حراج IPL 2022: Virat Kohli نشان می دهد که پس از اینکه RCB او را به قیمت 13 لک در سال 2008 خرید چه واکنشی نشان داد – نگاه کنید به


پیش از حراج آتی IPL 2022 که قرار است در 12 و 13 فوریه در بنگلور برگزار شود، ویرات کوهلی کاپیتان سابق هند فاش کرد که نمی تواند مبلغی را که در درفت لیگ برتر هند در سال 2008 (IPL) دریافت کرده است توضیح دهد. جایی که او توسط رویال چلنجرز بنگلور (RCB) انتخاب شد.

برخلاف وضعیت فعلی که بازیکنان زیر 19 سال کریکت مجاز به شرکت در حراجی های IPL هستند، بازیکنانی که قبلاً فاقد کلاه بودند با درفت انتخاب می شدند. طبق سیاست پیش‌نویس قبلی IPL، هر فرنچایز این امکان را داشت که دو بازیکن زیر 19 سال را انتخاب کند و سقف پرداختی برای آنها تعیین کند.

کوهلی تیم زیر 19 سال هند را به جام جهانی مالزی در سال 2008 هدایت کرد، زمانی که نسخه افتتاحیه IPL در حال آماده شدن بود.

“ما همه برای جام جهانی زیر 19 سال در مالزی بودیم. روزی را به یاد می‌آورم که درفت‌ها در حال انجام بود. پویایی زیر 19 سال کمی متفاوت بود. این تنها باری بود که محدودیت‌هایی را دیدم که چقدر می‌توانستید انتخاب شوید. اگر برای هند بازی نکنی.” کوهلی در پادکست RCB گفت.

“بنابراین برای ما، من فکر می کنم حتی برای ما آن لحظه بسیار شگفت انگیز بود. وقتی آنها مبلغی را که برای آن انتخاب کرده بودیم اعلام کردند، نمی توانستیم آن را باور کنیم زیرا کاملاً دیوانه کننده بود.” او اضافه کرد.

قابل ذکر است که ویرات کوهلی توسط RCB برای 30000 دلار آمریکا (تقریباً 13 لک در سال 2008) انتخاب شد.

در همین حال، ستاره بازی کریکت نیز اشاره کرد که درهدویل های دهلی (در حال حاضر پایتخت) نیز مایلند به دنبال او بروند. با این حال، دهلی برای تقویت واحد بولینگ خود یک گام چپ بازوی پرادیپ سانگوان را انتخاب کرد و در نهایت کوهلی در RCB قرار گرفت.

او گفت: “مکالمه ای بود که از مردم شنیدم که تیم دهلی مشتاق دنبال کردن من است، اما پویایی تیم آنها به گونه ای بود که آنها به سراغ پرادیپ سانگوان رفتند که دریانورد بازوی چپ بود. او در آن زمان توپ زنی شگفت انگیزی بود. بهترین بازیکن ما در تیم زیر 19 سال بود. به همین دلیل دهلی تصمیم گرفت به دنبال او برود زیرا آنها قدرت بولینگ می خواهند.” او گفت.

کوهلی پس از انتخاب شدن توسط RCB در فصل افتتاحیه IPL، برای هیچ تیم دیگری در لیگ پول نقد بازی نکرده است. او در 9 فصل از سال 2013 تا 2021 هدایت رویال چلنجرز بنگلور را بر عهده داشته است و امتیاز را برای IPL 2022 با 15 کرور روپیه حفظ کرده است. با این حال، باتر این بار تیم را هدایت نخواهد کرد زیرا پس از پایان IPL 2021 از کاپیتانی RCB بازنشسته شده است.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم