ساعی: به همدلی جامعه تکواندو – سه رشته ورزشی نیازمندیم


کد خبر: 1814231 |
16 اسفند 1400 ساعت 19:31 |
98 بازدید |

0
دیدگاہ

مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی تکواندو به میزبانی ایران امروز با حضور رئیس فدراسیون تکواندو و ناظر فدراسیون جهانی برگزار شد.

به گزارش مهر ورزش، مراسم افتتاحیه چهار رویداد بین المللی تکواندو امروز (دوشنبه 5 اسفندماه) با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، استاد اسماعیل آذرپاد «مسابقه کارشناس»، معاون ناظر. مدیر بنوان، طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک بنوان، معاون نظرسنجی زهرا معاون سابق فدراسیون تکواندو، فدراسیون تکواندو روسیه عراق و اردن، امیر فولادی رئیس نیروهای مسلح نیروهای مسلح، دکتر حلاج پور نماینده ایرانیان خارج از کشور، و نفرت از تیم های منتخب حاضر در این مسابقات در خانه تکواندو قرار گرفتند.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو ایران در تشریح میزبانی چهار دوره مسابقات بین المللی گفت: در ابتدا حضور تکواندوکاران، داوران، شرکت کنندگان، مربیان و تیم ها در فدراسیون تکواندو و چهار رویداد بین المللی از جمله یازدهمین دوره مسابقات برگزار شد. مسابقات دور دوم جام فجر و چهارمین دوره جام جهانی به میزبانی فدراسیون جهانی برگزار می شود، با تشکر.

وی افزود: من نیز از خدمت تیم ها و کشورهای شرکت کننده در این رویدادها استقبال می کنم. مشتاقانه منتظر حضور شما عزیزان هستیم تا میزبان خوبی برای شما عزیزان باشیم. منتظر دیدار مجدد شما در چند روز آینده در جمهوری اسلامی ایران هستیم. همچنین به طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک، امیر فولادی رئیس کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شکارچیان تکواندو تبریک می گویم.

ساعی با اشاره به حضور برترین تکواندوکاران در چهار دوره مسابقات بین‌المللی تهران، گفت: حضور قهرمانان ارزنده المپیک، جهان، آسیا و ورزشکارانی با رتبه برتر از نظر فنی، زیبایی و جذابیت به آن‌ها روحیه چشمگیری بخشیده است. ما هستیم

رئیس فدراسیون تکواندو همچنین تصریح کرد: از زحمات مدیریت قبلی سیدمحمد پولادگر و همکارانش که در طول این سال ها برای مجموعه جامعه تکواندو ایران بی وقفه تلاش کرده اند قدردانی می کنیم. بسیار خوشحالم که اعلام کنم برای اولین بار در جمهوری اسلامی ایران میزبانی مسابقات جام ملت های آسیا در رشته بانوان برای ورزش و پیشرفت بانوان مهم است.

ساعی با اشاره به روزهای منتهی به تکواندو در سال جاری گفت: 9 رویداد بسیار مهم در سال داریم و سالی پر از مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان در تمامی مسابقات اهل سنت از بازی های آسیایی، کشورهای اسلامی خواهد بود. یونیورسیاد بازی های آسیایی و جوانان داریم و همه این مسابقات جلوتر از گرندپری و گرند اسلم است.

ساعی با اشاره به تعداد استعدادها در ورزش تکواندو گفت: تکواندو در ایران بر اساس استعدادها و سرمایه های فکری آن است و وظیفه ماست که از این پتانسیل ها برای پیشبرد آرمان ایران استفاده کنیم. این نکته مهم این است که همه اعضای خانواده تکواندو ایران با همدردی و همدردی موافق خواهند بود.

ساعی در پایان گفت: از همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و فدراسیون پزشکی ورزشی قدردانی می کنم. ضمناً از زحمات شبانه روزی و کمیته های فدراسیون برای انتخاب این مسابقات تشکر و قدردانی می نمایم.

در ادامه مراسم افتتاحیه سوگندنامه توسط داوران قرائت شد و سوگندنامه ورزشکاران توسط ورزشکاران ایرانی و پاکستانی قرائت شد.

همچنین لوح و لوح یادبود هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به «استاد مسابقات» و «حازم نعمت» رئیس فدراسیون تکواندو کشورهای عربی و رئیس فدراسیون تکواندو اردن اهدا شد.

در پایان مراسم نمایشگاه Hanmadang توسط قهرمانان این تاپیک.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم