بهترين مشاور كنكور از ديدگاه رتبههای زير هزار كيست؟

هیچ درسی رو حذف نکن ! و اما درس شیمی درسی حائز اهمیت دیگری است که در کنکور سراسری 1401 می توانید با آن رو به رو باشید. درس خواندن را با ساعات مطالعه کم شروع کنید، سه ساعت در روز برنامه مناسبی برای شروع است. همین مسئله باعث شده مشاوران مورد تأیید علی میرصادقی که در مؤسسه آموزشی انتشاراتی بارسا مشغول کمک به دانش آموزان هستند، با اصول اولیه علم روانشناسی آشنایی داشته باشند. برنامه ریزی هر دانشآموزی بایستی متناسب با شرایط شخصی خود او باشد، اگر شما در ساعات اولیه صبح، انرژی زیادی برای درسخواندن دارید، پس صبح زود بیدارشدن به شما خیلی کمک می­کند.اما اگر از آن دسته از کنکوریهای شب بیدار هستید! به علت تاثیر زیادی که دروس عمومی در کنکور دارند و خیلی از اوقات این دروس هستند که دلیل اصلی موفقیت داوطلبین می شوند و سال یازدهم فرصت خیلی خوبی برای افزایش مهارت در این دروس عمومی می باشد. خیلی وقتا انتخاب مسیر زندگی منطقی نیست. زیرا هدفی که مشخص و معین باشد، به شفافیت مسیر شما کمک می­کند، و انگیزه شما را صدچندان می­کند. هیچوقت چندین ساعت یک درس مشخص را مطالعه نکنید!

معرفی بهترین مشاور کنکور

برنامه داشته باشید، و در هر درسی را در ساعت مشخص خود مطالعه کنید، اما گاهی شرایط و مسائل ممکن است رخ دهد که شما را از برنامه دور کند، نگران نباشید! برای موفقیت در کنکور انسانی حتما بایستی تمامی دروس را در برنامه مطالعه خود قرار دهید. هر محیطی به شما حال خوب می­دهد حتما آنجا مطالعه کنید، ولی حتما بایستی به دور از سروصدا باشد. شرایط محیطی و ذهنی خودتو سر وسامون بده! موفقیت در کنکور با یک برنامه ریزی اصولی، درست و متناسب با شرایط شما به دست می­آید. به همین دلیل وجود مشاوری که بمب انگیزه باشد و بتواند انگیزه شما را با یک برنامه درست و حرف های کاربردی نگه دارد و یا آن را افزایش دهد بسیار مهم است. گفتیم که بیشتر دروس رشته انسانی حفظی هستند، پس احتمال فراموشی آنها بسیار زیاد است. گفتیم که در رشته انسانی هر رشته تحصیلی ضرایب خود را دارد، پس بهتر است به دروسی که در زیرگروه رشته موردعلاقه شما ضریب بیشتری دارند، بیشتر توجه کنید، و بیشتر انرژی بگذارید. استاد حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در اصفهان نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید.

بهترین مشاور کنکور در زنجان

فروش برنامه درسی آماده عملی کاملا غیرحرفه ای و غیراخلاقی بوده و به اعتقاد اکثر مشاوران برتر کنکور ایران اینگونه برنامه های درسی هیچ سودی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نخواهد داشت و حتی به علت ناتوانی در اجرای برنامه ممکن است دچار یاس و ناامیدی شوند. با داشتن یک مشاور کنکور خوب و دلسوز و استفاده از تجربیات ایشان، حتی اگر بتوانید به چند تست بیشتر در کنکور درست پاسخ دهید، در همان سال اول رتبه بهتری در کنکور کسب خواهید کرد و ممکن است در رشته روزانه و دانشگاه دولتی مورد علاقه پذیرفته شوید که در این صورت مجبور نخواهید بود هزینه های سنگین تحصیل در دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان را بپردازید و یا مجبور نخواهید بود به دلیل برنامه ریزی نادرست، روش مطالعه غلط یا سایر اشتباهات چند سال پشت کنکور بمانید. درست برنامه ریزی بکن ! در رشته تجربی باتوجه به رقابت سنگینی که بر سر رسیدن به پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی هست جز سنگین ترین رشته ها برای کنکور است و داوطلبان این رشته نیازمند به برنامه ریزی دقیق و آموزش تکنیک های مختلف مدیریت بحران برای آمادگی روزهای سخت هستند .

تفاوت رشته تجربی از نظر تحصیل با سایر رشتهها آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری نشان میدهد که اکثر داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت میکنند. با محیط ارتباط برقرار کنید! نبایستی برای درس از منابع متعدد استفاده کنید. یکی از این درسها، درس ریاضی است که می­تواند تبدیل به نقطه قوت شما شود. به طور مثال برخی از دروس رشته انسانی جز دروسی هستند که بیشتر داوطلبها روی آن سرمایهگذاری نمی­کنند، پس این یک فرصت خوب برای شما است! 1- مهم ترین ویژگی های یک مشاور کنکور معرفی بهترین مشاوران کنکور مناسب چیست؟ شما باید بهترین و مناسب ترین منبع برای خودتان را انتخاب کنید و آن را تهیه کنید. این موضوع نشان میدهد که برای قبولی در یک رشتهی خوب و مناسب شخصیتتان، باید از ۹۸ درصد داوطلبین دیگر جلو باشید و این کار تنها در ۴ ساعت جلسهی کنکور خلاصه نمیشود، بلکه شامل تمام طول دوران تحصیل و به خصوص سال آخر قبل از کنکور است. مطالعه برای قبولی در کنکور انسانی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم