فرش قرمز برای بازگشت ستاره هاست


تمرین 3: دو امتیاز لیگ فوتبال ایران در فصل گذشته، امکان بازگشت به پنجره زمستانی برای بازگشت به تیم های سابق وجود دارد.

مهدی ترابی و علی کریمی دو ستاره هستند که هر کدام به هر دلیلی امکان پذیر است.

ترابی که در ابتدای این فصل و پس از گذراندن دوران سخت در قطر برای حضور در مراسم تایید پیشنهاد الدحیل، سرانجام تیم عربی را برای ادامه فوتبال انتخاب کرد و با لباس قرمز رنگ مرغ مگس خوار به شکلی عجیب به این تیم ملحق شد. تکرار این موضوع باعث شده است که رابطه به اندازه ستاره و تعیین کننده تاثیرگذار شود.

در عین حال علی کریمی که از زمان حضورش در این تیم بازی های نسبتا خوبی با تیم قطری داشته است، به دلیل داشتن اهداف مهم تری در تیم ملی و حضور در این تیم، بزرگ ترین بازیکن عمامه زرد این تیم محسوب می شود. تیم ملی با در نظر گرفتن جام جهانی 2022 این امکان وجود دارد که به ایران برگردند و استقلال را بیاورند. البته شایعات جدی درباره پیوستن علی کریمی به الدحیل به گوش می رسد، اما باید منتظر شایعه قطعی باشیم که اگر این اتفاق رخ دهد و قطری به الدحیل روی آورد، استقلال باید حداقل یک و یک نیم فصل برگشت برای تیمشان اردو. صبور باشید با بازی از این منظر، قهرمانی در لیگ را رقم می زنند.

فرش قرمز پرسپولیس و استقلال برای بازگشت ستاره ها

مهدی ترابی که از پرسپولیس جدا شده بود دلایل مختلفی داشت و البته مشکلات مدیریت ورزشگاه را هم حل کرد. بازگشت ترابی به صدر لیگ را این موضوع رقم زد که قهرمانی فصل گذشته به شدت تحت تاثیر گل و گل بود. طبیعتا پرسپولیسی هایی که بشار اسد را رها کرده اند هر کاری که از دستشان بر بیاید برای حفظ او انجام می دهند.

البته این دو بازیکن کوچکترین اظهارنظری در مورد بازگشت ایران نکردند اما به هر حال برای احتمال زیاد باید محل را برگردانند. همانطور که ممکن است شما یک فوتبالیست برجسته بوده باشید، لیگ فوتبال قطر چندان به دالتون نزدیک نیست و در آغوش تیمی که در آن عضویت داشتید، دوست هواداران بوده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم