خواب دیدم وضعیت فدراسیون سخت می شودنیوزویک: با انتخابات فدراسیون فوتبال و ائتلاف شوراهای استانی سال به پایان می رسد.

دستگیری رئیس سابق فدراسیون که گفته می شود مبلغی حدود یک میلیون یورو طلب کرده بود، فاجعه ای برای انتخاب سرمربی تیم ملی و همچنین پرداخت چالش بزرگ فوتبال ایران بود. چهره ها.

بدون شک بزرگترین مشکل مدیریت فدراسیون فوتبال است. این بدان معناست که نه تنها مدیران قبلی بلکه تیم فعلی در حوزه های مختلف نیز قادر به ایجاد تغییرات نیستند. رئیس فعلی فدراسیون فوتبال و همچنین دبیرکل هنوز در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال که قرار است تا پایان سال جدید برگزار شود اظهار نظری نکرده اند، اما سوال اینجاست که آیا خود را شایسته این انتخابات می دانند. ریاست در فدراسیون فوتبال؟

فرض کنید هر یک از آنها برنده انتخابات هستند. در این صورت آیا مشکلات فوتبال کشور حل می شود، پول شرکت پرداخت می شود، تیم ملی در نهایت خوشحال می شود، مربیان و بازیکنان آرامش نسبی دارند و فوتبال ایران تجربه جدیدی خواهد داشت. مرحله تاریخ آن؟

با انتخاب فدراسیون فوتبال و ائتلاف هیئت های حاکمه استان ها، سرنوشت همه چیز مشخص شده و همین روس ها بر صندلی فدراسیون فوتبال تکیه زده اند، اما تاکنون مدیری پیدا نشده است که انصافا می گوید ما مسئول این اداره فوتبال هستیم خوشحال نیستیم و اگر بتوانیم فوتبال بازی کنیم در این شرایط نمی توانیم این ورزش را انجام دهیم.

ای کاش مدیران فعلی فدراسیون فوتبال که احتمالاً کاندیدای اصلی ریاست جمهوری خواهند بود، لحظه ای تنها می ایستادند و این بار نه به نفع افرادی که به خاطر سرنوشت و آینده کشور، شایستگی فدراسیون فوتبال را بدانید آنها برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال دعوت شده اند و هیئت های دولتی روسیه و همچنین سایر اعضای ائتلاف سابق به نامزد خاصی رای ندهید!

می‌دانم این خواب شیرین هرگز تعبیر نشده است، اما آرزو می‌کنم حتی برای من که از جوانی بد گذشتم و هیاهو عیب نباشد…


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم