(عکس) هاچ بوک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!


در رفتن خودروساز ژاپنی نیسان آخرین خودرو از سری خودروهای هاچ بک با نام های محدود و خاص بود. نیسان جوک کیرو معرفی شد که تنها 3 نسخه از نسخه فعلی در بازار عرضه خواهد شد، اما به نظر می رسد خودروساز این نسخه را به همان مدل محدود نکرده و اکنون به طور رسمی به عنوان یک هاچ بک عرضه می شود. نیسان میکرا کیرو رونمایی کرده است.

طبق گزارشات فرارو، نیسان میکرا در حال حاضر صاحب نسخه جدیدی از Kiro است که گفته می شود به 3 دستگاه محدود می شود و نیمی از آن جدیدترین جوک کیرو است که معرفی می شود. نسخه Kiiro این مدل یک مشارکت تبلیغاتی با جدیدترین فیلم بتمن است و در حالی که آنها نشان بتمن را ندارند، چند نکته وجود دارد که آنها را متمایز می کند.

نیسان جوک کیرو

هاچ بوک Micra Kiro، و همچنین نسخه Juke Kiiro از Kiiro گرافیکی در ستون C و جزئیات زرد رنگ در پنل های جلو، عقب و جانبی. این خودرو همچنین دارای رنگ بدنه اکو خاکستری و شیشه محافظ عقب است که 5 اینچ روشن تر از حلقه های جلبکی در نظر گرفته شده است. یک خط انحنای رادیکال از جلوی Capito Micra Keru شروع می شود و سپس موجی در ستون اول زیرانداز شروع می شود و به سمت بالا به سمت انتهای ماشین امتداد می یابد. این خط توجه توجه را به تهاجمی بیرونی کوچک این هاچ بوک جلب می کند و حس یک ماشین رالی را به بیننده و بیننده منتقل می کند. از طرف دیگر، Micra Kiiro برخلاف جوک کیرو، معادل‌های قوس آیرودینامیکی را ارائه می‌کند و با یک دست قوس را از سقف تا کفتر گسترش می‌دهد. چراغ های اصلی Micra Kiro تهاجمی و بزرگ هستند و از لبه ماشین تا مرکز موتور امتداد دارند. خود جلو پنجره نیز کوچک طراحی شده است تا تابلوی نیسان در وسط آن به خوبی دیده شود.

بر اساس سطح 3 Acenta، استاندارد Vision Nissan Micra Kiro گنجانده شده است که شامل سنسورهای پارک عقب، سیستم تهویه خودکار و سیستم های تهویه اضافی است. فضای داخلی ویژگی‌های منحصر به فرد Juke Kiiro را ندارد، بنابراین هیچ علامت زرد مخصوص Kiro یا Kiiro وجود ندارد. یک صفحه نمایش لمسی هفت صفحه ای از سیستم اطلاعات فعالیت NissanConnect قرار است TomTom را با ترافیک پخش زنده، Android Auto و Apple CarPlay راه اندازی کند.

در قسمت جلو هیچ تغییری ایجاد نشده و Micra Kyrow نیز دارای همان موتور 2 سیلندر 2.2 لیتری توربو شارژر بخاری است که دارای گیربکس 5 سرعته دستی یا اتوماتیک CVT با گیربکس Micra است. بنابراین، مهم است که توجه داشته باشید که Acenta 0.2 mpg و 111g / km از داده های مدیریت سوخت CO2 را مدیریت می کند. قیمت Micra Kiiro نیز اعلام شده است که نسخه دستی آن از ۱۸۳۷۵ ۲ و نسخه اتوماتیک از ۱۹۷۲۵ ۱ شروع می شود.

(عکس) هاچ بوک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

(عکس) هاچ بوک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

(عکس) هاچ بوک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

(عکس) هاچ بوک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

(عکس) هاچ بوک جدید نیسان با الهام از فیلم بتمن!

منبع: autoexpress

ترجمه: مصطفی گرفی-فرارو


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم