جزئیات افزایش حقوق و مزایای کارگران در سالوزیر کار در عین حال قول داده که خبرهای خوشی برای کارگران بیاورد که این وعده محقق شده و حداقل برای سال آینده کارگران بیش از تورم تعیین شده اند تا کارگران به حالت عادی برگردند. روزهای سال

بر اساس این گزارش، با تصویب افزایش حداقل 1.2 درصدی، دستمزدها در جلسه امروز شورای عالی کار و دریافتی ها 4 میلیون و 5 هزار تومان برآورد می شود.

از ابتدای سال آینده حداقل دستمزد روزانه کلیه کارگران با احتساب قرارداد کار عمومی به صورت قرارداد دائم یا موقت 4 هزار و 6 تومان تعیین شده است. این مبلغ قبلا 7000 و 8 تومان بود.

در پایان سال برای کارگرانی که حداقل یک سال سابقه کار دارند 5000 تومان در نظر گرفته شده است.

نرخ افزایش سایر سطوح دستمزد که پیش از این بر اساس 5 درصد مزد یا دستمزد ثابت بود، با مصوبه شورای عالی 5 درصد افزایش یافت که می توان آن را مصوبه مهم شورا تلقی کرد. این بند مخصوص کارهایی است که شامل طبقه بندی مشاغل می شود.

در عین حال حق تک فرزندی کارگران ۵ هزار و ۲ تومان و دو فرزند ۳ هزار و ۲ تومان شد. میزان حقوق کودک سه برابر دستمزد روزانه است.

مبلغ کمک مسکن که قبل از آن بود 6000 تومان بود که با مصوبه شورای عالی امروز به 2000 تومان و کمک هزینه غذا از 2000 تومان به 5000 تومان افزایش یافت.

نکته حائز اهمیت این است که حق مسکن تنها بند بسته دستمزدی است که باید به تصویب هیات وزیران برسد.

حجت الله عبدالمالکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه شورای عالی کار اظهار داشت: با آرزوی موفقیت برای کارگران در سال آینده.

وی با بیان اینکه قدرت خرید مطلق کارگران 3 درصد بیشتر از تورم خواهد بود، افزود: عمده افزایش حداقل دستمزد براساس معوقات و تقویت توافق مستمر کارگران است.

به گفته وزیر کار با افزایش تعداد کارگران در حوزه تولید همفکری ایجاد می شود تولید کمک می کند.

با توجه به تعیین حداقل دستمزد و مزایا و سایر مزایا و سایر سطوح دستمزد در جلسه امروز، پرونده مزد با نهایت دقت و وصول کامل تا قبل از پایان سال نهایی شد و همچنین وزیر کار نیز قول مساعد داد. اخبار اتفاقا این اتفاق در روزهای سال برای کارگران شیرین خواهد بود.

کشف کارگران در نیمه اول سال با افزایش 4.5 درصدی، حداقل دستمزد و محاسبه میزان حق مسکن، بن خواربار، حق اولاد و سایر سطوح مزد و سنوات به یک میلیون نفر رسید. و 4 هزار تومان.

به گزارش ایسنا، شورای عالی اسفند ماه گذشته تعداد کارگران را با حداقل 2 درصد افزایش به 2 میلیون و 2000 تومان رساند که این درصد اشتغال و بهره وری به میزان قابل توجهی افزایش یافته و بیش از نرخ تورم در نظر گرفته شده است. عید فطر.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم