سلامی: در هر اقدامی دشمن را شکست خواهیم دادخبرگزاری ایسنا: فرمانده کل سپاه گفت: به اندازه پایتخت کشور عزیز یعنی تهران، هر خاکی به اندازه تمام ملت ایران ارزش دارد.

رئیس ستاد ارتش حسین سلامی صبح امروز (سومین ماه) در اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نمی خواهیم برویم.

وی گفت: ما در عمل نشان داده ایم و در بیانیه هم می گوییم هر اقدامی که دشمن علیه ما انجام دهد، با ضربات متقابل، قاطع و محکم پاسخ آن را خواهیم داد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای در خصوص بازدید فرمانده نیروی دریایی ارتش از جزایر سه گانه به ویژه بوموسی گفت: .

سردار سلامی افزود: به اندازه پایتخت کشور عزیزمان تهران، هر خاکی به اندازه کل ملت ایران ارزش دارد.

وی وضعیت و آمادگی جزایر را راضی کننده، قاطع، استوار و نشکن عنوان کرد و افزود: در اینجا حضور داریم تا انشاءالله با آمادگی مدافعان آبهای آسمانی بهشتی آشنا شویم. قلمرو، که در سطح مطلوب است.

فرمانده کل ارتش در پاسخ به این سوال به ویژه پاسخ به هر نوع مداخله در امنیت و منافع ملی جوانان در حوزه آبخیز افزود: و ما نمی کنیم.

سلامی رئیس ستاد کل ارتش به تشریح توانمندی ها و آمادگی دفاعی نیروی دریایی و نیروی دریایی ارتش پرداخت.

وی افزود: توانایی مقابله با سطوح متضاد و در دسترس بودن نیروهای قدرتمند زیرزمینی چه در حوزه کشف و چه در حرکت زیر دریا از جمله قابلیت ها است.

فرمانده کل ارتش کل افراد باهوش زیر انبوه زیردریایی و تولید شده در این نرو که دارای قابلیت های عملیاتی فوق العاده ای در سواحل هوشمند بمب های هوشمند است، از ارتفاعات آسمان دریا را نابود کنید، از جمله نمایش قدرت نیروی دریایی.

سلامی سلام کار، نسل جدید خلبانان پرنده در مسیرهای پیاده عمودی که قابلیت انجام عملیات در نقاط مختلف کشور را دارند، توانسته است از دیگر مولفه های توانمندی نیروی دریایی ارتش عبور کند و گفت: تبدیل رودخانه به میدان به نشان دادن شجاعت و شجاعت ملت، جلوه دیگری از این قدرت است.

فرمانده معظم کل قوا با اشاره به توانمندی های روحی و رزمی جوانان و دریانوردان نیروی دریایی ارتش بر حضور آنان در مناطق صعب العبور و پرخطر در حضور دشمن تاکید کرد و گفت: و با این حال هستند. سرگردان و این سرزمین هرگز از چنین مردانی پر نخواهد شد.

سردار سلامی در پایان ضمن تبریک سالروز شهادت سردار سرافراز و جاودانه اسلام حاج قاسم سلیمانی که صحنه های بزرگی را در جهان اسلام برای مبارزه با دشمنان اسلام رقم زد، گفت: حاج قاسم پیروزی و ظفر را برای همه مسلمانان به ارمغان آورد و نتوانسته است فضای سیاسی جهان اسلام را تغییر دهد و شکست های خود را در معرض دید دشمنان امت اسلامی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی به ویژه در مبارزه با تکفیری ها و رژیم صهیونیستی قرار داده است. تروریسم داعش


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم