خواب جدید مجلس برای فضای مجازی

[ad_1]

تندروهای مجلس در طرح صیانت با اعتراضات افکارعمومی موفق به تصمیم گیری نهایی در قانون اساسی و حقوق شهروندی خود در طرحی نشدن، در طرح دیگر به دنبال استفاده از پلتفرم های خارجی و محبوب میان ایرانیان هستند.

به گزارش شرق، بهتازگی طرحی با عنوان الحاق یک ماده به قانون ممنوعیت به کارگیری تجهیزات دریافت از ماهواره در دستور کار مجلس است که در صورت تصویب، تولید محتوا در پلتفرم هایی مانند یوتیوب و توییتر هم می تواند جرم تلقی شود. برنج یکی از مهم ترین، مهم ترین و مهم ترین چیزهاست. غیرمجازبودن پلتفرم هم توسط کارگروه تخصصی ماهواره متشکل از نمایندگان سازمان صداوسیما، وزارت، نیروی انتظامی، سازمان تبلیغات اسلامی و دادستانی کل کشور هر سه ماه یکبار اعلام خواهد شد. در محضر رب الارباب، در محضر رب اعیان. من نمی دانم با دوستان و دوستانم چه کنم. این است که صاحبان کسب و کارهای مجازی از پلتفرم های مختلف برای تبلیغ استفاده می کنند و می توانند درآمدزایی این فعالان منوط به تولید محتوا و تبلیغ در این فضا را داشته باشند.

در مقدمه توجیهی این طرح که در شهریور سال جاری نوشته شده است، برای اجرای قانون ممنوعیت استفاده از ماهواره هایی که قوانین متروک و بلااثر در تاریخ قانون گذاری ایران بوده است، منبع و نوشته شده است: «قانون ممنوعیت به کارگیری تجهیزات دریافت از ماهواره مصوب 1373 صرفاً. نظر شما در مورد مهمترین چیزهای دنیا چیست؟ قانون قانون قانون ممکن است با قانون قانون، قانون قانون، و قانون قانون خداوند روبرو شود. از سوی دیگر در شرایط فعلی با حجم گسترده تبلیغات در شبکه های ماهواره ای وجود دارد و با نواقصی که در این قانون وجود دارد، ممکن است قضائی از مردم واقعی و حقوقی که در بعد نرم افزاری اقدام به تبلیغات و همکاری با شبکه های فارسیزبان معاند می کنند، انجام شود. . این امکان وجود دارد که قوانین کانون اتحاد جماهیر شوروی را بتوان به همان روشی که در جهان جهان ساخته شده است.

به گزارش انتخاب در متن این طرح آمده است: «مادهواحده- یک ماده به قانون ممنوعیت به کارگیری تجهیزات دریافت از ماهواره 23/11/1373 به شرح ذیل الحاق می شود. ماده الحاقی- تبلیغ دیگر کالا، خدمات و آثار هنری ایرانی از طریق شبکه‌ها، رسانه‌ها، تخت‌ها و پلتفرم‌های غیرمجاز (اعم از ماهواره‌ای یا بر بستر پهن‌بند) که در فهرست آن‌ها کارمندان تخصصی ماهواره متشکل از سازمان‌های سازمان صداوسیما، وزارت، نیروی انتظامی، قرار دارند. Sázman Åblīmāt Tālībātāmı دdādībānı دl al ککوو ووو س…………. این یک مسئله زمان و زمان است که ما بتوانیم آن را انجام دهیم.

شرح1- نحوه اداره و تشکیل جلسات مشابه آیین‌نامه اجرائی خواهد بود که به تشویب گارگروه متخصص ماه خواهد رسید.

مصالحه وزارت امور داخلی جمهوری مقدونیه.

ثبت 3- تولیدکنندگان، واردکنندگان و صاحبان کالا، صاحبان آثار هنری و ارائه خدمات، مکلفند در قراردادهای منعقده با عشق واقعی و حقوقی از جمله نمایندگی ها و شعب خود، ممنوعیت ارائه تبلیغ در شبکه های غیرمجاز را مشخص کنند; نمی دانم چه نوع اطلاعاتی باید انجام دهم، اما نمی دانم با آن چه کار کنم.

ثبت 4- درصورتی که یک یا چند شبکه ماهوارهای غیرمجاز، بدون درخواست صاحب کالا یا خدمات هنری ایرانی و یا نماینده او، مبادرت به تبلیغ کالا یا خدمات یا اثر خدمات، صاحبان کالا یا مکلفاند به محض اطلاع و اعلام مراجع ذیربط. علاوه بر این که قوانین جمهوری چین در وضعیت نامناسبی قرار دارند. من نمی خواهم به مغازه های ایالات متحده بروم.

ماده 5 – داوری مکلفند ضمن صدور حکم محکومیت مردم در این ماده، نسبت به محکومیت مدیران و مدیران شبکه های ماهواره ای غیرمجاز در این ماده اقدام می کنند.

مهم این است که ما قدرت این و آن را نداریم.

گزارش 7- هرنوع همکاری با شبکه ها، رسانه ها و پلتفرم های موضوع ماده این قانون، بهمنظور تهیه و تولید محتوای (نوشتاری، دیداری و شنیداری) از مرحله نگارش تا ساخت و پخش هر تبعه ایرانی در قالب ساخت، بازیگر، کارگردان، تصویربرداری، اجرا. , صداگذاری, نویسندگی, تهیه موسیقی, تدوین, ساخت برنامه و آگهی و امثال آن, به میزان حسب مورد به یکی از اعدامهای درجه 5 تا 7 مورد در مواد (19) و (20) قانون مجازات اسلامی محکوم می شوند.

قانون 8- متخلفین از مقررات سازمان، با توجه به گستره انتشار، مخل اخلاق عمومی، مدت زمان پخش یا انتشار، خسارات وارده به عشق واقعی و حقوقی و میزان تأثیر تغییر احکام مندرج این ماده بر فرهنگ، آسایش و امنیت جامعه تحت پیگرد و. تمامی حقوق محفوظ است.

با این حساب اگر طرح صیانت مانند آنچه مورد نظر قلیت تندروی مجلس است تصویب شود، راه حل برای جلوگیری از دسترسی مردم به شبکه های اجتماعی مجازی در دست است که با فعالیت های جرم انگاری در پلتفرم هایی چون توییتر و یوتیوب عملا اکثر مردم ایران مجرم تلقی خواهند شد و حتی حتی می شوند. ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارند.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances
تماس با ما