دالی پارتون خود را از نامزدهای تالار مشاهیر راک اند رول حذف کرددالی پارتون در پنجاه و هفتمین مراسم جوایز آکادمی موسیقی کانتری در روز دوشنبه، ۷ مارس ۲۰۲۲، در استادیوم Allegiant در لاس وگاس حضور یافت. پارتون اعلام کرد که نامزدی خود را از کلاس تالار مشاهیر راک اند رول 2022 پس گرفته است.

اریک جیمیسون / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

اریک جیمیسون / AP

دالی پارتون، اسطوره موسیقی کانتری، دوشنبه اعلام کرد که از نامزدی امسال برای تالار مشاهیر راک اند رول انصراف می دهد.

در یک بیانیه این خواننده برنده جایزه که در حساب های رسانه های اجتماعی خود پست کرد، گفت که اگرچه از نامزد شدن در کلاس امسال سپاسگزار است، اما فکر نمی کند “این حق را به دست آورده باشد.”

پارتون در بیانیه خود گفت: “من واقعاً نمی خواهم آرا به خاطر من تقسیم شود، بنابراین باید با احترام تسلیم شوم.” “امیدوارم تالار مشاهیر راک اند رول درک کند و مایل باشد دوباره مرا در نظر بگیرد – اگر من هرگز شایسته باشم.”

NPR برای اظهار نظر با تالار مشاهیر راک اند رول تماس گرفت، اما پاسخی دریافت نکرد.

این خواننده 76 ساله که تنها هنرمند کانتری در رای گیری امسال بود، در میان چندین نفر برای اولین بار در کلاس نامزدهای امسال حضور داشت – که شامل رپر امینم، گروه هیپ هاپ A Tribe Called Quest و خواننده افسانه ای نیز بود. ترانه سرا و تهیه کننده لیونل ریچی.

پارتون گفت که نامزدی تالار مشاهیر او را الهام بخشیده است تا “یک آلبوم راک اند رول عالی در آینده در آینده” ایجاد کند و همسرش، کارل دین، “همیشه مرا تشویق به انجام آن کرده است.”

“برای همه نامزدها آرزوی موفقیت دارم و دوباره از شما برای تعریف و تمجید از شما تشکر می کنم. ادامه دهید!” پارتون نوشت.

پارتون یکی از معدود افرادی است که برای چهار جایزه تشکیل دهنده “EGOT” – امی، گرمی، اسکار و تونی، نامزد شده است. موزه. او 11 جایزه گرمی و 50 نامزدی گرمی، از جمله جایزه یک عمر دستاورد، به همراه 10 جایزه انجمن موسیقی کشور دریافت کرده است.

برای واجد شرایط بودن برای نامزدی در تالار مشاهیر راک اند رول، هنرمندان یا گروه‌ها باید اولین ضبط تجاری خود را تا سال 1996 منتشر کرده باشند. طرفداران موسیقی می‌توانند به صورت آنلاین به نوازندگان مورد علاقه خود رای دهند و آرا در کنار برگه‌های رای‌گیری ارسال شده توسط آنها محاسبه می‌شود. بیش از هزار هنرمند، مورخ و عضو صنعت موسیقی در سراسر جهان.

هنرمندان کانتری از جمله جانی کش، هنک ویلیامز، برندا لی و چت اتکینز در کلاس‌های تالار شهرت گذشته شرکت کرده‌اند.

تالار مشاهیر راک اند رول کلاس امسال 2022 را در ماه مه اعلام خواهد کرد و طبق وب سایت آن، در پاییز رسما معرفی خواهد شد.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم