روز ولنتاین 2022: در اینجا چند معامله دوست یابی برای جوانان هندی آورده شده است


دهلی نو: دو سال گذشته قرنطینه‌ها و محدودیت‌های فاصله‌گذاری اجتماعی نحوه اتصال افراد به اینترنت و آنچه را که هنگام جستجوی شریک به دنبال آن می‌گردند، تغییر داده است. بامبل، اولین اپلیکیشن دوستیابی زنان، پیش از روز ولنتاین ۲۰۲۲، قراردادهای دوستیابی را برای هندی‌های مجرد نشان می‌دهد.

اهداف دوستیابی را روشن کنید

چه کسی نمی خواهد با دوستان خود در یک صفحه باشد؟ نداشتن مقاصد مشخص برای قرار ملاقات می‌تواند برای 66 درصد از هندی‌های مجردی که در نظرسنجی انجام شده‌اند، در حالی که قرار ملاقات را در سال 2022 می‌پذیرند، یک معامله شکسته باشد.

همسو با گرایش های سیاسی

برای ژنرال Z و هزاره های جوان در هند، دیدگاه های سیاسی اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند. بر اساس تحقیقات بامبل، عدم توافق بر سر دیدگاه‌های سیاسی می‌تواند باعث شکستن معامله در رابطه با قرار ملاقات شود. 46 درصد از هندی‌های مجردی که در نظرسنجی شرکت کردند، می‌گویند که با کسی که دیدگاه‌های سیاسی مخالف داشته باشد قرار ملاقات نخواهند داشت.

واکسینه شده یا نه

برای دوستداران در هند، پایبندی به پروتکل های ایمنی هنوز حیاتی است. تقریباً یک سوم (27 درصد) هندی‌هایی که در نظرسنجی شرکت کردند ترجیح می‌دهند بدون صحبت در مورد اقدامات احتیاطی و نگرانی‌های بهداشتی مرتبط با کووید، قرار ملاقات نگذارند، و تا 42 درصد می‌گویند که با کسی که این بیماری را دارد، قرار ملاقات نمی‌روند یا رابطه جنسی ندارند. واکسن COVID-19 را دریافت نکرده است.

Bumble یک مرکز ترجیحات COVID را به برنامه Bumble اضافه کرده است که با ضربه زدن روی نماد نمایه قابل دسترسی است. این به عادی سازی و تسهیل بهتر گفتگوها در مورد قرار ملاقات در طول همه گیری کمک می کند. پس از مسابقه، هر دو نفر می‌توانند ببینند ترجیحات دوستیابی طرف مقابل چیست – فقط مجازی، یا فقط در فضای باز و مکان‌های شلوغ ملاقات می‌کنند – و چه اقدامات احتیاطی را می‌خواهند انجام دهند.

بسیار مهم است که در مورد اینکه چه کسی هستید و چه چیزی برای شما اهمیت دارد معتبر باشید تا یک ارتباط معنادار ایجاد کنید. محدودیت‌های قرنطینه و هنجارهای فاصله‌گذاری اجتماعی تأثیری لرزه‌ای بر اولویت‌ها و انتخاب‌های دوست‌یابی ما در مورد اینکه چه کسی، چه زمانی و چگونه می‌خواهیم در دو سال گذشته قرار بگذاریم، داشته است. به نظر می‌رسد سال 2022 سالی باشد که مردم می‌خواهند به روشی که برایشان راحت‌تر است، بدون هیچ مصالحه‌ای قرار بگذارند. «سامارپیتا سامدار، مدیر ارتباطات هند بامبل، اظهار داشت.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم