاید تا این قسمت از مقاله تصور کرده باشید که هر سایتی را می توان برای لینک گرفتن انتخاب کرد و گوگل نیز با همین کار به رتبه سایت شما جایگاه بهتری می دهد. در سایت های مناسب برای بک لینک که در این قسمت معرفی می کنیم می توانید با تکنیک های گفته شده بک لینک بسازید. امروزه در اکثر سایتها شما لینک های زیادی مشاهده میکنید و به راحتی میتوانید به صفحه مورد نظر خود منتقل شوید. البته این حالت ممکن است برای لینک های به خارج شما هم پیش بیاید و صفحات مقصد حذف شده یا لینک آنها را اشتباه وارد کنید که بازهم باعث ورود کاربر به صفحات 404 در سایت های دیگر خواهد شد.

در این مدت لینک های داخلی زیادی هم به این صفحه داده اید. هرچه بکلینکهای سایت شما بیشتر،باکیفیتتر و مرتبطتر باشد، گوگل اهمیت بیشتری به وبسایت شما خواهد داد و در نتایج بالاتری نمایش داده خواهید شد. ما کاملا متناسب با زمینه کاری شما از برترین وبسایتها بک لینک سازی انجام می دهیم. با این حال می توان گفت تأثیر لینک سازی با عکس به اندازه ی لینک سازی متنی نیست و شما صرفاً برای انجام موارد سئو داخلی (On Page Seo) باید برای متن ها لینک سازی انجام دهید. صفحات یتیم تأثیر خوبی روی سئو سایت ندارد پس سعی کنید تمامی سایتتان را با لینک داخلی بهم متصل کنید. برای آن که وب سایتی کارآمد و با کیفیت بالا داشته باشید، لازم است تا نکاتی از سئو را در لینک سازی خارجی سایت خود رعایت کنید. در این مقاله از آکادمی امیرحسین صداقت قرار است تا درباره یکی از انواع لینک سازی، یعنی لینک سازی خارجی نکاتی را بیان کنیم.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances
تماس با ما