جدیدترین هدفون محافظ سامسونگ


در رفتن آخرین گزارش ها از کاور گلکسی اس 7 سامسونگ از هدفون محافظت می کند.

طبق گزارشات فرارو، تنها چند روز دیگر سامسونگ گلکسی اس 7 را معرفی خواهد کرد. بسیاری از کاربران مشتاق برای این رویداد لحظه شماری می کنند. این در حالی است که تولیدکنندگان جلد از قبل شروع به انتشار کاتالوگ محصولات خود به صورت آنلاین کرده اند. بنابراین، اکنون زمان مناسبی است که سری گلکسی اس 22 را بررسی کنیم.

یک وب سایت مستقر در بریتانیا به نام MobileFun گزارش مفصلی از ویژگی های جدید وب سایت خبری PhoneArena ارائه کرده است. در این گزارش، می‌توانیم تعدادی از انواع پوشش‌های محافظ مدل جدید Ultra از سری گلکسی اس 22 را در آستانه رونمایی از Galaxy Unpacked در 4 فوریه بررسی کنیم. Guardians of the Universe معمولا بهترین محصولات موجود در بازار را دارد و اکنون، آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد که بیشتر آنها برای Galaxy S22 Ultra استفاده می‌شوند.


با نگاهی به لیست های آنلاین، پوشش محافظ Galaxy S7 Ultra نیز مدلی از گذشته است. سامسونگ تقریباً برای هر سلیقه ای چارچوبی ایجاد کرده است که کارمندان را بی نیاز می کند و نیازی به مراجعه به اجزای دیگر برای خرید ندارند. کاتالوگ آنلاین دارای یک پوشش سیلیکونی کلاسیک است که روی گوش خوب به نظر می رسد و یک طراحی مینیمالیستی است که از پشت پانل هم در خط و هم از زبری محافظت می کند. این کاور نیز یک قاب سبک وزن است که احتمالا از شارژ سریع پشتیبانی می کند و دسترسی کامل به تمام پورت ها و کنترل ها را فراهم می کند.

جدیدترین هدفون محافظ سامسونگ
به همین ترتیب LED Smart نیز یکی دیگر از موارد کلاسیک است که بدون نیاز به باز کردن قاب، تبلیغات را همراه با اطلاعات اولیه علامت گذاری می کند. برای پنل جلویی می توانیم از قاب Ultra Clear View و همچنین مثال پنجره کوچک در گوشه قاب برای نمایش نمایشگر استفاده کنیم. در این پنجره اطلاعات کوچکی ارائه شده و تبلیغات نیز نمایش داده می شود. قاب MobileFun همچنین پوشش شفافی را ارائه می‌کند که مورد علاقه سایر محافظ‌ها است که به کاربران اجازه می‌دهد دید واضحی نسبت به عزت نفس خود داشته باشند و در عین حال سطح محافظت بالاتری داشته باشند. حتی یک پایه پایه در پایین قاب وجود دارد. در این سایت نیز همین تعداد فریم از شرکت های دیگر نمایش داده می شود.

منبع: gizmochina


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم