شش روش برای تسلط بر فتیش پا بدون عرق کردن

جرات دوربین به بو کشیدن کف لخت بدبو خود را در حالی که یک بار ضخیم از تقدیر از خروس سخت خود را بیرون می زند. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که فتیش پا در نقطه‌ای شیرین وجود دارد: نسبتاً جریان اصلی است، اما هنوز به اندازه کافی گره‌خورده است که مردم بتوانند آن را جستجو کنند و اغلب برای آن پول بپردازند. اگر وجود داشت، خوب، با توجه به بیزاری گزارش شده از سریال از OnlyFans و کارهای جنسی، احتمالاً آن صحنه در اتاق برش به پایان می رسید.

پس از ثبت نام، مهم نیست که در کجای جهان هستید، تا زمانی که به اینترنت دسترسی دارید، از طریق رایانه شخصی، لپ تاپ یا حتی تلفن هوشمند خود، با یک مدل دوربین بزرگسال انتخابی خود در چت جنسی با وب کم شرکت کنید. اگرچه ارجاعات در کمدی‌ها یا برخی فیلم‌های مستهجن که ضعیف ساخته شده‌اند ممکن است نشان دهند که فتیش پا فقط برای افراد عجیب و غریب جهان است، فتیش پا در واقع بسیار رایج و نسبتاً ساده است. هنگامی که تماس با دستگاه تناسلی خطرناک است، پاها (از لحاظ تاریخی) محتمل‌ترین قسمت بدن هستند که محتمل‌ترین قسمت بدن هستند. تثبیت روی اشیاء مرتبط با پا، مانند کفش های خاص یا جوراب بافی، نیز می تواند بخشی از فتیش پا باشد. مانند همه فتیش‌ها، نزدیک شدن به شریک زندگی‌تان درباره چیزهایی که می‌خواهید در رختخواب کاوش کنید برای همه مهم است تا اوقات خوبی داشته باشند. علایق را با شریک زندگی خود ترکیب کنید.

اگر شما و همسرتان به بازی مقعدی علاقه دارید، می توانید انگشتان پا را تا مقعد نیز انجام دهید. شما کاملا عادی هستید. می توانم با توجه به تجربه بالینی خود بگویم همه کسانی که انحراف جنسی دارند به دلیل ناتوانی نعوظ نمی توانند با جنس مخالف رابطه طبیعی داشته باشند. این فقط به این معنی است که فعالیت های جنسی معمولی – کارهای دستی، رابطه جنسی دهانی، مقاربت – یک عنصر از پاها به آنها اضافه شده است. اشتباهات: راهنمای رابطه جنسی، فوت فتیش عشق و زندگی. او می‌گوید: «من مجذوب پیچ و تاب‌ها و پرسیدن سؤالات در مورد چیزهایی هستم که مردم را روشن می‌کند، دوست دارم درباره روان‌شناسی پشت آن بیشتر مطالعه کنم. درست مانند هر چیز دیگری که شما را بیش از سایر بخش‌ها برانگیخته می‌کند، فتیش پا می‌تواند از مکان‌های مختلف باشد و کارشناسان جنسی موافق هستند که تئوری‌های زیادی در مورد اینکه چه چیزی می‌تواند باعث این میل خاص شود وجود دارد. جنسیت و جنسیت، احتمال داشتن فتیش پا را تعیین نمی کند. فتیش پا فرد را تعریف می کند، مثل اینکه آنها فقط یک فتیشیست پا هستند.

بنابراین نه، به نظر کورتنی نمی‌رسد که شوهرش «پاهای واقعاً زیبا» را دوست دارد. نه تنها یک فتیش بسیار رایج است، بلکه فتیش است که به شی دیگری نیاز ندارد و شرکت در آن به طور بالقوه خطرناک نیست. موضوع محبت در این موارد نمی تواند رضایت خود را هر طور که آن را برش دهید. آنها از نشان دادن محبت خود به یکدیگر نیز ابایی نداشته اند – و گاهی اوقات، این محبت بسیار متمرکز به نظر می رسد. ما از نشان دادن صدها جفت پا مختلف لذت می بریم و دختران و خانم هایی که دوست دارند شما را در یک جلسه زنده با استفاده از آنها اذیت کنند. در صحنه خاص، زمانی که استرانگ برخی از شایعات مهم را با آلیسنت در میان گذاشت، در ازای اینکه او پاهایش را به او نشان دهد، یک رابطه معاملاتی بین آن دو آشکار می شود.

به هر حال، رابطه صمیمانه شما هرگز نباید یک طرفه باشد. به هر حال، همانطور که اوریلی اشاره می‌کند، یکی از محبوب‌ترین افسانه‌های کودکانه حول وسواس یک دمپایی تکی می‌چرخد که روی کامل‌ترین پا قرار می‌گیرد: سیندرلا. سینگر توصیه می‌کند که یک راه سرگرم‌کننده برای شروع این موضوع، دریافت فیلم چکمه‌های گره‌خورده، یک کمدی خنده‌دار بریتانیایی محصول 2005 است که کل موضوع جنسی پاها و کفش‌ها را به شیوه‌ای بسیار سرگرم‌کننده لمس می‌کند.» من گروه‌های زیادی را دیده‌ام. در واقع، در عکس‌های عروسی که کورتنی در ماه مه در اینستاگرام منتشر کرد، تراویس در حال برداشتن پاشنه کورتنی برای بوسیدن پای او دیده می‌شود. آیا فتیش پا در حال حاضر توسط توده ها نیز به عنوان "وانیل" دیده می شود؟در آن زمان، The Sun شکایت طرفداران را گزارش کرد که این سریال در حال «تبدیل شدن به جزیره عشق» است. در اینجا فیلم هایی از زنانی که پاهای یکدیگر را می لیسند، زنانی که توسط مردانی که همزمان پاهایشان را می بوسند و بو می کنند، لعنت می شوند، زنانی که در حال خودارضایی پاهای خود را می لیسند، زنانی که در حال انزال مرد در کاسه ها با پاهای خود میوه سرو می کنند را خواهید دید. اسپرم او در کاسه…

در آن زمان، من صرفاً چیزهایی را به یاد می آوردم که بیشترین زمان را صرف تماشای آنها کرده بودم و آنها را با علاقه برابری می کردم. وقتی به پاها نگاه می کنند، می توانند بسیار بیشتر از یک فرد معمولی تحریک شوند. با این حال، در توییتر و OnlyFans، بین افرادی که تصاویر پا را خرید و فروش می کنند و افرادی که در "سلطه مالی" شرکت می کنند، تقابل زیادی وجود دارد. ثبت نام به عنوان عضو فضول وب کم از طریق ما هرگز هزینه ای ندارد. سن اشتراک آنلاین همچنین به این معنی است که می‌توانید با پرداخت هزینه از افرادی که برایتان جذاب هستند، عکس‌های پا بگیرید. آنها باید فعال باشند و مایل به دریافت صدها پیام باشند تا بفهمند چه کسی واقعاً پول پرداخت برای عکس های پا را دارد. TikTok به دلیل محتوای حمایت‌شده بدون برچسب برای پلتفرم‌هایی مانند FeetFinder با واکنش‌هایی مواجه شده است و ده‌ها، اگر نه صدها سازنده، سایت‌های مشابه را به عنوان راه‌های آسان برای کسب درآمد نقدی تبلیغ می‌کنند. آیا پا دوست دارید؟ یکی از شرکت کنندگان لاو آیلند که با افتخار می گفت که پا به پا است، لحظه بزرگی برای مشاهده فتیش پا بود.

و مردم در جریان رسانه های اصلی در مورد آن بسیار بازتر می شوند – شرکت کنندگان اخیر در سریال واقعیت بسیار محبوب Love Island در بریتانیا عمیقاً وارد مقایسه پاورقی ها شده اند. درعوض، سیستم ما مواردی را در نظر می‌گیرد، مانند اینکه بررسی اخیر چقدر است و آیا بازبین مورد را در آمازون خریداری کرده است. تحقیقات اخیر تخمین می‌زند که حدود یک نفر از هر هفت یا 14 درصد از مردم حداقل یک فانتزی جنسی مرتبط با پا داشته‌اند، که باعث می‌شود فتیش پا به یکی از رایج‌ترین قسمت‌های بدن از نظر جنسی ترجیح داده شود. او می‌توانست آن‌ها را زنده زنده بسوزاند، و این کار را با ایجاد یک غرش بزرگ از ملیز مسخره می‌کند. ما فیلم‌های کثیفی از نوزادانی داریم که یک جفت جوراب باشگاهی را برای یک هفته کامل می‌پوشیدند، قبل از اینکه برده‌ای مرد جلوی دوربین آنها را ببوید و بمکد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم