تورهای نوروزی خارجی ۱۴۰۱ از دبی تا ایرواندر رفتن– تورهای نوروزی خارجی مشتریان خود را پیدا کرده اند. حدود یک ماه مانده به شروع تعطیلات نوروزی و سایت های فعال در زمینه سفر و سفر به ایروان، تفلیس، استانبول، دبی و … پیشنهادات مختلفی را به مسافران ارائه می دهد. در عین حال با نگاهی به این سایت ها متوجه شدم که قیمت تورهای نوروزی همزمان با سال در حال افزایش است که در ابتدا عجیب نیست و دوما خیلی هیچ ارتباطی با این گزارش ندارد. در عین حال اگر بخواهیم اعداد و ارقام را بدانیم باید سفرهای زمینی ایروان را به عنوان یکی از ارزان ترین مقاصد سفرهای خارجی برای تعطیلات نوروزی در نظر بگیریم. هزینه سفر هوایی و اقامت در هتل های پنج ستاره دبی تا 2 میلیون تومان می رسد.

قیمت تور یروان نوروزی

یوروان نوروزی در دست زمینی حداقل 55 میلیون تومان و به صورت هوایی حداقل 75 میلیون تومان هزینه دارد. ارزان ترین پروازهای نوروزی به ایروان از طریق ارمنستان به ارمنستان انجام می شود و سه شنبه شب در هتل دو اتاقه نورا ارمنستان اسپری می شود. هتلی که یک ستاره باشد و در صورت پرداخت بیش از 5000 تومان، محل اقامت شما به هتل دو ستاره ایروان تبدیل می شود. تور سه روزه 3 میلیون تومانی هتل پنج ستاره ایروان است. تور پنج روزه ایروان برای هتل های ارزان حدود هشت میلیون تومان و برای هتل های مجلل 5 میلیون تومان هزینه دارد.فضای هوایی ایران و ایران با تجربه. تور زمینی ایروان برای نوروز 5 میلیون و 5000 تومان می شد. در طول این تور هشت روزه، VIP 8 نفره با اتوبوس به ارمنستان سفر می کند و یک شب در هتل های سه یا چهار ستاره اقامت می کند. به جای آن می توانید اقامتگاه هتل پنج ستاره را به اقامتگاه های پنج ستاره تغییر دهید. در عین حال قیمت هر نفر به شش میلیون و چهار هزار تومان افزایش می یابد.

تورهای زمینی و هوایی ایروان

مشکی

هتل

مدت اقامت

هزینه

زمین یروان

رجینا سه ستاره

هشت روز

پنج میلیون و 7000 تومان

زمین یروان

آقابابیان پنج ستاره

هشت روز

شش میلیون و 7000 تومان

هاوایی (ارمنستان)

یکی دیگر از ستاره های ارمنستان

سه شب

هفت میلیون و 7000 تومان

هاوایی (ایران / ایران)

اینترنشنال ایران پنج ستاره

هشت روز

2 میلیون تومان

قیمت نوروز تفلیس

قیمت تور هوایی تفلیس در نوروز حداقل 1 میلیون تومان است. زاگرس در این تور چهار روزه از تهران به گرجستان پرواز کرده و در هتل 3 ستاره میکا اقامت خواهد داشت. با مبلغ 2 میلیون و 4 هزار تومان، هتل به چهار ستاره و پنج ستاره تفلیس تبدیل شد که باید بین 2 تا 3 میلیون تومان پرداخت کرد. علاوه بر تعداد اقامتگاه ها، تعداد تورها معمولا از تعداد تورها بیشتر است و به عنوان مثال قیمت شروع پنج روز تفلیس در نوروز به جای 1 میلیون و 4 هزار تومان و برای تورهای هشت روزه، 3 میلیون است. باید حداقل 1 میلیون تومان باشد. تور هوایی هشت روزه هتل پنج ستاره بلتمور نیز برای سفر به گرجستان به عنوان یکی از گران ترین مقاصد نوروزی حدود یک میلیون تومان هزینه دارد. ثبت نام زمینی گرجستان برای نوروز از هم اکنون آغاز شده و حدود هفت تا هشت میلیون تومان از این تورها خواهد بود. در یکی از تورهای هفت روزه هتل چهار ستاره جاز با اتوبوس VIP و ظرفیت مسافرت 5 نفر بیمه مسافرتی پرداخت می شود و هزینه تور هفت میلیون و 5000 تومان می باشد.

تورهای زمینی و هوایی تفلیس

مشکی

هتل

مدت اقامت

هزینه

زمین

جاز چهار ستاره

هفت شب

هفت میلیون و 7000 تومان

هاوایی

میکا سه ستاره

سه شب

2 میلیون تومان

هاوایی

پنج ستاره بلتمور

هفت شب

2 میلیون تومان

قیمت تور استانبول نوروزی

تور استانبول از تهران به صورت پرواز در نوروز حدود 2 میلیون تومان هزینه دارد. مبلغ ۱۰۱ میلیون برای پرواز به ایران و اقامت ۵ روزه در هتل رایدل پرداخت شد. با 4000 تومان می توانید هتل چهار ستاره آترو را به عنوان محل اقامت انتخاب کنید. هتل پنج ستاره شانگری لا در استانبول حساب می شود و اگر پنج روز را در این هتل بگذرانید کل هزینه سفر حدود 1 میلیون تومان خواهد بود. تورهای هوایی استانبول که اقامت آنها را شش روز تمدید می کند بین 1 میلیون تا 6000 تومان، هفته ای 7 میلیون تا 7000 تومان و روزی 8 میلیون تومان هزینه دارد. بین گران ترین تورهای هشت روزه 3 میلیون تومان است که مبلغ اقامت در هتل پنج ستاره شانگری لا است. تورهای نوروزی استانبول در شهرهای مختلف برگزار می شود. مثلاً تور چهار روزه استانبول از تبریز چهار میلیون و چهار هزار تومان، از اصفهان چهار میلیون و چهار هزار تومان، شیراز پنج میلیون و چهار هزار تومان و از مشهد شش میلیون و دو هزار تومان است.

نوروز استانبول

مشکی

هتل

مدت اقامت

هزینه

هوا از تهران

ریدل سه استرا

چهار شب

2 میلیون تومان

هوا از تهران

آترو چهار ستاره

چهار شب

2 میلیون و 7000 تومان

هوا از تهران

شانگری لا پنج ستاره

چهار شب

2 میلیون تومان

هوا از تبریز

ریدل سه استرا

چهار شب

چهار میلیون و 7000 تومان

هوا از شیراز

ریدل سه استرا

چهار شب

پنج میلیون و 7000 تومان

هوا از اصفهان

ریدل سه استرا

چهار شنبه

چهار میلیون و دو هزار

قیمت نوروز سیاه در دبی

قیمت تور هوایی تابستانی از تهران در نوروز حدود 2 میلیون تومان خواهد بود. اسقف اعظم دبی میزبان چهار شب اقامت در دبی است. اگر اقامت در هتل چهار ستاره مانند لندمارکسامیت تغییر می کرد، قیمت یک و نیم میلیون تومان افزایش می یافت و چهار شب اقامت در هتل پنج ستاره آسیانا برای من 2 میلیون تومان تمام می شد. هزینه اقامت در هتل پنج ستاره آتلانتیس پالم حدود 4 میلیون تومان همزمان چهار شب و مسیر پرواز با هواپیمای قشمیر. حالا اگر اقامت یک هفته یا حتی هفت شب بماند و موقعیت هتل پنج ستاره پریمیوم باشد، هزینه ها دقیقا 3 میلیون تومان می شود.

نوروز نوروز دبی

مشکی

هتل

مدت اقامت

هزینه

دبی

ستاره ارکیده

چهار شب

2 میلیون تومان

دبی

Landmarksamit چهار ستاره

چهار شب

2 میلیون و 7000 تومان

دبی

آسیانا پنج ستاره

چهار شب

2 میلیون تومان

دبی

آتلانتیس پنج ستاره نخل

هفت شب

2 میلیون تومان


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم