عاشوری: کشتی ایران برای دانشگاه ما :: ورزش سه


کد خبر: 1812364 |
05 مارس 1400 ساعت 12:47 |
1,304 بازدید |

0
دیدگاہ

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تونس تاکید کرد که کشتی ایران در سطح المپیک است و آنها مراقب کشتی دانشگاه هستند.

به گزارش تسنیم به نقل از تسنیم، معبد عاشورا که تیم تونس را به سمت کمد هدایت می کند به ویژه با حضور تایمش در اهواز گفت: برای اولین بار است که به ایران می روم. به تیم ما خوش آمدید، امیدواریم پس از این همکاری دو کشور ایران و تونس بیشتر کشتی گیر شوند.

تونس در پاسخ به این سوال خود را برای حضور در سه مسابقه آماده می کند.

سرمربی تیم ملی کشتی تونس که دو کشتی گیر قبلی با اخلاق و تجهیزات خوب به ویژه شاکیانی که تنها با سه کشتی گیر در هیئت حضور داشتند، تاکید کرد: تغییری در فدراسیون تونس به وجود آمد به همین دلیل. ما نتوانستیم تیم کاملی را برای این مسابقات گرد هم بیاوریم، اما رقابت خوب بود و میزبان ایرانی هم خوب بود. امیدوارم بتوانم در هر یک از دو رایگان و فرنچایز با تیم کامل در دور بعدی شرکت کنم.

العاشوری در حالی که میزبان تونس یکی از میزبانان رنکینگ جهانی است در این زمینه به مصاف هم رفت. ما در قایق خوبی هستیم و بهتر می خواهیم. این جهان بینی است و با این نگاه به مسابقات جهانی نگاه می کنیم و نتیجه می گیریم.

این مربی که در سه دوره کشتی المپیک شرکت کرده است با تاکید بر کشتی ایران در سطح جهانی گفت: کشتی ایران در سطح المپیک است و به عنوان یک دانشگاه به آن نگاه خواهیم کرد. هر چه بیشتر با ایران ارتباط برقرار کنیم و به این کشتی در کلاس جهانی نگاه کنیم، پیشرفت بیشتری خواهیم داشت. ما باید ارتباط خود را با این کشورها حفظ کنیم.

کشتی گیر سابق بااخلاق، کشتی گیر سابق جهان و مربی تیم ملی گفت: اینجا واقعا احساس فقر نمی کنیم. ما خیلی خوب با مردم اهواز آشنا شدیم، آنها با ما هم زبان هستند و به هتل ما آمدند و ما را به خانه خود دعوت کردند اما برای مسابقه آمدیم. در برخورد با آنها در اهواز، تیم تونس غافل شد و امیدوار بودیم ارتباط ما با کشتی ایران بیشتر شود.

سرمربی تیم ملی تونس در پایان خاطرنشان کرد: از فدراسیون کشتی ایران و علیرضا دبیر تشکر می کنم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم