جنگ روسیه و اوکراین: فدراسیون جهانی بدمینتون ورزشکاران روسیه و بلاروس را از حضور در مسابقات بین‌المللی محروم کرد.


فدراسیون جهانی بدمینتون روز سه‌شنبه (1 مارس) ورزشکاران و مقامات روسیه و بلاروس را از شرکت در رویدادهای تحریم شده توسط BWF به دلیل تهاجم روسیه به اوکراین که محکومیت جهانی را برانگیخته است، محروم کرد. BWF اعلام کرد که تصمیم آن مطابق با توصیه‌های اخیر هیئت اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) است که از فدراسیون‌های بین‌المللی می‌خواهد روسیه را که به اوکراین حمله کرده و از بلاروس حمایت می‌کند، تعلیق کنند.

فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) پس از مشورت با شرکای جنبش ورزشی بین المللی یک شبه موضع خود را در مورد تهاجم نظامی به اوکراین به روز کرده است. BWF در بیانیه ای اعلام کرد.

BWF با تعلیق ورزشکاران و مقامات این کشورها از شرکت در مسابقات بین المللی تحت تحریم BWF تا اطلاع ثانوی اقدامات خود را علیه دولت های روسیه و بلاروس تقویت کرده است.

BWF گفت که از یک رویکرد متحد و هماهنگ در جنبش ورزشی برای لغو تحریم ها علیه روسیه و بلاروس حمایت می کند. BWF قبلاً تمام تورنمنت های تحریم شده خود در روسیه و بلاروس را با اجرای فوری لغو کرده بود.

در ادامه این بیانیه آمده است که عدم شرکت اجباری ورزشکاران و مقامات بدمینتون از روسیه و بلاروس در مسابقات آزاد آلمان YONEX GAINWARD 2022 که از 8 تا 13 مارس برگزار می شود، آغاز می شود.

تعداد کمی از ورزشکاران روسی که در دو تورنمنت متوالی بین المللی پارا بدمینتون در اسپانیا در هفته های 9 و 10 تقویم شرکت می کنند، مجاز به شرکت خواهند بود زیرا قبلاً به محل مورد نظر رسیده اند. BWF گفت.

این با این فرض است که طبق آخرین قطعنامه IOC EB، امکان اجرای تعلیق بازیکنان به دلایل سازمانی در مدت کوتاهی وجود ندارد. با این حال، این بازیکنان به عنوان ورزشکاران بی طرف و بدون پرچم و سرود ملی رقابت خواهند کرد.

این نهاد جهانی اعلام کرد که به حمایت از مردم اوکراین و جامعه بدمینتون اوکراین به عنوان بخشی از ماموریت جنبش ورزشی برای ترویج صلح و همبستگی بین همه مردم متعهد است.

حمله روسیه به اوکراین در هفته گذشته محکومیت جهانی را برانگیخت و این کشور از رویدادهای ورزشی بین‌المللی محروم شد. اخیراً، تیم‌های روسیه از تمام فوتبال بین‌المللی از جمله مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 محروم شدند.

این پس از آن بود که هیئت اجرایی IOC “توصیه فوری” مبنی بر عدم سازماندهی هیچ رویداد ورزشی در روسیه یا بلاروس را صادر کرد.

IOC همچنین به شدت از فدراسیون‌های بین‌المللی ورزش و سازمان‌دهندگان رویدادها خواست تا هر آنچه در توان دارند انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که هیچ ورزشکار یا مقام ورزشی از روسیه یا بلاروس مجاز به شرکت تحت نام روسیه یا بلاروس نیست.Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel