این افراد 8 درصد احتمال ابتلا به ویروس کرونا را دارندمحققان بر این باورند که گروه هایی از افراد مبتلا به همان بیماری، بیماری عروق کرونر، نتایج فوق العاده ای به دست آورده اند.

به گزارش روانشناسی نیوز، افرادی که به این واکسن به عنوان یک واکسن کامل و با عفونت جدید مبتلا شده اند با امنیت فوق العاده مواجه هستند.

به گفته محققان دانشگاه اورگان در ایالات متحده، افرادی که واکسینه شده اند و به عفونت کرونا مبتلا شده اند، بالاترین سطح محافظت در برابر این بیماری را دارند.

برای این مطالعه، افراد گروه بندی شده که دچار عفونت شده بودند با سایر افراد گروه بندی شده که هرگز آلوده نشده بودند مقایسه شدند.

آنها همچنین دریافتند که آنتی بادی ها برای افرادی که از عفونت های پیشرفته رنج می برند در مقایسه با سایر گروه ها 3 درصد افزایش یافته است.

فیکادو تافس، یکی از محققان این مطالعه، گفت: بنابراین ایمنی واقعاً بالاست.

تقریباً به همان اندازه ایمن است.» با این حال، محققان هشدار می دهند که افراد نباید سعی کنند به ویروس کرونا مبتلا شوند، زیرا خطر جدی ابتلا به این بیماری وجود دارد.

پروفسور مونیکا گاندی، متخصص بیماری های عفونی، گفت: این یکی از اولین مواردی است که نشان می دهد عفونت در حال توسعه پس از ایمن سازی قوی تر از قبل از عفونت یا ایمن سازی به تنهایی است.

نتایج چندین مطالعه نشان داده است افرادی که به ویروس آلوده شده اند و دوز واکسن واکسن را کشف کرده اند، بیشتر احتمال دارد دوباره آلوده شوند.

ریزپردازنده سویا از دلتا و انواع دیگر کایوت ها بنابراین کسانی که واکسینه شده اند راضی هستند.

با این حال، افرادی که به طور کامل واکسینه شده اند ممکن است به آمونیاک مبتلا شوند، اما اکثر آنها یا بدون علامت هستند یا علائم خفیفی را تجربه می کنند.

تفس می افزاید: ویروس در زندگی ما وجود دارد بنابراین، اگر در معرض ویروس هستید، باید این پاسخ امنیتی را به طرز شگفت آوری مشاهده کنید. این شاخص پاسخ ایمنی ما را به دوز تقویت می کند.

کارشناسان تصور می کنند که سیستم ایمنی بدن همیشه به دنبال یک ویروس یا واکسن است و آماده مبارزه با سطوح مختلف است.

پروفسور شین کروتی، ویروس شناس در موسسه ایمونولوژی در لا جولا، گفت: “اگر حداقل یک دوز از واکسن را دریافت کنید، بهترین ایمنی را در برابر آژیرها خواهید داشت.” شما باید از سطح آمیگدال و هر گناهی که شناسایی شده است تعجب کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم