ای «نج عملیات عملیات عملیات عملیاتدر رفتن قیمت برنج به 4000 تومان رسید. این کاستی ها در آخر هفته در صفحه اول خبرگزاری های رسمی و کانال های خبری رسمی ظاهر می شود. یقیناً برخی از آنان به نشانه تأسف از دنیا رفته اند و برخی سر تکان داده و آهی کشیده اند. مادرزادی حواس بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد زیرا ما در اواخر سال نیز چنین وضعیتی را تجربه کرده ایم. در آن زمان رسانه ها یک برنج پراکنده را به قیمت 5000 تومان گرفته بودند و پخش می کردند، اما انگار به هیچ کدام از این حرف ها گوش نمی داد تا اینکه در نهایت قیمت برنز را به عنوان یک رذل تغییر داد.

به گزارش فرارو، خبرگزاری رسمی ایرنا در خبری که در آبان ماه در مورد قیمت برنج منتشر شد، پیش از این بخشی از رسانه های حامی دولت را خواند و خواند: نزول به خودی خود اتفاق افتاده و امید به اصلاح اقتصادی و معیشتی است. بهبود با تصمیمات دولت شکل گرفته است.

به گزارش ایرنا، برخی رسانه ها قیمت هر کیلوگرم برنز را 2000 تومان و گوشت قرمز را 4000 تومان اعلام کرده اند اما به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، قیمت برنج ایرانی همچنان در سطح خرده فروشی بین 1000 تومان است. تومان با توجه به نوع فروشش به این معناست که 5000 تومان محدود است اما این رسانه ها قیمت 5000 تومان را با استثنای قیمت های دیگر برای دغدغه مردم درج می کنند. در واقع این رسانه ها تا حدودی تعمیم یافته و قیمت آن محدود به یک کالا می شود که سهمی از برنج در کل بازار دارد و برنج را در کل بازار توزیع می کند.

دو روز بعد خبرگزاری فارس یکی از رسانه های حامی دولت درخواستی را از مخاطبان برای کنترل قیمت برنج در بازار منتشر کرد و بلافاصله پس از مشورت وزیر کشاورزی، برنج در بازار توزیع می شود. تا عید

قیمت و نحوه عرضه برنج در بازار

توزیع برنز از طریق بازار توسط بازار کالا انجام می شود. کالاهایی که با همکاری وزارت جهاد کشاورزی و جهاد کشاورزی طراحی و راه اندازی می شود، اقلامی از جمله مایحتاج اولیه، میوه و تره بار، ماسک و … را با قیمت مناسب برای مردم در پنج شهر حمل می کند. دو محصول تازه اضافه شده به نام های بازرگم، برین و سبزمینی در بازار موجود است. چهار نوع برنج امروز به بازار عرضه شده است. برنج تایلندی، برنج هندی، برنج پاکستانی و نوعی برنج ایرانی به نام شیرودی. مردم مجبورند هر چهار نوع برنج را در کیسه های 5 کیلوگرمی و 5 کیلوگرمی توصیه کنند.

قیمت برنج تایلندی کیسه ای 3 کیلویی در بازار 2000 تومان معادل کیلویی 5000 تا 7 تومان برآورد شده است. برنج هندی کیسه ای 5 کیلویی در بازار چمدان 2000 تومان معادل 5000 تا 8000 تومان می شود. قیمت برنج پاکستانی کیسه ای 3 کیلویی نیز 8000 تومان است، یعنی قیمت برنج پاکستانی کیلویی با نرخ دولتی 6000 و 7 تومان است. جدیدترین محصول برند ایرانی شیرودی به بورس اضافه شد. به عنوان مثال، در هر سه شهری که بازار در آن فعال است، دولت ایران نتوانسته برنج ایرانی را با قیمت بالا توصیه کند. در عین حال برنج ایرانی شیرودی در کیسه پنج کیلویی با قیمت 5000 تومان و قیمت هر کیلو 5000 تومان محاسبه می شود.

قیمت برنج در بازار آزاد

قیمت برنج ایرانی در تازه ترین گزارش مرکز آمار ایران کیلویی 4 هزار و 2 تومان و متوسط ​​قیمت برنج خارجی در ایران کیلویی 4 هزار و 4 تومان در نظر گرفته شده است. هیچ یک از این اعداد اشتباه نیست، اما بعداً توضیح خواهم داد که چرا به سختی می توانید آنها را باور کنید. بنابراین در اینجا ما سه عدد داریم که باید متصل شوند. برنج کیلو اول 5000 تومان است که در اخبار بسیار خوب است. برنز دوم 4000 تومان که کالا را در کیسه های پنج کیلویی و با قیمت 5000 تومان حمل می کند اعلام شده است. به نظر شما کدام عدد صحیح است؟ آره! هیچکس.

اگر هر چند وقت یکبار برنج بخرید، متوجه می شوید که انواع برنج وجود دارد. وضعیت ایران واقعاً پیچیده و گمراه کننده است. طارم، هاشمی، فجر، صدری و غیره جایگاه‌های مختلفی هستند که به شناسایی این نوع برنج در بازار کمک می‌کنند و در قالب نام و شهرت کاملاً طبیعی و برند برنز نیز می‌توانند در قیمت تمام شده تأثیرگذار باشند.

«قیمت برنج 1000 تومان در حدی که دقیق باشد، اما پیام را به درستی منتقل نکند. به عنوان نمونه در بازار انواع برنز با نام و برند سینه برنجی وجود دارد که با قیمت 5000 تومان عرضه می شود. 5 هزار تومان، 3 هزار تومان، 5 هزار تومان، 5 هزار تومان، 5 هزار تومان و … نیز در بازار موجود است. برنج نیمه شکسته و برند شکسته با هزینه های متفاوت ارزان ترین نوع برنج ایرانی است و حداقل 2000 تومان به فروش می رسد.

قیمت انواع برنج ایرانی در بسته بندی و برندهای مختلف

نوع برنج براندی تعداد در هر بسته قیمت هر کیسه قیمت هر کیلوگرم
صدری دودی گیلان کشت 2 کیلوگرم یک میلیون و دو هزار تومان 5 هزار تومان
دودی هاشمی خمام تیتی 2 کیلوگرم یک میلیون و دو هزار تومان 5 هزار تومان
عطر هاشمی گیلان کشت 2 کیلوگرم 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان
تارم ممتاز گلستان 2 کیلوگرم 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان
تاریم محلی دشتویل پنج کیلو 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان
دمشق محلی دشتویل یک کیلو 5 هزار و 2 تومان
تارم ممتاز گلستان 1.2 کیلوگرم 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان

قیمت برنج در سال بر اساس مرکز آمار

قیمت هر اونس برنز ایران در آخرین مرکز آمار 6000 تومان گزارش شد. اکنون می دانید که این عدد از ترکیب انواع مختلف برنج به دست می آید و به تنهایی استفاده می شود. برای من و شما که باید به قیمت بازار بخرید، در نهایت کارکرد «آه کشیدن» است.

به عنوان مثال در گزارش های مرکز آمار باستانی چهار سال پیش در روز 11 بهمن میانگین قیمت هر کیلوگرم برنج ایرانی هزار و دو تومان بود. این عدد در بهمن ماه کیلویی 2 هزار و 2 تومان افزایش می یابد. مرکز آمار میانگین قیمت برنج در بهمن ماه را 4000 کیلوگرم و 4 تومان ذکر کرده است. میانگین قیمت هر کیلوگرم برنج در بهمن ماه به 4 هزار و 2 تومان رسید. ما رکورد ۷۰۰۰ تومان و میانگین قیمت ۶۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان را ثبت کردیم. پیکان ماهی است که برنز را در پیاده رو می گذارد و رسماً روی پل 5000 تومان وزن دارد. دقیقا 2 هزار و 2 تومن. قیمت سنگ معدن در نیمه کوره نیز با همین سرعت رشد می کند و به کیلویی 2000 تومان می رسد. زود قضاوت می کنند، چرا که در شهریور ماه، اداره مرکزی آمار میانگین قیمت هر کیلوگرم برنج ایرانی را 2000 و 7 تومان ثبت کرده است. این رقم نسبت به ماه قبل چهار هزار و دو تومان افزایش و در مقایسه با سال ابتدایی هفت هزار و دو تومان بیشتر است.

قیمت برنج در پاییز همچنان در حال افزایش است اما این بار با گام های سریع تری. مرکز متوسط ​​قیمت مس را در ماه های مهر، آبان و آذر به ترتیب 7 هزار و 8 تومان، 5 هزار و 6 تومان و 5 هزار و 6 تومان ثبت کرده است. در نهایت مرکز آمار در اولین ماه زمستان تایید کرد که میانگین قیمت یک کیلوگرم برنج ایرانی به 4002 تومان رسیده که در صورت اجازه هر کیلو 4000 تومان می شود.

تغییرات قیمت برنج در گزارش مرکز آمار – سال اول

ماه آمار مرکز قیمت میانگین
فروردین 5 هزار و 2 تومان
اردیبهشت 5 هزار و 2 تومان
خرداد 5 هزار و 2 تومان
فلش 5 هزار و 2 تومان
مرداد 5 هزار و 2 تومان
شهریور 5 هزار و 2 تومان
مهر 5 هزار و 2 تومان
آبان 5 هزار و 2 تومان
آذر 5 هزار و 2 تومان
است 5 هزار و 2 تومان

آیا خرید کالا از بازار آسان است؟

برنج شیرودی یکی از ارزان ترین انواع برنج ایرانی است. این محصولات را در کیسه های 5 کیلویی و 5 کیلویی به فروش می رسانند و در بازار آزاد باید برای یک کیسه یک کیلویی حدود 1 هزار تومان بپردازند. قیمت برنج شیرودی کیسه ای 5 کیلویی در بازار آزاد حدود 4000 تومان است. در سایتی مانند اسلام که تولیدکنندگان می توانند محصولات خود را مستقیماً به مصرف کنندگان بفروشند، حداکثر قیمت یک کیسه برنج 5 کیلویی 2000 تومان است. برخی نیز برای کیسه های پنج کیلوواتی 5 هزار تومان عرضه کردند و تنها یک فروشنده حضور دارد.

قیمت برنج شیرودی در بازار چمدان کیلویی 6000 تومان است که با توجه به مسافت از بازار آزاد است اما به هر حال با پرداخت کمتر از 2000 تومان نمی توان آن را توصیه کرد زیرا این مقدار حداقل است. مقدار ارائه شده در سایت بازار مشتریان بازار نیز سیب دو کیسه ای را با قیمت های 5000 و 6 تومان ( کیلویی 2000 و 4 تومان) پیشنهاد کنند. سفارش بازار «حرارت حیوانات» و «حرارت حیوانات» نیز در بسته بندی های پنج رقمی و پنج رقمی ارسال می شود. برای خرید مرغ با قیمت بازار از سایت بازار توصیه می شود حداقل پنج کیلو مرغ منجمد داشته باشید که 5000 تومان آب مصرف می کند. علاوه بر این، پول باید به عنوان سپرده پرداخت شود. برای این کار باید تصمیم بگیرید که کیسه 5 کیلویی پنج کیلویی سبوس برنج را با فاصله از بازار بخرید یا از بازار بخرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم