برگزاری رایگان آزمون های روانشناسی و خودشناسی در ایران


اگر بدانید چه کسی هستید و چه تخصص هایی دارید، ابتدا به شما کمک می کنند تا بتوانید با افراد دیگر ارتباط بهتری برقرار کنید، اما مزیت دیگر این است که به شما کمک می کنند شغل مناسب پیدا کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. .

اگرچه مطمئن ترین راه برای اقدام در مورد خودآگاهی، خودآزمایی است، اما راه های دیگری نیز برای رسیدن به آن با آگاهی از این که تست و ارزیابی آنلاین یکی از آنهاست، وجود دارد. از نوارهای شخصی گرفته تا انگیزه های شخصی و دنیوی در آینده، مواردی وجود دارد که جلوه های روانشناسی و خودشناسی آشکار می شود و می توانید به آنها کمک کنید تا واقعیت های خودشان را درک کنند. ما قصد داریم با معتبرترین گواهینامه ها ادامه دهیم تا نشان دهیم که در اخلاق کاری ایران استعداد وجود دارد و شما می توانید همه آنها را بیهوده انجام دهید.

آزمون تیزهوشان ایران

آزمون تیزهوشان در ایران ابزاری برای خودشناسی بهتر و آشنایی بیشتر با مهارت ها و توانایی های فردی است. همه این تست ها برای کمک به شما در یافتن مسیر شغلی مناسب طراحی شده اند. این تست ها شامل تست MBTI، تست پرتو پیشرفته و تست پرتو می باشد. با این تست ها بیشتر آشنا می شوید.

تست شخصیت MBTI

تست شخصیت MBTI در ایران یک تست شخصیتی معتبر بر اساس نظرات کارل یونگ روانشناس است که توسط ایزابل بریگز مایرز و مادر، کاترین بریگز در سال 1960 طراحی شده است. آزمون MBTI یک آزمون خودشناسی است که افراد را شناسایی می کند و آنها را به 16 دسته تقسیم می کند.

با اتمام آزمون شخصیت شناسی MBTI اطلاعات و سرفصل های جالبی به کمک محیط می آید و در عین حال می توانید از این توانایی برای یافتن شغل مورد نظرتان کمک بگیرید.

ویژگی های آزمون MBTI در ایران تلنت در زیر شرح داده شده است:

 • آزمون MBTI در ایران مدلی از روانشناسی را برای شما به ارمغان می آورد که به شما کمک می کند مسیر شغلی مناسب را پیدا کرده و تیپ شخصیتی مناسب را پیدا کنید.
 • نتایج آزمون تیزهوشان ایران MBTI بر اساس آخرین تحقیقات و تحولات در زمینه روانشناسی، مورد تایید تعدادی از موسسات معتبر قرار گرفته است.
 • تست استعدادیابی ایران MBTI برای کارهای فضایی ایرانی طراحی شده است و نتیجه آن حتی از نمونه های خارجی دقیق تر است.
 • این آزمون توسط شرکت های منابع انسانی برای انتخاب مناسب ترین افراد برای موقعیت های شغلی مورد استفاده قرار گرفت.

تست پیشرفته ریون

تست هوش پیشرفته ریون در ایران تلنت یک تست تصویری است که به کمک توانایی او در سنجش هوش و تجرید افراد مسن سنجیده شده است. این آزمون در نهایت ضریب هوش افراد را مشخص می کند و مهمترین کاربرد برای مشاغلی است که از استدلال منطقی برای ارزیابی آن استفاده می کنند. سایر آزمایشات قابل استفاده عبارتند از:

 • ارزیابی توانایی افراد در حل مشکلات
 • تفکر انتقادی افراد در تفکر انتقادی
 • توانایی ها و مهارت ها را اولویت بندی کنید
 • شناسایی عملکرد در افراد
 • ارزیابی توانایی افراد در درک مفاهیم
 • ارزیابی توانایی افراد در مشاهده و استدلال منطقی

تست‌های هوشیاری به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای افراد با ویژگی‌ها و فرهنگ‌های متفاوت به کار می‌روند و سال‌ها توسط روانشناسان و افراد به عنوان آزمون هوش مورد استفاده قرار می‌گیرند. آزمون اعتبار آزمونی است برای سنجش صحت انسجام منطقی بین آزمون های هوش.

در زیر لیستی از محبوب ترین ویژگی های ما در ایران آمده است:

 • جدیدترین تست ها و تحقیقات توسط دنیای علم طراحی شده و به طور گسترده توسط روانشناسان مورد استفاده قرار گرفته و توسط بسیاری از سازمان ها تایید شده است.
 • تست هوشیاری ریون یک مدل استاندارد است و بر اساس فرمول های مختلفی است.
 • اولین تست هوشیاری یک تست غیر کلامی (غیر کلامی) است که برای سنجش هوشیاری استفاده می شود.
 • هدف از برگزاری این آزمون پرورش استعدادهای جوانان و نوجوانان است.

تست هیجان یا باران

آزمون هوشیاری استعداد ایران یکی از معتبرترین آزمون ها برای ارزیابی سطح هوشیاری افراد است. برای اینکه بتوانید روابط کاری خوب و رفاه عاطفی داشته باشید و احساسات روزانه خود را به درستی مدیریت کنید، باید بتوانید بهزیستی عاطفی خود را درک کنید. در این آزمون قادر به شناسایی نقاط ضعف و قوت در زمینه عواطف، اطلاعات جامع و کامل از سطح دانش و مدیریت هیجانات و در نهایت ارزیابی و تحلیل هیجانات هستیم.

در زیر لیستی از محبوب ترین توصیفات ما آمده است:

 • در این آزمون ایرانی پنج مقیاس وجود دارد: این مقیاس ها شامل هوشیاری فرد، هوشیاری فرد، توانایی سازگاری، کنترل استرس و طبیعت کلی انسان است.
 • آزمون هوشیاری در ایران توسط محققان و معلمان مورد آزمایش و تایید قرار گرفته است.
 • در این آزمون شما قادر خواهید بود نقاط قوت و ضعف خود را برای بهبود عملکرد خود شناسایی کنید.

پایان سخنرانی

خودآگاهی کار سختی است که نیازمند تعهد و پشتکار در شناسایی فرد است. بهترین آزمون های خودشناسی و روانشناسی می تواند به شما در شناسایی بهتر خود کمک کند. وقتی با کمک تست های روانپزشکی به دنبال خودآگاهی باشید، متوجه خواهید شد که چگونه زندگی شما معنادارتر و زیباتر می شود. تست شخصیت ایرانی راهی آسان برای رسیدن به خودآگاهی بیهوده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم