جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

حمید زارع حسینی روز پنجشنبه در آیین راهاندازی مدرسه مجازی شهرداری گناباد افزود: با راه اندازی این مدرسه فرصتی فراهم می شود که دانش آموزان از سنین دبستان و دبیرستان با مسوولیت پذیری و مشارکت پذیری در مسایل شهری و شهروندی آشنا شوند و با انتقال آن به خانواده ها، سطح مشارکت و احساس مسوولیت عمومی در این زمینه افزایش یابد. به گزارش قدس آنلاین، حمید زارع حسینی عنوان کرد: مهمترین حرکت و کمک در بحث مدیریت شهری، حضور و مشارکت مردم است و مطمئنا هر شهر و مدیریت شهری که بتواند شهروندان را در زمینه فرهنگ شهروندی فعالتر و مسئولیتپذیرتر کند و آنها را در امور شهری مشارکت دهد قطعا موفقتر خواهد بود. به گزارش قدس آنلاین، حمید زارع حسینی عنوان کرد: در حال حاضر به طور میانگین روزانه ۴۰ الی ۴۲ تن در گناباد پسماند تولید میشود که با توجه به جمعیت ۴۱ هزار نفری این شهرستان، بر اساس سرشماری سال ۹۵، بر اساس آمار موجود سرانه تولید زباله برای هر نفر یک کیلوگرم خواهد بود که این عدد از میانگین سرانه تولید پسماند در کشور که ۷۰۰ الی ۸۰۰ گرم است، بالاتر به حساب میآید.

اخبار جدید شیبا اینو

حمید زارع حسینی در گفتوگو با ایسنا عنوان کرد: در حال حاضر به طور میانگین روزانه ۴۰ الی ۴۲ تن در گناباد پسماند تولید میشود که با توجه به جمعیت ۴۱ هزار نفری این شهرستان، بر اساس سرشماری سال ۹۵، بر اساس آمار موجود سرانه تولید زباله برای هر نفر یک کیلوگرم خواهد بود که این عدد از میانگین سرانه تولید پسماند در کشور که ۷۰۰ الی ۸۰۰ گرم است، بالاتر به حساب خبرها تازهhttps://digiclassor.ir – میآید. به گزارش ایمنا، حمید زارع حسینی اظهار کرد: معیار درجهبندی شهرداریهای کشور معیاری است که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده که شامل ۱۲ درجه است. لیالی تصریح کرد: پویش مردمی حضور باعث شد تا همدلی و همافزایی در درون جریانهای اصولگرایی شکل گرفته و زمینه برای حضور آیتالله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری فراهم شود. صابر علی زاده 1399/05/26 من و خانواده ام از جاماندگان سهام عدالت هستیم خواهش میکنم سایت را باز کنید تا بتوانم ثبت نام کنم از همه شما سپاسگزارم پاسخ مشاور: سلام . آگهیهای استخدامی تعدادی از دستگاههای اجرایی برای تهیه دفترچه راهنمای ثبت نام داوطلبان آزمون استخدامی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است. وی ادامه داد: بر این اساس یک تفاهمنامه همکاری نیز بین شهرداری و شورای اسلامی گناباد با آموزش و پرورش و دانشگاههای آزاد اسلامی، پیام نور، علوم پزشکی و مرکز آموزش و تحقیقات سازمان شهرداریها و دهیاریهای استان خراسان رضوی با هم افزایی و استفاده از ظرفیتهای بین بخشی در راستای اهداف مورد نظر منعقد شد.

تکمیل نصب گاردریل های فاز ۲ جاده نسیم شمال قزوین سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: گاردریل های فاز ۲ جاده نسیم شمال با مجموع متراژ ۲.۲ کیلومتر در دو طرف جاده نصب شد. وی ادامه داد: در شرایطی که آحاد مردم و از جمله جوانان و نخبگان جامعه از دانش به روز برخوردارند اگر فعالیت شهرداریها در زمینه های صدور پروانه، ممیزی، اخذ عوارض و غیره و حتی ناوگان حمل و نقل شهری به روزرسانی نشود، پاسخگویی به مراجعان با کندی مواجه می شود و این مساله موجب نارضایی مردم می شود. وی ادامه داد: عدالت محوری و نداشتن نگاه محله محوری سرلوحه اقدامات و طرحهای شهرداری گناباد قرار دارد ولی به دلیل مشکلات یاد شده نمی توان خدمات مناسب از نظر کمی و کیفی ارایه داد. اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، طی چند روز گذشته تعداد زیادی از پیامهای مردمی به خبرنگار تسنیم در زمینه پیگیری دلایل تعطیل بودن جایگاههای سی ان جی در گناباد و دیگر مشکلات حوزه شهری رسیده که به سراغ سرپرست شهرداری گناباد برای پیگیری موضوعات و مشکلات مردم رفتیم تا پیگیریهای لازم را انجام دهیم.

اخبار جدید تاکسیرانی مشهد

شهرداری بجنورد ناتوان در ساماندهی وضعیت مسکن مهر خراسان شمالی جواد حمیدی راوری، شهردار بجنورد با انتقاد از انجام نشدن تعهدات دستگاههای دولتی در قبال گلستان شهر بجنورد به عنوان بزرگترین مجموعه مسکن مهر خراسان شمالی، گفت: شهرداری توان مالی برای رفع مشکلات شهروندان ساکن در این نقطه از شهر را ندارد. شهردار گناباد از ارتقای درجه شهرداری گناباد خبر داد و گفت: با پیگیریهایی متعددی که انجام شد، ارتقاء درجه شهرداری گناباد از درجه هفت به هشت ابلاغ شد که این نشان از رشد شهرداری است و بدون شک این ارتقای درجه در توسعه و آبادانی نقش بسزایی خواهد داشت. شهردار گناباد گفت: ۱۸ بوستان و فضای سبز شهری در مجموع به وسعت ۷۰ هکتار با پراکندگی زیاد در این شهر وجود دارد که تنها ۲۵ نیرو در این بخش خدمات ارایه میدهند. بگذریم از اینکه تلویزیون مدت هاست تکلیف سریال نوروزی ۱۴۰۰ را روشن کرده و با سعید آقاخانی برای تولید سری جدید «ن.خ» به توافق رسیده و حالا بعید است کفران نعمت کند و با ارایه دو سریال امتحان پسداده بالقوه محبوب باعث در سایه ماندن و شکست یکی از دو سریالی شود که تاکنون در هر رقابتی باعث موفقیت شبکه یک سیما در رقابت با دیگر شبکه های تلویزیون شدهاند!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم