حقیقت در مورد ارز دیجیتال

در مقابل، سایر رویکردها برای بانک‌های مرکزی بیشتر آشنا هستند زیرا نشان‌دهنده پیشرفت‌های تدریجی در چارچوب نظارتی و ویژگی‌های فنی سیستم‌های پرداخت هستند. در ماه ژوئن، شورای دارایی‌های بلاک چین و رمزنگاری (BACC)، بخشی از انجمن اینترنت و موبایل هند (IAMAI) یک هیئت رسمی متشکل از حقوقدانان برجسته، متخصصان فنی و متخصصان انطباق با فین‌تک راه‌اندازی کرد تا بر اجرای قوانین نظارت داشته باشد. کد خود تنظیمی صرافی درآمد از ارز دیجیتال ارزهای دیجیتال. از آنجایی که بیشتر پروژه‌ها هنوز در مراحل اولیه خود هستند، مهم‌ترین نکته این است که بانک‌های مرکزی در سراسر جهان در حال بررسی مجموعه‌ای غنی از نمونه‌های اولیه هستند که تقریباً طیف کاملی از طرح‌های بالقوه در هرم CBDC را در بر می‌گیرد.

افرادی که بانک را اداره می کردند از مجموعه قوانینی پیروی می کردند که اعتماد به یکپارچگی آن را القا می کرد. اگر مردم احساس کنند که درخواست وام از بانک مانند قدم زدن در افق رویداد یک سیاهچاله است، قابل درک است که ممکن است کمی خجالتی باشند. خسته از همه هزینه‌هایی که با یک حساب همراه است (مخصوصاً هزینه‌های اضافه برداشت یا داشتن پول بسیار کم در حساب شما)، افراد بیشتری به دنبال روش‌های جایگزین برای رسیدگی به پول خود هستند. حتی اگر مجبور به پرداخت کارمزدهای هنگفت به وام دهندگان جایگزین شوند، برخی افراد استدلال می کنند که حداقل می دانند که کارمزدها چقدر است. شکاف بزرگی بین دید و واقعیت وجود دارد. از دو جنبه مهم، بازار هنر برای پولشویی ساخته شده است – این بازار مدتهاست سنت پنهان کاری را پرورش داده است و اغلب شامل انتقال مبالغ هنگفت پول می شود.

اکنون بانک های محلی غیر ضروری می شوند.

به گفته ناظران بازار، انگیزه اصلی پشت این پروژه، تمایل چین برای محافظت از مرزهای سرمایه خود در مواجهه با ترس از سیستم های پرداخت جهانی جدیدتر و فناوری پیشرفته تر می تواند جریان های نقدی غیرقانونی را تسهیل کند. پول نقد بین چندین "قاطر پول" توزیع شد که مبالغ اندکی را به حساب های بانکی محلی واریز کردند. اکنون بانک های محلی غیر ضروری می شوند. اکنون هزینه‌های عملیاتی گروه‌های تروریستی مانند داعش را که کنترل برخی از غنی‌ترین مناطق باستان‌شناسی جهان را به دست گرفته‌اند، در نظر بگیرید. 4) ایده سبز شدن – از زمان شروع آگاهی های اجتماعی و زیست محیطی، شرکت های بیشتری در حال حاضر به سمت اداره تجارت خود به روشی سازگارتر با محیط زیست می روند. "توصیه ها" در واقع بیشتر شبیه قوانین هستند تا نکات دوستانه. FATF فهرستی از "کشورهای غیرهمکار" را نگه می دارد – کشورهایی که این توصیه ها را اجرا نکرده اند. با این حال، بیش از 190 حوزه قضایی در سراسر جهان برای پیروی از توصیه های FATF ثبت نام کرده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پولشویی و موضوعات مرتبط، لینک های صفحه بعد را بررسی کنید.S. قطع روند پولشویی می تواند منابع مالی و منابع گروه های تروریستی را قطع کند. اکثر افرادی که از سازمان های تروریستی حمایت مالی می کنند به سادگی چک شخصی نمی نویسند و آن را به یکی از اعضای گروه تروریستی تحویل نمی دهند. در سال‌های اخیر، سازمان‌های بین‌المللی که به مبارزه با پولشویی اختصاص یافته‌اند، توجه خود را بر تلاقی عجیب تروریسم و ​​بازار هنر متمرکز کرده‌اند. با این حال، هنوز هیچ استاندارد بین‌المللی مورد توافق قرار نگرفته است و به دلیل فرهنگ قدیمی تثبیت اختیار، بازار هنر به طور کلی در برابر افزایش شفافیت مقاوم است. اما این روند به دلیل تداوم پیش‌فرض‌های نظری بررسی‌شده در بالا، مختل می‌شود، که دلالت بر این دارد که از هر چیزی که مانع نیروهای بازار آزاد مالی می‌شود، اجتناب شود. او به جای خرید مشروبات الکلی در میخانه محلی خود، از سیب های وحشی آب سیب درست می کرد، مهمانی هایی برای همسایگان ترتیب می داد و در رویدادهای فرهنگی رایگان شرکت می کرد، که به نوبه خود به او کمک کرد تا جامعه خود را بهتر بشناسد.

به گفته بویل، زندگی بدون پول او را مجبور کرد که به شخصیت و رفتار خود به عنوان دارایی اصلی خود تکیه کند، که او معتقد است که او را به فرد بهتری تبدیل کرده است. در داخل ایالات متحده، دو روش اصلی توسط دولت برای کشف و مبارزه با پولشویی استفاده می شود: قانون و اجرای قانون. در میان این قوانین یکی وجود داشت که بیان می‌کرد خزانه‌دارانی که بر عملیات نظارت می‌کردند با قرعه‌کشی انتخاب می‌شدند و بخش‌های زیادی از وجوه خود را به بانک سپرده می‌شدند (16000 لیره – صدها هزار دلار به پول امروز). ماموران مخفی DEA با قاچاقچیان معامله کردند تا با استفاده از بورس پزو بازار سیاه کلمبیا، پول مواد مخدر را از دلار به پزو تبدیل کنند. محبوبیت آن به دلیل استقبال گسترده آن و حجم معاملات در سراسر جهان است که از این ارز استفاده می کنند – تغییر چند میلیون دلار اضافی توجه را به خود جلب نمی کند.

با این حال، یورو از زمان استفاده رایج در سال 2002، به آرامی جای پای خود را در صنعت شویی پیدا کرده است. به این معنی که در حجم فوق العاده ای گردش می کند و به طور منظم در سراسر مرزها بدون هیچ اطلاعی حرکت می کند. به همین دلیل است که بسیاری از سیستم های DLT تا به امروز تنها می توانند حجم کمی از تراکنش ها را انجام دهند و اغلب از تراکم شبکه رنج می برند. اکثر خدمات بانکی خدمات کارت اعتباری خود را دارند که به پرونده های کلاهبرداری رسیدگی می کند و هرگونه تلاش احتمالی برای کلاهبرداری را نظارت می کند. در اینجا دوباره، رگولاتورها برای اصلاح برخی از اقدامات ناعادلانه به کار گرفته شده توسط شرکت‌های کارت‌های نقدی پیش‌پرداخت وارد عمل شده‌اند. باز هم، در اصل، آنها ایده خوبی به نظر می رسند، به خصوص اگر سود ماهانه و روزانه تضمینی از ارز دیجیتال حساب بانکی ندارید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم