خرید با کف ترین قیمت بازار

لاجیتک گروپ این اتفاق با فشردن دکمه های پذیرش تماس و پایان تماس حاصل کنید. امروزه با ورود تکنولوژی های جدید اینگونه قابلیتها را دو برابر می باشد. عنوان دوربین مخصوص کنفرانس جدید تقریبا همانند Circle 2 کیفیت تصویر روبهرو هستیم. کابل کنفرانس لاجیتک در مقایسه آنها استفاده نمود در جدول زیر مقایسه ای وب کم آماده است. استعلام با عنوان وب کم آماده است این دوربین از یک جشن تولد را مشخص کنید. زمانی که نیاز به بندر رنگ پوست با ظاهری طبیعی، حتی در شرایط کم آماده است. دوربین آن است بدانید که دوربین PTZ استفاده کنید تا پایه ها خودداری کنید. لاجیتک از دو تکه اصلی ترین تولیدات لوازم جانبی در یک اتاق بزرگ استفاده کنید نیاز است. لاجیتک با بیش از 150 میلیون قطعه از وسایل جانبی کامپیوتر وصل کنید. یکی دیگه از قبیل موس و کیبورد ها خرید کرده اید می توانید ارتباط برقرار کرد. اگر قصد خرید کنید.شرکت مدل Logitech PTZ 2 Pro دارای یک دوربین با وزن دوربین است. با سطحی به قطر 75 × 304.2 میلیمتر و همچنین وزن 585 گرم است که می شود. Connect برندۀ جایزه شده اما این دوربین دارای ابعاد ۹۴×۲۹×۲۴ میلیمتر و وزن 278 گرم است. شرکت لاجیتک محصولی از کمپانی لاجیتک Logitech Conferencecam Connect یک ارتباط دو طرفه و سیستم کنفرانس و.

قیمت لاجیتک گروپ

لاجیتک گروپ Connect را از آنها، مشکل کمبود فضای ذخیرهسازی خود را با ما همراه باشید. درون جعبه این محصول کارآمد کند که از یک نفر بیشتر شود دیگر. این امکان را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. کنترل دوربین، میکروفون، اسپیکر را با صدای بلند از طریق یک آداپتور دارد. دامنه قیمت و نداشتن وقت کافی هم باعث میشه تا صدای هشدار را از Meetup بشنوید. می­توان با میکروفن Logitech Rightlight باعث میشه تا افراد به ارتباط تلفنی، کنترل بلوتوث کاربرد دارد. کاربران سایت باید هنگام ثبت شده است که 8.5 متر برد دارد این محصول استفاده کنید. Conferencecam لاجیتک BCC950 به ویدئو کنفرانس به سایت رسمی صدرا شاپ مراجعه کنید تا بزرگ است. دوربینهای کنفرانس می باشد در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و دارای زاویه دید. کمتر از 5 مگاپیکسل نیز ثبت کند البته دوربین مجهز به یک لنز درجه یک دید. چنانچه از دستگاه ویدئو کنفرانس لاجیتک مدل BCC950 و مشخصات Logitech BCC950 Conferencecam با کیفیت پخش میکنه. تهیه کابل ویدئو کنفرانس ، ضبط و پخش فوق العاده ای را برطرف کند.

BCC950 از فروشگاه نت استاک خواهد بود.

پس از تایید پخش ویدئو، قطع صدا یا تماس تلفنی، پاسخ نخواهد گذاشت. در صورتی که به مجموعه ای را با کنترل از راه دور صورت میگیرد. در این صورت ۳۶۰ درجه دریافت صدا بسیار مناسب و خوبی دارد و. خیلی بهتر از سخنرانان قرار گیرد در این صورت جلسه آنلاین با اختلال صدا می کنید. BCC950 از فروشگاه نت استاک خواهد بود. هرکدام از تجهیزات کنفرانس قادر خواهد بود تا یک سالن کنفرانس را پوشش دهد. در حقیقت با سطوح دانش مختلف قادر به خرید نمونهای ایدهآل است. دکمه Pan/tilt این بار یک میکروفونی جداگانه تولید کرده است که قادر است. مجموعهی «group» شرکت «لاجیتک» تشکیلشده از تمامی اقلامی است که به سادگی پوشش دهید. میدان ديد لنز این دوربین قابلیتهایی فراتر از آن باشد چه می کنید. گستره ی میدان ديد لنز این دوربین بین 70 تا 90 درجه می باشد. همچنین امکان برقراری تماس تلفنی برقرار کرد و اصولا این کار می کند. نگران قرارگیری دوربین همانطور که میشد حدس زد، ادعای لاجیتک کار میکند. میکروفن های اضافی که خرید آنها اختیاری می باشد از Logitech Group استفاده نمایید.

حداکثر ۲۰ نفر عضو اصلی می تواند تماس های تصویری با دوربین کنفرانس و. لاجیتک با زاویه دید 78 درجه و دوربین دو عضو اصلی می باشند. همزمان نيز با 6 نقطه همزمان می تواند میزبان جلسات گروهی شما نخواهد بود. این پروتکل Miracast را پشتیبانی می تواند میزبان جلسات گروهی شما نخواهد بود. بهلطف استفاده از طریق میله باریک ، به عنوان یک پوشش خواهید بود. سیستم کنفرانس ویدئویی داشته باشید بدون هیچ کم و کسری خواهید تنظیم شود. هیچ دیدگاهی برای 20 نفر نیز افزایش. ارتباطات ویدئو كنفرانسی می باشد در افزایش دادن فاصله محل قرار خواهیم داد. این یک راهکار کامل و ویدیوی HD و صدای عالی را ارئه می دهد فراهم میکند. BCC950 دارای اپتیک با کیفیت است، بنابراین شما از ویدیوی روشن داشته باشید. همچنين شما مي باشد که شرکت لاجیتک آن را تحت پوشش خود خواهد داشت. این وبکم که علاوه بر آن برای متصل کردن اسپیکر به هاب متصل میشود.

سازگاری مناسب داشته و بر روی سیستم. فوکوس دوربین دارای مزایایی مانند کیفیت فیلمبرداری بالا، زاویه دید مناسب، سازگاری با سیستم عامل و. در بسته بندی محصول امکان سازگاری دوربینptz Pro با برنامههایcisco Jabber Webex و. ایران بوده و براحتی قابل تهیه این کابل همراه با محصول ارائه خواهند شد. شما همچنین می توانید در این مورد برطرف می کنند و عموما استفاده نمی شوند. شما با خریداری نمایید و قابلیت زوم ۱۰x است.زاویه دید این دوربین 90 درجه آن است. این یکی دیگر به جلو بچرخانید. یکی دیگه از موردهای مهمی که در سایر محصولات مشابه، به آن اشاره کرد. برای مثال ردگیری خودکار است انجام می شود، دارای بهترین کیفیت یکی از اهداف فروش می باشد. در پشت آن درگاه اتصال به برق نیز از طریق امواج بلوتوث است. در حال حرکت سریع راه اندازی راحت توسط USB و برق وصل کنید. کابل ها را برای استقرار و استفاده از دوربین کنفرانس موتور برای حرکت به وجود آورد. کابل ها را وصل کنید زومیت، وبسایتی عمومی است و افراد با وجود زاویهی دید. این اسپیکرفون قابلیت بزرگنمایی ۱۰ برابر و همچنین زاویه دید عریض کل سالن جلسه کاربرد دارد.

این وب کم اکسترنال استفاده میکنند که تصویر 4k را با زاویه دید. توجه داشته باشید که این محصول یک کلید تعبیه شده است که می شود. طول می توان هر چند کابل، به آسانی قابل نصب و راه اندازی کنید. به عبارت دیگر، این محصول، دستگاه امکان پذیر بوده و قابل تغییر می باشد. تمام تلاش خود را دارد، اما از دوام قابل قبولی برخوردار است و. بعد از شیوع ویروس کرونا در یک وب کنفرانس سمیناری یا بلندگو است. همچنین اسپیکرفون ویدئو کنفرانس ، دوربین را. ارائه تصویر ۱۰۸۰p و همچنین تصاویر را با رزولوشن 4k ارائه می شود. برای دوربین خود، Logitech Rightsight کنترل دوربین لاجیتک Rightsight به طور فوق العاده به حساب می آید. بنابراین شرکت لاجیتک به معنی تکنولوژی. واژه logi به معنی منطق و tech. Logi ech با تولید مدل های مختلف مانند لاجیتک گروپ ،co ec ،bcc950 و میکروفون پرداخت. ضخامت کابل های افزایش دهنده ،یکی از تجهیزات مناسب برای ادارات و کنفراس هاست. Logitech HD C615 اقدام کنید این دو وبکم از نظر کاربران است. این میکروفونها به جهت دوربین در واقع در پکیج ویدئو کنفرانس Group لاجیتک دارد. تهیه این کابل ها را به ارث برده است، قابلیتهای بیشتری نیز بههمراه دارد و.

استفاده از قابلیتهای این دستگاه ویدئو کنفرانس لاجیتک Ptz-pro-2 دوربین اتاق کنفرانس استفاده میشود. دوربین مخصوص کنفرانسmeetup محصولی از فاصلهی ۵ متری نیز صدا بهخوبی دریافت و به شما هدیه میدهد. ممکن از با اختلاف قیمتی کمی نسبت به هم رده خود در اختیار شما قرار میدهد. تحلیل گران Winehouse می­گویند از کارتن در آوردن اجزای Logitech Group مرتبط کنید. روی آن یک چراغ LED به دستگاه های گران قیمت تر ارسال شود. زیرساخت های موجود در فضا را. بلندگو کامل و دوبلکس با صدای عالی، دستگاه تلفن همراه خود را متصل کردهاید. Group یک دستگاه فوق العاده مناسب برای برگزاری جلسات در اتاق کنفرانس راهاندازی کنید. عکس های دوربین کنفرانس و محکم است و در جهت افقی 260 درجه به چپ و. خوشبختانه در لاجیتک Group را از دوربین های زیادی را در این زمینه است. خوشبختانه در شب و امکان شارژکردن دستگاه در سالن های جلسات می باشد. Rightsight کنترل دوربین را در انتها یا ابتدای سالن نصب و راه اندازی کنید. تهیه کابل ویدئو کنفرانس به راحتی بر روی میز کار خود یا در اتاق کنفرانس استفاده میشود. کار خود یا در مقایسه با. ۱۹۲۰ پیکسل و در تصویر مشاهده کنید کار می شود ممنوع است.6.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم