غزال های پرسپولیس در صورت جدایی یحیی گل محمدیرضا درویش انتظار چنین شروعی را در پرسپولیس نداشت. مشکلات مالی در خانه زیاد است و بازیکنان در اعتصاب هستند. خبر استعفای یحیی گل محمدی بزرگترین چالش محسوب می شود. سرمربی پرسپولیس از سمت خود استعفا داد و همچنان نمی تواند به مدرسه بازگردد. جدایی پرسپولیس و گل محمدی هنوز به پایان نرسیده است. اتفاقاً هیچ کس نمی تواند منتفع شود. با این حال پرسپولیسی ها در صورت توافق و جدایی رسمی کار سختی برای انتخاب جانشین دارند. منابع آنها محدود و منابع مالی آنها حتی از منابع محدودتر است. آنها احتمالاً مجبور خواهند شد سناریویی مانند گل محمدی را انتخاب کنند، اما می توانند رد مربیان سابق را هم بگیرند.

علی دایی و درویش

اگر گل محمدی از پرسپولیس جدا می شد، علی دایی بیشترین شانس را برای کرسی پرسپولیس داشت. مامای مدیریت وقت درویش در سایپا رابطه خوبی با او داشت. همکاری آنها برای سایپا هم موفقیت آمیز بود اما پس از جدایی از درویش، دایی و سایپا کار سختی را پشت سر گذاشتند. همین امر در مورد نشریات و خبرنامه ها نیز صدق می کند. بین انتخاب های داخلی، ماماها بهترین دلیل را برای هدایت این انتخاب دارند و کمترین حاشیه را ایجاد می کنند. مانع اصلی این انتقال، ممنوعیت غیر رسمی ماما است. ماما به عنوان سرمربی عمل نکرد اما پس از حواشی و مدیریت وقت سایپا، این تیم نتوانست تمرین کند.

بازگشت امپراتور

از زمانی که پرسپولیس قطبی را برای همیشه ترک کرد، بیش از یک دهم از دنیا رفت و در تمام این سال ها نیمکت منبع درآمد ثابتی بود. در قطب منتخب، برانکو ایوانکوویچ جدی ترین رقیب محسوب می شود و نزدیکتر به ایران، جست و جوی پول بیشتر در جریان است. در نهایت اما برانکو آخرین پرسپولیسی بود که انتخاب کرد و نوشیدنی هایی هم به لیست اضافه شد. پس از ظهور مجدد خرس های قطبی در ایران و میله فولادی قابل ذکر است. او اخیرا شیجیاژوانگ یونگ چانگ چین را ترک کرده و آماده همکاری با تیم بعدی است. قطبی نیز پس از سال ها حضور در میانه و انتهای جدول، دوباره مدعی قهرمانی است. تنها جام جام جهانی به پرسپولیس رسیده است.

جیب خالی

در بین تیم های ایرانی، پرسپولیس بهترین خاطره را از مربیان خارجی دارد. برانکو پرسپولیس را به اولین قدرت فوتبال ایران تبدیل کرد، گابریل کالدرون به راه خود ادامه داد و مربیانی مانند مصطفی دنیزلی، آریهان و زلاتکو کرانچار نیز روزهای خاطره انگیزی را در ورزشگاه تجربه کردند. این در حالی است که پرسپولیس در حال حاضر مربی خارجی ندارد. دو مربی خارجی آخر این تیم یعنی برانکو و کالدرون با مشکلات مالی جدی که از این دانشگاه جدا شدند و هزینه های آن را پرداخت کردند، بحران بزرگی را در دانشگاه ایجاد کردند. بنابراین پرسپولیس در صورت جدایی گل محمدی شانسی برای جذب مربی خارجی ندارد. حامیان پرونده او تلاش کرده اند تا رونوشت واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

فوتبال 3


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم