دسترسی آزاد کاربران ایرانی را مسدود کردOpenness، بزرگترین بازار محصولات بی نظیر در ایالات متحده، شروع به قطع دسترسی کارگران ایرانی از این بستر کرده است. این اقدام خشم فعالان را برانگیخت و بحث‌هایی را در مورد تمرکز بر ارزش‌ها و دارایی‌های دیجیتال در حوزه انتخابیه به راه انداخت.

به گزارش دنیای اقتصاد، فعالان ایرانی روز پنجشنبه در توییتر بدون هیچ اخطاری قبلی اخباری مبنی بر غیرفعال بودن یا حذف شدن حساب‌های کاربری منتشر کردند. بورنسور هنرمند ایرانی 5 نفره در توییتر است که به دلیل سرعتش در توییتر مورد توجه قرار گرفته و در چند ساعت چند ساعتی ریتوییت کرده و بیش از 3 بار لایک کرده و از وضعیت موجود ابراز ناراحتی کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، بورنسور گزارش داد: از خواب بیدار شدم و متوجه شدم که حساب تجاری من بدون اطلاع قبلی حذف شده یا غیرفعال شده است. گزارش اینچینینی از دیگر هنرمندان و مجموعه داران ایرانی. میدونی چیه؟ آیا Openness کاربران را بر اساس کشور مسدود می کند؟ یکی از سخنگویان اپننس گفت که حق دارند بر اساس تحریم ها جلوی حقوق کارگران را بگیرند. تحریم‌های کنونی ایالات متحده نشان می‌دهد که شرکت‌های آمریکایی مجاز به عرضه کالا یا خدمات به هر مقیم در کشور تحریم‌شده، از جمله ایران، کره شمالی، سوریه و روسیه، به آنها دسترسی ندارند. Openness یک شرکت آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در نیویورک است. گشودگی اخیر منجر به تغییر پارادایم در تمرکززدایی شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر بلاک چین شده است.

ساعاتی قبل از انتشار این گزارش ها، کیف پول متامسک نیز به بهانه سرکوب کارگران منتشر شده بود. با این حال، مقامات بعداً اذعان کردند که مشکل مربوط به یکی از خطاهای ارائه دهندگان خدمات مربوط به اتریوم است. ظاهراً تحت تأثیر این خطا، دسترسی کاربران ونزوئلایی به قالب مسدود شده است.

اکانت توئیتر ماتامسک با انتشار بیانیه‌ای در این باره افزوده است که کاربران به طور تصادفی از دسترسی به خود کیپوپل ماتامسک محروم شده‌اند و اکنون این مشکل برطرف شده است. اشتباهی که به راحتی می تواند ادعای شما را رد کند، شکست خوردن است. ارزش‌های دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال، مانند NFT‌ها نیز توسط دولت ایالات متحده نظارت می‌شوند. با افزایش تحریم ها علیه روسیه، این مشاهدات نیز در حال افزایش است. Openness بزرگترین بازار NFT در جهان است و از زمان شروع آن میزبان NFT‌ها بوده و در مجموع بیش از 222 میلیارد فروخته است. غیرمعمول نیست که صنعت دیجیتال پیچیدگی های حاصل از تحریم های بین المللی را کاهش دهد. نرخ ارز دیجیتال به موضوع داغ در اقتصاد دیجیتال روسیه تبدیل شده است. روسیه البته بزرگترین صراف جهان است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم