بورسیه چقدر پول می خرد؟ایسنا: زمزمه آذر سلف مسکن در بورسیه قوت گرفت و همانطور که تاکنون اعلام شده، این طرح به گونه ای طراحی شده است که هر فردی بتواند به میزان سرمایه ای که دارد از پس آن بربیاید. یک متر به یک کل و اگر در موقع دریافت اوراق به اندازه یک برگ در اختیار او باشد می تواند واحد را تحویل دهد و در غیر این صورت می تواند اوراق را به صورت روزانه بفروشد و وجه نقد را تسویه کند.

به گفته مسئولان، بسترها در بازار فراهم می شود تا متقاضیان بتوانند مسکن راحت خریداری کنند. در واقع ممکن است افراد برای حفظ قدرت خرید خود از این طریق خریدهای خود را تا یک متر مربع یا حتی مقدار کمی پول نقد انجام دهند. بنابراین خانه به قطعات کوچک تبدیل شده و امکان فروش آن و همچنین امکان معاملات ثانویه فراهم شده است.

به عبارت دیگر بورسی دنبالی است که مسکن را به صورت متری و به صورت مسکن استاندارد خودکفایی به فروش می رساند و در بستری به فروش می رساند که ضمانت های لازم از سازنده گرفته شده و خریدار آن را تصور می کند. یک حرکت راحت است.

همچنین اگر سازنده به تعهدات خود عمل نکند، تولیدکننده متحمل ضرر و خسارت به خریدار احتمالی می شود.

این پیش نویس در حال حاضر با کمیته بورسیه فقهی و در مرحله تدوین آیین نامه است.

در بازار، یک کوی موازی، یک بازار فرعی وجود دارد. یعنی امکان خرید یا فروش مجدد در اختیار افراد قرار می گیرد. بنابراین اگر فردی در زمان دریافت، بتواند یک برگه را تحویل دهد، می تواند واحد را تحویل دهد و در صورت عدم تمایل، اقدام می کند.

به عنوان مثال فردی که یک میلیون تومان سرمایه گذاری دارد و امکان خرید یک واحد آپارتمان را ندارد می تواند با استفاده از این طرح متری بفروشد و واحد ارزش هر آپارتمان توسط سازندگان (مثلا 2 میلیون تومان) تعیین شود. به ازای هر متر آپارتمان) یک آپارتمان 3 متری بخرید و ریسک نوسانات قیمت را تا حدی پوشش دهید که در آینده با ترجیحاتی که ایجاد می کنید، بتوانید سلف شیت های جدید بخرید و یک واحد بخرید. .

گفته شده است؛ جزئیات کامل این طرح هنوز اعلام نشده و به زودی مشخص خواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم