به‌روزرسانی‌های لایو پرمایر بزرگ Lock Up: پونام پاندی، منور فاروکی، بابیتا فوگات وارد زندان کانگانا رانات شدند.


دهلی نو: نمایش اکتا کاپور و MX Player، ‘Lock Upp’ ساعت 10 شب در MX Player و ALT Balaji پخش خواهد شد. نمایش واقعیت بی باک «Lock Upp» که قبلاً دیده نشده بود، در حال حاضر به اندازه کافی سر و صدا ایجاد کرده است و این روزها به تیتر اخبار تبدیل شده است. این برنامه به صورت زنده 24×7 پخش می شود اما یک قسمت یک ساعته نیز خواهد داشت که هر روز از ساعت 22 تا 23 به مدت 72 روز پخش می شود. طبق منابع، لاک آپ شرکت کنندگان را به چالش می کشد تا در شرایط شدید زنده بمانند، جایی که آنها باید وظایفی را برای دستیابی به نیازهای اولیه برنده شوند.

در اینجا آخرین به روز رسانی ها آمده است:

مدل پونام پاندای متهم به ساخت و تبلیغ فیلم ها و ویدیوهای بزرگسالان است. این چیزی است که او در دفاع از خود می گوید.

کشتی گیر بابیتا فوگات به “Lock Upp” کانگانا رانات می پیوندد.

کشتی گیر آس بابیتا فوگات آماده است که در “Lock Upp” کانگانا راناوت محبوس شود. پس از نیشا راوال، بازیگر تلویزیون، پونام پاندی و کمدین استندآپ منور فاروکی، بابیتا چهارمین شرکت کننده ای است که در نمایش واقعیت بی باک محبوس شده است.

Raveena Tandon با میزبان Kangana روی صحنه ملاقات می کند و از او استقبال می کند و دومی را شگفت زده می کند.

کانگانا از نیشا راوال می خواهد که ادعاهای خود را ثابت کند که تظاهر به بی گناهی نمی کند.

اوضاع بین میزبان Kangana Ranaut و شرکت کننده اول منور فاروکی گرم می شود

کمدین منور فاروکی، که اولین شرکت کننده در نمایش واقعیت «Lock Upp» است، همان طور که در یکی از تبلیغاتی که توسط ALTBalaji و MX Player به اشتراک گذاشته شده بود، جنبه جسورانه خود را نشان داد. در تبلیغات، میزبان Kangana Ranaut نشان داده شد که از او (به زبان هندی) پرسید: “منور، چرا به اینجا آمدی؟ نه اینکه با من درگیر شوی، درست است؟” او سپس می خندد و می افزاید: “شوخی کردم. حتی می توانیم جوک هم بگوییم.”

منور به نوبه خود می خندد و پاسخ می دهد: فقط این خنده دار نبود. او با اشاره به کنگانا می گوید: من مجبور نیستم چیزی را با کمدی تغییر دهم، هنرمند می تواند هر انقلابی را تا امروز به ارمغان بیاورد.

در این هنگام کنگانا در حالی که کمی ناراحت به نظر می‌رسد می‌گوید: «چی گفتی؟ هنرمند نمی‌تواند انقلابی بیاورد… اگر حکم اعدام می‌شد، به او می‌دادند». منور پاسخ می دهد: تهدیدم نکن.

نمایش اخیراً پس از توقف آن توسط دادگاه مدنی شهر حیدرآباد با مشکل مواجه شد. پس از توجه به یک کلیپ ویدیویی از تریلر این برنامه، دادگاه دستور موقتی را برای انتشار برنامه آینده صادر کرد و گفت که این برنامه شبیه داستان سانوبر بیگ و فیلمنامه مفهومی “زندان” است. با این حال، یک روز بعد، دادگاه حیدرآباد حکم توقف را لغو کرد و به «Lock Upp» به میزبانی Kangana اجازه داد طبق برنامه پخش شود.

همه چیز از آنجا شروع شد که تاجر ساکن حیدرآباد، سانوبر بایگ، تبلیغ نمایش را دید و شباهت به داستان و فیلمنامه نمایش خود به نام “زندان” پیدا کرد.

به گفته او، او قبلاً این مفهوم را با Abhishek Rege از Endemol Shine هند به اشتراک گذاشته بود.

توسط Shaantanu Ray و Sheershak Anand نوشته شده است. سانوبر یک شکایت حقوقی مبنی بر سرقت ادبی ارائه کرد و بنابراین این نگرانی وجود داشت که این برنامه در تاریخ و ساعت برنامه ریزی شده پخش نخواهد شد.

اما اکنون بینندگان می توانند امشب این برنامه را تماشا کنند. این نمایش 16 شرکت کننده خواهد داشت که برای امکانات اولیه با هم رقابت می کنند. تعداد کمی از نام‌های تایید شده کمدین منور فاروکی، مدل و بازیگر پونام پاندی، کشتی‌گیر بابیتا فوگات، بازیگر نیشا راوال و بازیگر تلویزیون کارانویر بوهرا هستند.

تلویزیون زنده
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم