(عکس) کندن شدید سنگ قبر، گردنبند عسل خوار با شاخه های تیز و شغالیک عسل قبر شده در حین مبارزه با یک شاخه تیز جو و جو از طریق شاخه های این حیوان به اطراف پرتاب می شود.

به گزارش فرارو، صحنه انحصاری توسط درک تارون هنگام بازدید از پارک ملی آتوشا در نامیبیا ضبط شده است.

دیرک می گوید: این نقطه خاص در پارک ملی آتوشا یکی از نقاطی است که به آن علاقه دارم، به همین دلیل اغلب برای عکاسی اینجا می میرم. کمی لب استخر نشستیم، اما این اتفاق خاص بود.

ما در واقع در مورد بازگشت به کمپ صحبت کردیم، زیرا در طولانی تر از آن بود که بتوانیم وسایل را جمع کنیم. می خواستم دستگاه را دور کنم تا بتوانم وسایل را دور کنم. طولی نکشید که حرکت حیوان را تشخیص دادم و با هیجان زیاد حضور گورکن را اعلام کردم.

همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و در عرض چند دقیقه کوتاه بود. شما می توانید سال را در طبیعت سپری کنید و هرگز چنین چیزی را نبینید. این چیزی است که من در مورد حیات وحش در آفریقا دوست دارم.

این حیوانات عصبانی هستند و در نهایت از انجام هر کاری که درست است دریغ نمی کنند. نوع رفتاری که در اینجا نشان داده شده است واقعاً غیرعادی نیست.

شاخه تیز در نبرد با عسل خواران گورکن به شدت له شد. گورکن به سادگی یک قدم به عقب رفت، لانه زنبوری را بین شاخه ها تا کرد و به هوا پرتاب کرد. اولین بار که فکر کردم این تصادف مرده است، خودش را تکان داد و بارها و بارها شارژ شد. سرانجام شاخه تیز خسته شد و عقب نشینی کرد.

حدس زده می شود که این گورکن ممکن است عسل خود را از دست داده باشد. یکی از دلایل آن این است که نوشیدن آب در آن زمان باعث می شد آب آشامیدنی برای این حیوان غیرممکن به نظر برسد.

روز دوم همان حوض آب را در ساحل داشتیم و گورکن بیرون آمد تا عسل بخورد. این بار با یک شغال پشت آهنگر، باورم نمی شود. گورکن، شغال عسل خوار را تعقیب کرد. از دور، جایی که با دوربین دوچشمی نمی دیدم، چند شغال دیگر به جنگ پیوستند. در آن لحظه گورکن برای عسل دعوا می کند! در یک لحظه، گورکن از بینی شغال گرفت و به سادگی آن را از مزرعه خارج کرد. دیوانه بود

از تصاویری که یک بار در زندگی ام ثبت کرده ام، کاملا به وجد آمده ام. همانطور که قبلاً گفتم، مردگان در طبیعت رشد کرده اند و هرگز مانند آن را ندیده اند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم