شش نماد Omicron که نباید نادیده گرفته شوند


در رفتن اگر تغییر محسوسی در خود پوست ایجاد شود، ممکن است یکی از شش علامت احتمالی بثورات پوستی در سطح میکروفون باشد.

طبق گزارشات فرارو به نقل از San در طول شیوع کرونا، افرادی که تحت تأثیر کووید قرار گرفته‌اند، مجموعه‌ای از علائم را خود به خود ایجاد کرده‌اند و می‌خواهند مراقب باشند.

Omicron سطح جدیدی از علائم مختلف را همراهی می کند.

قبل از این علائم سه علامت رایج وجود داشت: سردرد، خستگی و سردرد.

با وجود این، برخی افراد در معرض بیماری های پوستی قرار گرفته اند که این شش مورد از شایع ترین این موارد هستند.

3- رنگ پوست را تغییر دهید

تیره شدن پوست یا تغییر رنگ آن به خاکستری و آبی می تواند علامت هشدار دهنده عفونت هشت وجهی باشد. این یک وضعیت نادر است که می تواند باعث بیماری جدی شود و می تواند به این معنی باشد که سطح اکسیژن در خون پایین است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) اعلام کرده است که این یک “علامت هشدار اضطراری” است.

2-خیر

محققان در بریتانیا دریافتند که افراد مبتلا به OMI ممکن است مشکلات پوستی بیشتری را تجربه کنند. نوع اول آن است که به طور ناگهانی ظاهر می شود و می تواند به صورت تظاهرات برجسته ظاهر شود و با خارش زیاد همراه است و اغلب با خارش شدید دست یا پا شروع می شود.

3- پوست عرق سوز

شرایطی شبیه به تعریق در نقاط مختلف بدن، عمدتاً در زانوهای نارنجی رنگ و پشت دست‌ها و پاها، در صورت عفونت، ممکن است خود نشان‌دهنده باشد. حدود 7 درصد از جوانان آلوده به امگا 3 این از دست دادن پوست را تجربه کرده اند. علاوه بر این، ضایعات پوستی ثابت و برجسته هستند، همانطور که ظاهر یک حوله روی پوست است.

2- کفر و قرمزی انگشتان

التهاب و رنگ ارغوانی مایل به قرمز در انگشتان همراه با درد، خارش یا تورم و تورم می تواند یکی از علائم عفونت باشد. برخی از بیماران ممکن است چرک دردناک و ترشحات دردناک در این ناحیه داشته باشند. این وضعیت احتمالا هفته ها یا ماه ها ادامه خواهد داشت زیرا اکثر افرادی که از آن رنج می برند علائم معمول را تجربه نمی کنند. این یکی از نمادهای کلیدی برای سطح اصلی است.

2- ایجاد زخم و تب بر روی لب

بخش‌هایی از فردی که در معرض امگا 3 قرار دارد و علائم تبخال و علائم مشخصی را تجربه می‌کند ممکن است به لب‌ها نیز کشیده شود و فرد مبتلا ممکن است گلودرد و گلودرد داشته باشد. زخم های مشابهی ممکن است در داخل دهان ایجاد شود.

شش نماد پست omicron که نباید نادیده گرفته شود // ترجمه آقای اعتراض

3- خشک شدن پوست

کارشناسان بر اساس گزارش‌ها مبنی بر تعداد زیادی از افراد مبتلا به این بیماری، در معرض Omicron قرار گرفته‌اند و در معرض نقاط آفتاب‌گیری قفسه سینه قرار گرفته‌اند که در معرض نور خورشید هستند. رنگ این نواحی معمولا متورم است و فرد دچار خارش می شود. این وضعیت می تواند در هر زمانی در طول عفونت یا پس از آن رخ دهد و معمولاً بیشتر طول می کشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم