داریوش مصطفوی احضار شدناطقان و اعضای رئیس فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای به صدور پاسخ مجاز حرفه ای یکی از اعضای کمیته اشاره کردند.

به گزارش ایسنا، احسان اصولی، رئیس هیئت مدیره و سخنگوی فدراسیون در واکنش به اظهارات اخیر داریوش مصطفوی، یکی از اعضای کمیته صدور مجوز از اساتید مجاز، گفت: نتیجه این اقدامات همان طور که موضوع نشر اکاذیب و نگرانی در اذهان عموم مردم است.

اصل اضافه کرد: ساختار فدراسیون فوتبال این اجازه را ندارد که هیچ فردی در میدان اظهار نظر غیر مسئولانه کند. کسانی که در ابتدا زمین را از نمایندگان فوتبال ایران در آسیا حذف کردند و به ابتکار خود با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا به ویژه در مورد تعلیق اعضای دارای مجوز این حرفه ادامه می دهند و مشغول ساختن هستند. پول برای فوتبال کشور این افراد ابتدا باید به این موضوع پاسخ دهند که هر هدفی که باشد، اجازه نخواهند داد که فوتبال به یک موضوع اساسی در کشور تبدیل شود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: با تاکید بر اینکه تصمیم رئیس هیات مدیره فدراسیون هیچ ارتباطی با اعضای کمیته تعلیق شده حرفه مجاز ندارد، لازم به ذکر است که هیات مدیره فدراسیون استقلال کامل دارد.» مستند به تنهایی تصمیمات مشخص و روشنی نگرفت، هیچ دخالتی را نپذیرفت و اتهامات مربوط به این مورد خاص را تکذیب کرد. برخورد قاطع با افرادی که بارها منافع فوتبال کشور را به خطر انداخته اند و با محرومیت ها و مجازات های مختلف مواجه شده اند، ضروری است و بر اساس این ماده مستند به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارجاع می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم