حضور شرکت همسا در پانزدهمین دوره گردی نمایشگاه


امسال نیز آخرین سال نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع مرتبط با تهران در تاریخ 9 تا 12 بهمن ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی واقع در خیابان سئول برگزار می شود. شرکت همسا به عنوان یکی از فعالان اصلی تور گردی در پانزدهمین دوره گردی نمایشگاه شرکت کرده و از تمامی علاقمندان جهت شرکت در این نمایشگاه دعوت به عمل می آورد.

همسا یک ملک اجاره ای آنلاین است که با بیش از 8000 اقامتگاه ثبت شده به هموطنان عزیز در سراسر ایران خدمات ارائه می دهد. با کمک این شرکت می توانید با مراجعه به هتل، ویلا، سوئیت، آپارتمان، کلوپ و … به راحتی محل سکونت خود را بیابید و با چند کلیک ساده آن را رزرو کنید.

اما در غرفه همسا چه می گذرد؟

در این مدت شرکت همسا با شعار «تجربه» در نمایشگاه حضور یافت و یکی از بزرگترین غرفه های این مجموعه را دارد. حمصه یکی از پربازدیدترین غرفه های دنیاست که بازدیدکنندگان آن را از دست ندهند.

در این غرفه می توانید انواع اقامتگاه ها را به صورت سه بعدی مشاهده کنید. یک قدم به عقب بردارید و نگاهی دقیق تر را تجربه کنید. یکی از جذاب ترین غرفه های اقامتی تایپه، غرفه چوبی زیبایی است که به سبک کلوپ های سوئیسی ساخته شده است. می توانید در حاشیه بمانید و عکس های عالی ثبت کنید.

علاوه بر این سرگرمی های مختلفی نیز برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. بازی گلف، دیوارهای آرزو، نمایشگر سه بعدی VR و انتخاب مسابقات مختلف از جمله این موارد است.

با استفاده از نمایشگر سه بعدی واقعیت مجازی، این امکان را خواهید داشت که به صورت مجازی به هر نقطه از ایران که می خواهید سفر کنید و با نشستن در سواحل زیبا و یا لذت بردن از جنگل های سرسبز شمال، به دشت های سبز گرم جهش کنید.

در این قسمت از آرزوها، همسا قصد دارد از انبوه آرزوهایی که روی این دیوار نوشته شده، قرعه کشی کند، پس پیشنهاد می کنم این قسمت را مخفیانه بخوانید.

علاوه بر سرگرمی‌ها و بازی‌هایی که همسا برای بازدیدکنندگان خود فراهم می‌کرد، بهانه‌های مختلف تخفیف‌های 100 میلیون تومانی را نیز به همراه داشت. فرصت را از دست ندهید، ممکن است یکی از این برندها با تخفیف روبرو شوید.

شرکت اطلاعات غرفه هومسا:

غرفه 30 سالن 38 نمایشگاه بین المللی

اطلاعات نمایشگاه:

ساعات ملاقات: 9 تا 17

تاریخ: 9 تا 12 فوریه

نشانی:

سبک های منتهی با نمایشگاه های بین المللی:

  • درب جنوب غربی: بزرگراه نیش – خیابان سئول به سمت شمال – جاده ویژه نمایشگاه – ورودی اول
  • درب جنوبی: جاده اصلی نیاش – خیابان سئول به سمت شمال – انتهای نمایشگاه جاده ویژه – روبه روی درب اصلی انقلاب
  • دروازه شمالی (کلاس پارکینگ ورودی): بزرگراه چمران به سمت جنوب – بعد از پمپ بنزن – پیاده رو.
  • درب شمالی (عابر پیاده مردد): بزرگراه چمران به سمت میدان پارک وی – نمایشگاه بین المللی عابر پیاده پل ابر
  • درب شمالی (ورودی شماره 2 کلاس پارکینگ): خیابان یمن – خیابان رشید فضل الله


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم