بهترین سریال های اکشن


در رفتن درام های مزرعه ای معمولا ترکیبی از ژانرهای مختلف است و یکی از دلایل آن جذابیت است. در خیلی این سریال با موضوعات مختلفی از عشق و خارج از ازدواج گرفته تا اکشن و معما آمیخته شده است.

گزارش شده توسط فرارو در این مجموعه به معرفی فرقه های برتر پرداخته ایم که جدای از موضوعات مختلف، جنبه اکشن و جنایی نیز در آنها برجسته و چشم نواز است.

. شهر بی قلب

داستان درباره زنی است که با کمک یک کارگاه بر قاچاقچیان مواد مخدر اثر می گذارد. او خود را در دنیای اسرار و اسرار می بیند و تشخیص درست و نادرست دشوار است.

این سریال با فیلمبرداری خاص، حال و هوای روز و تاریک خود، بیننده را به اعماق دنیا می برد. پیچ و خم های سریال آن را کاملا غیرقابل پیش بینی و جذاب می کند و ریتم آن تند، مخاطب مشتاق و هیجان زده است.

بازی های سریالی (مخصوصا یونگ کیونگ هو) قوی و جذاب هستند. شخصیت ها عمیق و متنوع هستند و بیشتر قسمت ها در صحنه های اکشن هستند.

. عروس زیبای من

بهترین سریال اکشن

داستان سریال درباره مردی است که پس از رد شدن توسط نامزدش ناپدید می شود. اما اوضاع پیچیده تر و پیچیده تر می شود زیرا او می فهمد که این داستان مربوط به رازها و رازهای جهان است. هیچ کس در دنیا به او اعتماد نکرد.

این سریال یک ماجراجویی واقعی است. حس تعلیق و معما در اوج است و سبک روایت منحصر به فرد و خلاق است. داستان یک زوج جوان لایه های زیادی دارد که برای بیننده کوچکترین نمایان می شود و در پایان کل تصویر، عشقی عمیق ایجاد می کنند. این سریال از آن دسته مواردی است که سوژه های عاشقانه را با موضوعات جذاب اکشن و جنایی ترکیب می کند.

. واحد پلیس

بهترین سریال های اکشن

این سریال درباره تعداد کارمندان دولت است که همچنان در تلاش برای شناسایی فراریان بزرگ مالیاتی و اقدام علیه آنها هستند.

واحد «پلیس» یکی از خنده دارترین نمونه های ژانر جنایی در کشاورزی است. تنش و هیجان سریال واقعا بالاست و نقشه هایی که این گروه برای جنگ برنامه ریزی می کنند جذاب و سرگرم کننده است. آدام واقعاً دوست دارد ببیند این افراد در کجا برای اجرای نقشه های خود حضور دارند.

مجموعه داستان های فرعی نیز جذابیت آن را بیشتر می کند و باعث می شود که سریال با قسمت های مجزا داستانی کاملا متفاوت به حساب بیاید. سه داستان اصلی در سریال وجود دارد که به هم مرتبط هستند و هر کدام غیرقابل پیش بینی هستند.

. نوادگان خورشید

بهترین سریال های اکشن

شخصیت‌های اصلی این سریال، سروان‌های ویژه یک نیروی ویژه و یک پزشک هستند که همیشه در کنار هم هستند و در دل حوادثی مانند بلایای طبیعی و نابسامانی‌های اجتماعی با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

کلمه “آفتابگردان” به معنای واقعا شگفت انگیز است! این سریال با بودجه های هنگفت ساخته شده و فیلمبرداری و امکانات آن خاص و فوق العاده است. سونگ جونگ کی و سونگ هی کیو نیز به خوبی می درخشند. این سریال در سال نهم شروع شد و مانند یک بمب به صدا درآمد.

قهرمانان داستان به گونه ای تراژیک جان می گیرند که در پشت سرشان اتفاق نظر دارند و به همین دلیل صحنه های اکشن زیادی در سریال وجود دارد. اما در عین حال، این تراژدی ها فرصتی برای این قهرمانان برای یادگیری عشق و شناخت متقابل است.

طنزهای اکشن، عاشقانه و گاه به گاه در این سریال زوجی است و داستانی پر از چالش و هیجان است.

. زمان بین سگ و گرگ

بهترین سریال اکشن

داستان سریال درباره مردی است که در شبکه اجتماعی تایلندی مسئول مرگ مادری است. چیزی که او نمی داند این است که زنی که دوستش دارد در واقع دختر رئیس است.

«گرگ و میش» در ایجاد تعلیق و هیجان بسیار موفق است و داستان منسجم و جذابی دارد. مولفه های داستان با ریتم ذره ذره مناسب مشخص می شود و با هر معیاری حجم سریال بلندتر می شود.

این سریال یکی از بهترین ساخته های لی جون گی را در ذهن خود دارد. شخصیت و جنبه های سریال آنقدر متفاوت است که تصور مکان بهتری برای زندگی سخت است.

. دو هفته

بهترین سریال های اکشن

داستان سریال «دو هفته» درباره مردی است که به اشتباه متهم به قتل شده و تنها دو هفته فرصت دارد تا بیگناهی خود را ثابت کند و دخترش را از سرطان نجات دهد.

این سریال یک ماجراجویی پرماجرا و چشم نواز است و زمان کوتاهی که قهرمان سریال برای انجام وظایفش در اختیار دارد، هیجان و دور و بری داستان را بیشتر می کند. لی جون گی نیز در این سریال نقش اصلی را ایفا می کند و در اینجا می تواند با رشد و پیشرفت شخصی خود ماجراهای یک فرد خارجی را به نمایش بگذارد. اعتقاد بر این است که دیگر شخصیت‌های سریال نیز در حال کار هستند و در دل داستانی منسجم نیز به هم مرتبط هستند.

. شفا دهنده

بهترین سریال اکشن

گزارش راوی سریال چای یانگ شین نام دارد که ارتباط را با یک شفابخش و مرموز پیوند می دهد. او قرار است حجاب اسرار را حفظ کند، اما خودش در رابطه با این شفا دهنده، از این ماجراهای مرموز رویگردان شده است.

سریال “شفا” تقریبا در هر ژانر و موضوعی که شما را به فکر فرو می برد آموزش داده شده است: اکشن، درام، معما و عشق. انواع زیادی وجود دارد که گفتنش سخت است. گروه بازیگران نیز سطح یک و بی عیب و نقص هستند. به خصوص زوج اصلی سریال، پارک مین یانگ و جی چانگ ووک که رابطه آنها در این سریال واقعاً نمونه ای از رابطه عاشقانه در یک سریال اکشن قلبی است.

. علامت

بهترین سریال های اکشن

داستان این سریال درباره دو اثر در زمان حال است که با استفاده از رادیو قدیمی با کارهای گذشته پیوند خورده و در نتیجه پرونده های جنایی حل می شود. اما آنها همچنین کمتر آگاه هستند که عواقب انجام به موقع این بازی می تواند خطرناک باشد.

«سیگنال» از آن دسته سریال هایی است که با داستان روشن و پیچیده و ترفندهای طبیعی و دستکاری خود شما را در لحظه مجذوب خود می کند. سبک خاص آهنگسازی و موسیقی زیبای سریال احساسات شما را در داستان تسخیر می کند و از ابتدا تا انتها به دنیا کشیده می شوید.

این سریال واقعا سطح سریال های جنایی را یک پله بالاتر می برد. برخی از جزئیات داستان و همچنین جزئیات دقیق و ظریف بسیار مفید است و «سیگنال» را به یک سری مشاهدات و مشاهدات تبدیل می کند.

. شکارچی شهر

بهترین سریال های اکشن

این سریال داستان مردی را روایت می کند که با نفوذ دستگاه های دولتی به دنبال انتقام از سیاستمداران فاسدی است که مسئول مرگ پدرش هستند.

«شهر شکار» پرمخاطب ترین سریال سال بود. موضوع سریال ترکیبی از اکشن، انتقام و عشق است. به خصوص خط داستانی انتقام در این سریال مناسب و به طور سنتی بی عیب و نقص است و هیجان سریال را از ابتدا تا انتها حفظ می کند. رابطه پیچیده بین لی مین هو و پارک مین یانگ نیز داستان فرعی جذابیت است.

. ماسک عروس

بهترین سریال اکشن

این سریال حماسی داستان مردی است که در زمان اشغال این کشور توسط ژاپنی ها در ده برای آزادی کشور می جنگد.

قطعا یکی از بهترین سریال های اکشن تاریخ. سریالی با قهرمانی مرموز و ناشناخته و داستانی بی عیب و نقص، پر از شور و حماسه. این سریال پر از صحنه های اکشن است و واقعاً هیچ صحنه اضافی یا مزخرفی در آن وجود ندارد.

بازی درخشان جو وون و ارتباط بین عشق و نفرت که بین او و پارک کی وونگ وجود دارد برای تماشاگران فوق العاده مفید است. «نقاب عروس» به طور خلاصه، تحقیرآمیزترین و روح‌انگیزترین بیان است و هیچکس نباید آن را از دست بدهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم