اینتر 0-2 لیورپول فرصت مانند یک باشگاه تیمی است


کد خبر: 1810990 |
28 بهمن 1400 ساعت 01:31 |
2,734 بازدید |

4
دیدگاہ

لیورپول در یازدهمین دوره لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با نتیجه 2-0 اینتر را شکست دهد و به مرحله نهایی یازدهمین دوره لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله هشتاد و یکم فینال لیگ قهرمانان اروپا 22-2021 اینترمیلان ایتالیا و لیورپول انگلیس نیز ساعت 23:30 چهارشنبه (چهارشنبه) به مصاف هم خواهند رفت. طبق قرعه کشی اینترمیزبان به ورزشگاه جوسپه رفت.

اینتر در گروه D با 10 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه D پس از رئال مادرید به این مرحله راه یافت و لیورپول با 6 امتیاز و 18 امتیاز با ریاست گروه B که به گروه مرگ معروف بود به این مرحله راه یافت. هر دو تیم در رده دوم لیگ قرار دارند، اما فاصله بین دو رقیب یک امتیاز است و لیورپول 9 امتیاز با رئیس جمهور فاصله دارد.

در پنجمین بازی دو تیم اروپایی، اینتر در دور دوم پیروز شد و لیورپول خواهان چهار امتیاز شد. بازی با حمله لیورپول آغاز شد و مانه و صلاح که برای اولین بار پس از فینال جام ملت های آفریقا نیز در ترکیب اصلی کنار زمین قرار گرفتند و در 10 دقیقه ابتدایی چند همکاری با میزبان ایجاد کردند. قبل از پایان. ضربه پایانی دقیقه 9 جدی ترین خط لیورپول در آن لحظه بود.

ضربه خطرناک به ایستگاه، پیامی را در دقیقه 14 به داخل در افقی از طریق فلش افقی ارسال کرد تا نفس دیگری بند بیاید. شوت 16 دقیقه ای چالهان اوغلو از درون محوطه جریمه، لیورپول را به صورت افقی تکان داد تا به یک حمله سخت تبدیل شود.

دقایقی بعد یک موقعیت جدی دیگر در ورودی خانه دیدم که با یال آکروباتیک به در اصابت کرد.

بازی تا پایان نیمه نهایی ادامه داشت اما توپ از خط عبور نکرد تا اینکه اینتر و لیورپول بدون گل به تساوی رسیدند.

نیمه دوم را لیورپول با تغییر عقیده آغاز کرد و فیرمینو جای خود را گرفت. اولین خطر جدی در نیمه دوم دقیقه 53 رخ داد که شاهد یک ضربه تند و تیز از سمت چپ محوطه جریمه به مارتینز بودیم که در جلوی دروازه منتظر توپ بود. دیاز، کیتا و هندرسون سه بازیکنی بودند که به باشگاه کمک کردند تا کار خود را در سه دقیقه به پایان برساند تا اینکه راننده دوباره تیم هجومی را معرفی کرد. یکی از دلایلی که این تغییرات از زمین بیرون آمد این بود که دیاز جای او را گرفت.
ادین ژکو در دقیقه 60 به بیکر ضربه زد و دروازه لیورپول را باز کرد اما گل اخراج شد و از بازی خارج شد. دیاز دقایقی پس از ورود به زمین به زمین پرواز کرد اما مورد اصابت و کرنر قرار گرفت. انزاگی در دقیقه 70 سانچز را جایگزین مارتینز کرد تا مهاجم میهمان را قفل کند اما این تصادف مانع او نشد. این گل در دقیقه 76 توسط روبرتو فیرمینیو روی یک کرنر توسط ارسالی رابرتسون به ثمر رسید.

لیورپول پس از گل اول به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 83 به گل دوم رسید. اورلاندو با یک پنالتی بلند از پشت توپ را ارسال کرد. کوناتا با یک شوت بلند توپ را درون محوطه جریمه زد و برای بار دوم توپ را درون محوطه جریمه اصابت کرد.

انزاگی در دقایق پایانی بازی سه تغییر ایجاد کرد اما لیورپول جواب مثبت نداد و لیورپول با دو گل در خانه به خانه رفت تا برای بازگشت به آنفیلد آماده شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم